Impreuna * Craciunul 2012 * pentru 60 de copii * 2

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Va multumesc mult ca v-a placut.

Mai astept cateva poze si sper sa le am azi si va mai arat.

Acesti copii ii bucura lucruri atat de simple pentru unii dintre noi ,iar pentru ei sunt cea mai mare bucurie.V-am zis ca pentru ei o bucata de hartie care straluceste face un miracol ii bucura enorm.Toate jucariile primite le-a adus o bucurie enorm, nu a contat ca nu erau in tipla sau un pic uzate ,au devenit prieteni de nadejdie a noilor proprietari.Iar cu hainutele au venit deja la scoala ca miros bine .

Eu sper sa cititi si sa va bucurati cu mine si sa intelegeti bucuria pe care ati adus-o acestor copii.



Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui gusta

Va multumesc mult ca v-a placut.

Mai astept cateva poze si sper sa le am azi si va mai arat.

Acesti copii ii bucura lucruri atat de simple pentru unii dintre noi ,iar pentru ei sunt cea mai mare bucurie.V-am zis ca pentru ei o bucata de hartie care straluceste face un miracol ii bucura enorm.Toate jucariile primite le-a adus o bucurie enorm, nu a contat ca nu erau in tipla sau un pic uzate ,au devenit prieteni de nadejdie a noilor proprietari.Iar cu hainutele au venit deja la scoala ca miros bine .

Eu sper sa cititi si sa va bucurati cu mine si sa intelegeti bucuria pe care ati adus-o acestor copii.



Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


Marilena si Mara Augusta



Sunt la birou si plang, colegele au crezut ca am patit ceva, dar le-am spus ca sunt lacrimi de bucurie, de dragul acelor copii fericiti.
Felicitari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna seara.

Am venit sa va arat ce pot face unii din copii

http://asociatiarobertcole.weebly.com/cosuri.html

Am pus si linkul la bazar ca poate sunt doritori si asa reusesc si ei singuri sa faca ceva.

Sper sa va placa.Eu am sa raman sa ii ajut in continuare si mai vin cu informatii ,poate poze cu ei si sigur am sa vorbesc si de mos craciun.

Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Gusta, sunt foarte frumoase cosuletele. Trebuie puse la bazar.
Mi-au placut si pozele de la serbare. Abia astept sa vina si Mos Craciun.
Felicitari celor de la centru ce se ocupa de ei .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Gusta, sunt superbe cosuletele.sunt ideale pt diverse intrebuintari sau doar decorative.Eu as cumpara unul.Parerea mea e sa gasesti o fata din Bacau sau zona care sa le ia sa le puna la bazar, sigur se vor vinde f bine si se mai strang banuti in felul acesta pt ce au nevoie ei acolo, consumabile. si orice altceva daca mai fac lucru manual........, ar tb chiar sa participe la mici targuri de Pasti,8 martie, Craciun zic eu daca pot, ar avea succes sigur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Nma ma bucur ca ti-a placut .

Gabby asa la bazar le pot pune eu si daca ar fi cumparatori le trimite soramea.La targuri nu au cum merge e foarte greu.Ei au multe probleme de sanatate.

Deci acuma trebuie sa invat sa umblu si cu bazarul.

Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Am invatat ceva nou.Multumesc mult gabby2011.
Si am reusit sa le pun cosurile la bazar

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=36512


Ma intreb singura ce mai urmeaza sa invat?

Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Vreau si eu! Licitam clasic, sau iti dam tie comanda?
Te intreb, pentru ca daca licitam clasic, trebuie sa faci mai multe anunturi similare, pentru ca altfel ne-am bate mai multe pe un singur cos, care ar ajunge la un pret f mare si restul cosurilor ar ramane nevandute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

eu l-as vrea pe cel din poza 8. deocamdata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna dimineata.

Alex_andra daca vrei pe cel din poza 8 al tau e.Cele care sunt in poza le au deja facute.Si nu trebuie bataie pe ele ca daca sunt cereri ii pun la munca sa se simta si ei utili .

Alex_andra mi-ai dat speranta.

Ma bucur enorm ca va plac.

Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput