Impreuna * Craciunul 2012 * pentru 60 de copii * 2

Raspunsuri - Pagina 36

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Citat:
citat din mesajul lui gusta

Discutand cu Crisa am intrebat-o ce sa spun si ea a zis daca as pune la bazar din lucrarile copiilor ce fac ei ,felicitari ,origami (pui , lebada si inca ceva fac) , bratari si mai incearca cadrele sa ii mai invete cate ceva dar este foarte greu la ce probleme de sanatate au unii dintre ei .Daca ar reusi sa vanda pe luna de 50 lei atunci pentru ei ar fi o bucurie. Am intrebat mai da ce faceti voi cu 50 lei si raspunsul a fost asta:
multe, ma duc 5 km mai departe si mai aduc un copil, e painea pentru 1 saptamana, le mai fac fetele de la bucatarie un tort la cei sarbatoriti in acea luna.
Si atunci am zis sa va scriu din nou de ei sa vin sa va arat ce fac si poate o sa vreti sa luati lucruri de la ei.


Eu va multumesc mult .


Bun gasit Gusta!
ne bucuram ca ne-ai mai scris despre acei copilasi, sigur ca vrem sa-i ajutam in continuare!!
hai, te asteptam cu lucrarile copilasilor, poze...

szivarvany , frumos titlul capitolului!!



_

mami si minunea Mihnea


_

"Nu merge in spatele meu,s-ar putea sa nu conduc.Nu merge in fata mea,s-ar putea sa nu te urmez.Mergi langa mine si fii prietenul meu" ( Albert Camus)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Catod azi voi primi poze si pun tot ce fac copii, ca am avut un mic accident cu laptopul si am pierdut din date, se mai intamppla dar pana diseara incerc sa va arat.

szivarvany (greu nume ai gasit) multumesc de titlu.


Eu va multumesc .



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

si eu sunt alaturi de tine, draga mea!




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martisoareDC spune:

Suntem alaturi de ei.Felicitarile sunt f frumoase, poate trebuiau un pic mai devreme terminate,trimise dar.......poate se apuca de cele pt Paste ca sa le pui la bazar in timp util Gusta........conteaza si asta

gabby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

My lady multumesc.

Gabby(mama martisoarelor) si eu stiu ca au trimis tarziu dar e asa greu sa le faca si ei au fost 3 zile liberi si Crisa a evitat sa ma intrebe ca eu am avut o perioada nebuna (puiul mi-a cazut in cap acuma rad atuncea am albit instant si am imbatranit vreo 10 ani ) si a zis sa nu mai imi zica.Voi incercat mai mult sa ii ajut si sper sa reusesc.Eu va multumesc mult ca voi ati vrut sa ma ajuti.





Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Citat:
citat din mesajul lui gusta

My lady multumesc.

Gabby(mama martisoarelor) si eu stiu ca au trimis tarziu dar e asa greu sa le faca si ei au fost 3 zile liberi si Crisa a evitat sa ma intrebe ca eu am avut o perioada nebuna (puiul mi-a cazut in cap acuma rad atuncea am albit instant si am imbatranit vreo 10 ani ) si a zis sa nu mai imi zica.Voi incercat mai mult sa ii ajut si sper sa reusesc.Eu va multumesc mult ca voi ati vrut sa ma ajuti.



Marilena si Mara Augusta


Gusta,cate felicitari din cele trimise au ramas nevandute?
le cumpar eu, te rog fa-mi un total si virez maine banutii in contul de prima pagina!!



_

mami si minunea Mihnea


_

"Nu merge in spatele meu,s-ar putea sa nu conduc.Nu merge in fata mea,s-ar putea sa nu te urmez.Mergi langa mine si fii prietenul meu" ( Albert Camus)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Catod nu stiu cu felicitarile dar vorbesc cu Gabby si Alinuk si ele imi pot spune ce au ramas nevandute si iti arata si le intreb daca poti vira direct bani in cont la ei , ca eu le rugasem pe ele sa le vanda .Intreb si cum stiu iti spun.

Iar ma lasi fara cuvinte ca direct vrei sa ajuti..



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Intre timp, m-am mai documentat...

Maine trimit 250 lei in contul copiilor tai de la centru, iar felicitarile ramase nevandute sa fie trimise pe adresa mea.
Iti dau maine un PM cu ea!!

Succes pe mai departe!!

_

mami si minunea Mihnea


_

"Nu merge in spatele meu,s-ar putea sa nu conduc.Nu merge in fata mea,s-ar putea sa nu te urmez.Mergi langa mine si fii prietenul meu" ( Albert Camus)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui catod

Intre timp, m-am mai documentat...

Maine trimit 250 lei in contul copiilor tai de la centru, iar felicitarile ramase nevandute sa fie trimise pe adresa mea.
Iti dau maine un PM cu ea!!

Succes pe mai departe!!

_

mami si minunea Mihnea


_

"Nu merge in spatele meu,s-ar putea sa nu conduc.Nu merge in fata mea,s-ar putea sa nu te urmez.Mergi langa mine si fii prietenul meu" ( Albert Camus)




Nu cred ca felicitarile fac 250 lei,am impresia ca mai putin ,dar cred ca pana diseara imi trimite exact gabby cat costa
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=39716&n=Felicitari-De-ziua-ta-mamica-mea--mari

ca sa vezi cum arata astea sunt cele mari.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Stiu, dar am rotunjit suma din 'mers'...

_

mami si minunea Mihnea


_

"Nu merge in spatele meu,s-ar putea sa nu conduc.Nu merge in fata mea,s-ar putea sa nu te urmez.Mergi langa mine si fii prietenul meu" ( Albert Camus)

Mergi la inceput