Prietene la bine si la greu - 148

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:


Ariana si MayaDankutaMultumesc frumos pentru urari! Azi, la 12.25, cand s-a nascut minunea, o tineam pe burta, ea adormise, iar eu m-am pus pe plans. Multumesc Doamne ca e asa cum e, mi-o doream exact asa.Poze mai pe maine, cinsteala curge de sambata, va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumfy_12
Licurici asa mult ma bucur sa aud ca aveti caldura



nu mai avem, de ce ma temeam sa zic ca avem caldura iata ca iar nu avem. Au oprit deja caldura, a dat si la stiri ca nu mai sunt bani pt caldura la mangalia..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

si daca nu v-am convins sa aveti o zi frumoasa, incercati si www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vr3x_RRJdd4#!" target="_blank">asa




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

salutare tuturor!!!

La multi ani,CHIARA!!!Sa fii sanatoasa,norocoasa ,ca iubita esti!!!

La multi ani,Ariana si Maia!!!Sa cresteti mari!!!!


Dankutza,sa-ti se implineasca toate dorintele !!!La multi ani cu sanatate!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Citat:
citat din mesajul lui strumfy_12
Licurici asa mult ma bucur sa aud ca aveti caldura



nu mai avem, de ce ma temeam sa zic ca avem caldura iata ca iar nu avem. Au oprit deja caldura, a dat si la stiri ca nu mai sunt bani pt caldura la mangalia..

Mami de Amalia Teodora (03.11.2009) si Dragos Ioan (29.08.2011)

Firefly's shop

BLOGUL MEU


off,mai Licu pe cand ma bucuram si eu ca ati scapat de probleme ,iar au aparut la orizont...nu-mi pot imagina cum e sa stai la temperaturile alea cu doi copii mici...e crunt!!e strigator la cer ce se intampla la voi!!!doamne,in ce tara traim...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

acu sa profit ca doarme cel mic si sa lansez si eu un mesaj...

desi v-am citit mereu de cand nu am mai postat ,de scris nu am mai avut vreme..am crezut,ca acum daca sunt in concediu (de o saptamana) voi avea mai mult timp la dispozitie,dar ..pauza...timpul a fugiiiit!!! asa ca nu ma incumet in a raspunde nominal ca e o mega-varza in capul meu...zic doar multa sanatate celor care se confrunta cu probleme de acest gen si acomodare usoara celor care se pregatesc de inceput munca!!!!

despre noi...ce sa zic..sunt si bune si rele:pe scurt,David ne uimeste in fiecare zi cu cate o "perla" sau traznaie ,e cand cel mai cuminte copil,cand un mare nazdravan ce ne pune rabdarea la incercare ...momentan, ne "distram" cu o forma usoara de enterocolita( fara febra, doar scaune modificate si o usoara inapetenta) achizitionata de la musafirii nostri italieni(prieteni de-ai nostri veniti in vizita)pe care o tinem sub control cu regim igieno-dietetic si ceva probiotice....deci,per ansamblu e k

altfel,prinsi intre o mie de treburi si cu drumuri pe la medici ,ptr. niste probleme ce nu prea au multe sanse de rezolvare favorabila sau definitiva...dar,stiti cum e vorba aceea ..speranta moare ultima...

p.s Monis superbe pozele ...mie una mi-au innseninat ziua...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

am citit subiecte tare interesante pe aici...dar, e cam tardiv sa ma mai exprim si eu....imi pare tare rau ca nu pot fi alaturi de voi mai mult si mi-e tareeee dor de vremurile in care puteam sta linistita(e) la taclale pe bancutza si puteam face schimb de idei oarecum in real time ...

va cu mare drag si sa aveti o saptamana minunata!!!!

scuzati mina (mai) pesimista ...asa mi-a iesit de tura asta...hai sa fie cu noroc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:


Un tip merge cu autobuzul spre serviciu si, in timp ce statiile se perinda una dupa cealalta, se gandeste:- Sotia - curva, prietenii mei - niste ratati, seful - un cretin cum scrie la carte, serviciul - gunoi total, intreaga mea viata - un rahat mare ...
Chiar in spatele tipului sta ingerul lui pazitor care scrie de zor intr-un carnetel si, in timp ce scrie, clatina din cap si se gandeste: - Ce dorinte ciudate poate avea si omu' asta...Si cel mai important - in fiecare zi una si aceeasi....Dar ce pot sa fac? Dorinta e dorinta!




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

in continuare despre violenta:
Madi si Raluca scriu f fain, nu ezitati sa cititi




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

LA MULTI ANI COPILUTZI DRAGUTI, sa fiti sanatosi si voiosi
CHIARA
ARIANA
MAYA


LA MULTI ANI DANKUTZA sa ti se implineasca toate dorintele

Licu ufff m-am bucurat degaba, imi pare rau ca o luati de la cap

Monis poza m-a termnat

Miany sper sa rezolvati cu bine problemele

Coque hai zi doua vorbe

Dana?

Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei(8 nov '09) si 37+cu

Mergi la inceput