Piersicutze de iulie-august 2006 (3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

anasia michelle

Rares e tot la mama, sper sa ii dea voie maine sa vina acasa ca nu mai rezist

eu vreau sa il dau la clasa 0 pentru ca ma obliga astia cu legea lor ca altfel ar fi facut grupa pregatitoare la gradi...nu e pregatit de scoala inca...zilele astea incerc sa ma pun pe picioare ca sa il pot inscrie la scoala unde vreau eu...

va pup

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioan (19.07.2006 - 9:37) si de Filip Andrei (10.02.2012 - 11:55)

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

Rares e acasa de miercuri si e o nebunie la noi

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioan (19.07.2006 - 9:37) si de Filip Andrei (10.02.2012 - 11:55)

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

buli ma bucur ca acum sunteti cu toti acasa! e atat de placut sentimentul! sunt clipe care merita savurate din plin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

bulinuta, ma bucur ca sunteti impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

ma gandeam si eu asa ... ca una neiesita din casa cam de multisor. ce ati zice sa iesim si noi la o cafea, poate chiar undeva la un loc de joaca, sa luam si piersicutele cu noi, sa se cunoasca. buli, daca vrei, asteptam sa te refaci si, cand dai tu ok, stabilim detalii.
suna bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

michella suna foarte bine

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioan (19.07.2006 - 9:37) si de Filip Andrei (10.02.2012 - 11:55)

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

deci suntem doua. cine mai vine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

asa vrea si eu, dar nu la un loc de joaca in interior; poate cand se mai incalzeste la un parculet cu terasa....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

sunt suparata rau...maine il opereaza pe rares la ureche...a fost cateva zile bine si acum iar e urechea varza ...si eu nu pot sta cu el...sunt cu nervii ;
la pamanat

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioan (19.07.2006 - 9:37) si de Filip Andrei (10.02.2012 - 11:55)

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

anasia, asteptam sa se faca mai cald, apoi sigur ne vedem!
off, buli!!!!! cine o sa stea cu el la spital? daca te putam ajuta cu ceva, da un semn!


Mergi la inceput