Impreuna * Craciunul 2012 * pentru 60 de copii * 2

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Gusta - . Multumim ca ai adus subiectul in discutie, ca ne-ai atins o coarda sensibila povestindun-ne despre acesti copii, ca ai avut un cuvant bun pentru fiecare dintre noi care s-a implicat intr-un fel sau altul, ca ai intrebat, te-ai zbatut si ai incercat sa multumesti pe toata lumea si mai ales ca iti pasa. In seara asta, tu esti Mos Nicolae.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Ioana ma faci sa plang.Noi toti suntem mosi pentru acesti copii.Si am zis datorita voua vor avea 2 mosi si pentru 10 copii usa centrului va fi deschisa sper eu pentru inca 5 luni si vor primi mancare pentru ca ei numai au dreptul nicaieri sa mearga ,nimeni nu ii mai primeste ca au prea multi ani(pentru stat nu conteaza ca ei nu isi pot purta singuri de grija)

Asa ca eu va multumesc din tot sufletul pentru tot ce ati facut.

Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Am venit si cu suma adunata incerc sa fac si lista de donatori.

suma totala
3261 banuti in cont
45 euro
471 dolari de la paypall schimbati 1488,36

si daca am numarat eu bine 130 de portocale date.

mai vrea cineva sa numere cu mine?

Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

io vreau sa scot pentru ziua de maine !
imbratisari Cristinei

Gusta, imi place 130 !

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

eu sunt un pic mahnita ca nu s-au strans cele 250 de portocale, care insemnau nici 1% din numatul de membri DC

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gusta

Am venit si cu suma adunata incerc sa fac si lista de donatori.

suma totala
3261 banuti in cont
45 euro
471 dolari de la paypall schimbati 1488,36

si daca am numarat eu bine 130 de portocale date.

mai vrea cineva sa numere cu mine?

Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


Marilena si Mara Augusta





Eu zic ca este foarte bine,eu sincer nu ma asteptam sa se stranga atat,dar se pare ca acesti copilasi au induiosat inimile tuturor si ma bucur,pentru ca merita si ei sa fie fericiti si sa se bucure si ei asa cum se bucura si copilasii nostri.

Pungutele sunt super ok, sunt destul de incarcate, parca am emotii ,abia astept sa ne spuna Cristina cum a fost.

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Un Mos Nicolae darnic va doresc, sa va gaseasca sanatosi, fericiti si impliniti sufleteste alaturi de familie si sa va bucurati maine alaturi de copii vostri cand vor descoperi ce le a lasat Mosul in ghetute sa va amintiti de copilarie,de acel sentiment frumos pe care si maine copii ,, nostri,, de la centru il vor simti la vederea pungutelor si sa va faca sa zambiti gandul la bucuria lor la care am contribuit fiecare cum am putut!Gusta sigur nu vei dormi bine in noaptea asta la cat suflet ai pus in actiunea asta,sa ti aduca Mosul vise frumoase iti doresc si pt implicarea ta in aceasta actiune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Marilena&Cristina..doua surori, doua suflete rare..ce mult ma bucur ca v-am putut intalni/cunoaste/impartasi acest miracol cu voi:acela de a darui, de a bucura suflete!

Tatal vostru oriunde s-ar afla, este mandru de voi..de cele doua fete cucuiete care cuceresc inimi si lumineaza cararile celor napastuiti!

Ma inclin in fata voastra si in fata tuturor celor care au trimis o raza de speranta catre Comanesti-jud.Bacau!






31+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Abia astept povestile si pozele de maine.

Mergi la inceput