Piersicutze de iulie-august 2006 (3)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

anasia, neplacuta experienta cu doamna de desen!
da, e un spectacol in care se combina muzica clasica cu teatrul, conceput pentru copii intre 4 si 8 ani. pana la urma n-am mai gasit bilete pt duminica dar am luat pentru 14 aprilie.
de-abia astept ziua de diminica, sa vina primavara!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

buna dimineata!
azi Teodora are vizita la gradina zoologica in cadrul saptamanii altfel. prima ei grija a fost sa ii dau si bani "in caz ca se poate calari acolo".
eu sunt bucuroasa ca nu ma mai trezesc de la 6, ca incepe programul cu o ora mai tarziu, la 9,00.
O saptamana frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

michella, ce frumos, ieri am fost la zoo, au adus ceva animale noi, au reamenajat cateva spatii...frumos
la noi a fost o zi de socializare...pe urma au venit de la asociatia royal canin cativa caini de rase diferite insotiti de proprietari si au facut demonstratii, spre bucuria copiilor....maine mergem la ferma animalelor din pantelimon;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

buna dimineata!
ce frumos anasia! daca sunt si animale noi poate mergem si noi toti patru intr-un week-end.
dar ea ieri a fost la gradina zoologica din chiajna. e mult mai mica dar... in extindere. in plus, bucuria lor ca s-au oprit si la locul de joaca.
azi au "festivalul fructelor si legumelor". imaginati-va ca a plecat de acasa cu 2 plase de diverse fructe si legume!
martta de vineri seara oficial Teodora are jurnal. a fost suficient sa ii sugerez doar ca a inhatat din zbor ideea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

michella, sa-l foloseasca cu placere! imi inchipui ce-a fost la scoala..ce salata uriasa au facut;
ieri au venit copiii atat de incantati de la ferma, au cam strambat din nas cand au coborat (a mirosit ca la porci), dar s-au distrat de minune, au dat de mancare la animale, au muls o vaca (o chestie artificiala, cel putin asa am inteles), s-au dat pe tiroliana....i-a prins soarele, m-am uitat la fii-mea este pe fata , nas obraji azi este ziua unui coleg, asa ca se vor rasfata cu un tort si distractie....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

buna dimineata!
buli nu ne mai spui nimic, ce mai faceti?
anasia ce tare faza cu mirosul!

Mergi la inceput