Impreuna * Craciunul 2012 * pentru 60 de copii * 2

Raspunsuri - Pagina 39

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gusta

Catod ma bucur enorm ca au ajuns in timp si ca iti plac.

Eu nu stiu decat din poze cum arata felicitarile si cosurile .Asa ca am o intrebare la fetele care au luat cosuri din ce material sunt facute?



Marilena si Mara Augusta



Catod si eu ma bucur ca au ajuns la timp felicitarile......sa le daruiesti cu mult drag si sa aduca un strop de bucurie in viata celor la care vor ajunge

Gusta cosurile sunt din nuieluse de lemn.......chiar si fundul.....pe el scrie numele baietelului care l a executat..m am bucurat tare mult cand am vazut ca stiu din manuta cui a iesit acest cosulet

LA MULTI ANI!O PRIMAVARA FRUMOASA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

neatza mai la pranz .

Daria de ce 20 ca era numai 18 vrei sa te mananc cu tot cu fulgi.

Gabby multumesc de informatie ca eu uit sa o intreb pe Crisa.


Eu va doresc o primavara insorita plina de bucurie si de impliniri pe toate planuri si multa multa fericire.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Mama, Gusta ce minuni ies din manutele lor ... ma simt ca un elefant :).
Felicitari pentru tot ce faceti si tu si Cristina.
Ma editez ca sa-ti zic si ca am trimis un pic de ajutor, cred ca maine ar trebui sa vedeti banutii, sunt din banca transilvania.


Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Ralcat mii de multumiri pentru ajutor si sincer nu stiu cat de mult fac eu pentru ei incerc si eu sa ii ajut.Iar pentru ce lucreaza ei eu raman uimita cum pot lucruri asa frumoase.

Daria maine pot confirma bani ,Crisa e un pic cu capul in nori si nu a luat aparatul pentru internet banc acasa(i-am zis frumos din gura) .Mii de scuze si sa imi trimiti adresa ca iar nu o mai are.

Multumesc mult pentru orice ajutor.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Draga mea, mie nu are cum imi trimite ca stau ca si tine, la niste mii de kilometri, eu ma bucur de ele de pe net si ca pot ajuta.
Tare-mi place subiectul asta, imi umple sufletul de frumos si bucurie.



Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Si eu am ramas cu gura cascata vazind ce lucruri frumoase ies din mainile acestor copii. Felicitari celor care, cu multa rabdare si iubire pt acesti copii, ii ajuta si le indruma pasii, zi de zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna ziua

Daria au intrat banuti si sa imi dai adresa .Te rog.


Raluca ma bucur ca iti place subiectul si imi dau toata silinta sa fac lucruri bune.

Helbi au multa rabdare am mai spus ca la unii in fiecare zi li se spune ce sa faca ca ei uita.


O zi buna in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Raluca mii de multumiri cand mai faci surprize de astea sa imi spui ,Crisa nu stie cum sa iti multumeasca si sincer nu vrei macar o felicitare sa ai de la copii ca nu costa chiar asa de mult si plateste Crisa trimisul.Nu am cuvinte sa iti multumesc crede-ma ca ai facut niste copii bucurosi, care au unde se duce sa fie cu alti copii care sunt la fel .Mii de multumiri .


Multumesc din tot sufletul la toti cei care ne ajuta in continuare,nu am cuvinte si nici nu stiu cum as putea sa va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Gusta, ma bucur ca am putut aduce bucurie, asta imi e de ajuns. Si promit ca mai fac surprize, ca sunt placute tare cand sunt pozitive. pentru Crisa
si pentru tine


Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna si de la mine si va doresc la toate fetele la multi ani si o zi super frumoasa cu multe surprize.

Am venit sa va arat lucruri noi facute de copii

http://www.flickr.com/photos/21299120@N04/

Si acuma o rugaminte cine ma poate ajuta sa le pun la bazar ca sincer nu prea stiu .

Mergi la inceput