Piersicutze de iulie-august 2006 (3)

Piersicutze de iulie-august 2006 (3) | Autor: Piersicutze

Link direct la acest mesaj

din pacate nu pot copia prima pagina deocamdata , ca nu se mai pot edita mesaje mai vechi de 20 de zile...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Alexei face inot la Facultatea de Medicina cu antrenorii de la Aqua Team. Ne costa 300 RON/3 ori pe saptamana. Noi mergem luni, miercuri, vineri de la 18, eu sunt mama care vine si cu copilul mic care sa da pe role in timpul orei de inot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greiere spune:

Sarbatori fericite! Craciun fericit cu multa sanatate alaturi de familie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

fete dragi, piersicute si piersicuti,

vreau sa va urez cu toata inima:

Craciun Fericit!

cu sanatate, bucurii si numai vesti bune!

piersicutele noastre sunt asa de mari ca aproape nu-mi vine sa cred cat de repede a trecut timpul

noi suntem binisor, Rares a fost iar bolnav amajuns la atb din pacate dar acum e ok, zapacel, ne umple sufletele de bucurie

piticu mic e mare...de la diabet...dar e ok Slava Domnului!

va pupam cumult drag,

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioan (19.07.2006 - 9:37) si 30+ cu Filip Andrei

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

bulinuta, ai deja 30 saptamani? woow, ce putin mai ai... sa fiti sanatosi!
Craciun fericit tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Helau, helau!

La Multi Ani si un an nou fericit si plin de bucurii si succese!

Noi suntem ok, busy ca de obicei eu cu scoala am perioada de examene si is calare pe carti, tocmai am terminat o sesiune de practica la spital la urgente la pediatrie, a fost super abia astept urm perioada de practica. Fetele cresc piersicuta e fata mare deja numai figuri si e de genul 5 going on 15 ce figuri are cateodata. Maimuta mica e belea si ea din sept o sa mearga si ea full time la scoala si o sa fie oleaca mai usor.

In rest nimic deosebit mergem inainte, rutina de zi cu zi. Pupam gasca si sarcina usoara si nastere usoara la gravidute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

va pup fatele si va doresc un an nou plin de realizari siimpliniri cat si multa multa bucurie si dragoste

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioan (19.07.2006 - 9:37) si 32+ cu Filip Andrei

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

pupici si de la noi!
sper sa toata lumea este bine!
buli cum mai esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

din ce in ce mai "bine"...acum nu scap de o infectie urinara, am facut 2 ture de atb si peste asta am facut o sinuzita purulenta si cica tre sa iau tura 3 de atb plus celelalte...glicemiile cresc, bb mare...in concluzie: Doamne Ajuta sa ajung sa il scoatem bine si pe bb2 sa fie sanatos si sa mai rezist si eu

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioan (19.07.2006 - 9:37) si 33+ cu Filip Andrei

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

bulinuta, mai ai putin, cand ai cezariana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

anasia joi, peste 2 zile pe 9 il scoate pe bb...implinesc 37 de saptamani atunci si gata il scoate...sper sa fie bine ...asa l-am nascut si pe rares tot in ziua in care implineam 37 de spatamani

va pup fetele si tineti-mi pumnii!

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioan (19.07.2006 - 9:37) si 36+ cu Filip Andrei

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput