Impreuna * Craciunul 2012 * pentru 60 de copii * 2

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Nu am sa dau nume ca sa nu omit pe cineva si atunci am sa scriu ce am discutat cu sora prin telefon.Pachetele sunt super frumoase, toate hainutele sunt curate frumoase si cu siguranta isi vor gasi purtatori .Jucariile curate parfumate isi vor gasi cu siguranta un prieten de nadejdie printre copii. Am inteles ca cd sunt de mare ajutor, mai exista carioci care debea asteapta sa fie folosite, dupa creta de colorat si multe lucruri.Frumoase globuri si fundite care o sa faca camera mai vesela si o sa ii bucure pe copii.

Exista si dulciuri care debea asteapta sa fie mancate.

Azi Crisa avea lacrimi cand vorbea si mi-a zis ca nu a crezut ca se poate realiza asa ceva, e super bucuroasa de tot ce este acolo si stie ca acesti copii o sa fie super bucurosi si vor avea multe surprize de acum in colo.

Eu nu am cuvinte sa va multumesc, ma inclin in fata voastra.

Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

de ce te inclini? noi ar trebui sa ne inclinam in fata ta si a celor care s-au implicat fizic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Kariguld daca voi nu donati si nu trimiteau fetele pachete ,nu exista acuma nimic,.Imi e asa de greu sa imi gasesc cuvintele si sa vorbesc de emotii de bucurie de tot ce simt.

Datorita voua acesti copii vor avea un zambet pe fata


Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Renah, am primit, multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Gata, am trimis toti banii, 471 USD, am pus pe prima pagina un scan al chitantei de la MoneyGram.
Multumesc tuturor donatorilor, ma bucur mult pentru suma pe care am reusit sa o strangem.
Gusta, felicitari pentru initiativa si felicitari surorii tale si colegilor ei pentru toata munca lor de zi cu zi, ma bucur ca am putut sa fiu alaturi de voi macar asa cu putin stand pe scaun si facand scan la poze.
si (((hugs)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

(sa nu mai scrii de`astea ca am o perioada mai sensibiloasa asa si ma apuca bocitu` pe la birou :-)


_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Si tu poti fi Mos Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Banuti ajunsi la destinatie cu o mica peripetie , Oana eu nici nu stiam unde stai dar i-am explicat doamnei prin telefon ca ii dau relatii despre foaie ,asa ca am jucat un pic rolul tau.Soramea era toata pierduta nici glas numai avea dar eu am rezolvat-o.

Asa ca cei 471 dolari au ajuns la destinatie si sunt ridicati .Mai tarziu aflu mai multe detalii ca m-a rugat sa ii dau un pic de timp sa isi revina.



Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Daria numai scriu ca eu nici cuvinte nu am uneori sa pot spune ce simt pentru tot ce am reusit impreuna cu voi .

Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

deci suntem tari sau ce ? :-)

sunt telegrafica, nu mi merge pc ul asta la birou, uof :-)



_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Si tu poti fi Mos Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Gusta, bine ca ai putut sa rezolvi. Biata sora ta, ce emotii tre' sa fi avut

Formularul MoneyGram are la destinatar si la expeditor casute sa treci numele de familie, prenume, al doilea prenume dar aia de la ghiseu cica masinaria nu vroia sa efectueze tranzactia ca erau prea multe nume. What the heck!!
Ce-o fi asa de important sa corespunda la fix toate numele de pe foaie cu toate numele din buletin, totul e corect, doar un prenume in minus, . Numarul de referinta e important.

Mergi la inceput