*****Capsunici in jeans Mai Iunie2007 (2)*******

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

Buna.

Eu, ca de obicei, cu intrebari: la ce laborator imi recomandati sa ii fac Anei analizele pentru oxiuri/giardia? Stiti vreunul ca sa lucreze mai atent? Stiu ca analizele astea trebuie repetate de mai multe ori. Auzisem mai de mult de Biolumimedica. Stiti ceva de laboratorul acesta?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

BettyR, te inteleg f bine sa stii. Si la mine e la fel apropo de planul profesional, dar si in leg cu stapanitul copiilor. Bogdan e mai bine, dar in w-e mi-a facut niste pocinoage: a mazgalit covorul cu carioca maro si scaunul cu pixul!
Ella, cum a fost revederea cu baietii?
Mica, pai hai cu noutati, vreai doar sa ne citesti?

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Buna! Va citesc de ceva timp,dar nu apuc sa scriu!
Ella vad ca e matusica! Felicitari!
Liv bafta la scoala celui mare! E mai greu pana intra intr-un ritm! Cerintele sunt mari si ei sunt inca copii!
Azi trebuie sa merg cu cea mica la vaccin. Matei merge la cresa si reusesc si eu sa mai respir. Il tin mult acasa ca ia tot genul de viroze. David se pregateste de serbare si zilnic ne zice ca vrea jucarii de la Mosu!

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Multumesc inca o data pentru felicitari.
Sunt o matusica mandra tare.
Azi i-a cazut si buricutul.

Liv,
revederea a fost tare placuta; mi-a spus inainte sa plec ca ma iubeste mult si ca nu poate trai fara mine, iar cand m-am intors mi-a spus: "ai vazut ca a trecut repede? te iubesc si mai mult mami".
Mi se pare ca a crescut atat de mult si e mai greu, abia il mai tin in brate cand facem avionul.

Maine e ziua lui , ca e Andrei, ocazie cu care urez si eu Andreelor si Andreilor La multi ani, sa fie iubiti si sanatosi.

Maine mergem la teatru, e Alice la Tandarica, dupa care ne oprim la Carturesti sa vedem ce povesti mai gasim.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

La Multi Ani pt Bob, Clem! sa-ti traiasca baiatul iubacios! Ai vazut ce sentimente are pt tine si ce declaratii frumoase ti-a facut! A vazut si el poate cu ocazia asta ca nu e asa de bine sa nu fie mami cu el.
Distractie placuta azi, frumoase planuri aveti!


La Multi Ani tuturor sarbatoritilor cu nume de sfant!

Azi parca se pune grau la incoltit.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

La multi ani sarbatoritilor de astazi, mari si mici!

Liv mai greu cu cititul si scrisul din lipsa de timp. Mi-am schimbat jobul si e foarte mult de preluat.

Madi mi-a zis cineva de amprenta anala care se poate face la copii si e foarte corecta.
Tre sa ajung si eu cu Maya.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

La multi ani Andrei si Andreea!

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Al_Ma spune:

Clem, la multe onomastici pentru Bob! Sa fie sanatos si fericit! Va invidiez pentru programul de voie

Mica, nu auzisem pana acum de testul asta, dar am cautat si eu informatii, multumesc. Ceea ce nu mi-am dat seama este daca ii pot recolta eu acasa sau trebuie sa ma duc cu ea la laborator.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyR spune:

Andreea a adus un virus de la gradi, Coxsakie sau sindrom "mana-gura-picior",cica sunt pline gradinitle din cluj, o fi inofensiv dar e f dureros, ea ca de obicei nu a avut cine stie ce simptome, i-a trecut f usor, in schimb alexandra e groaznic de rau, plina de vezicule pe maini, picioare, in talpa, pe fata, afte in gurita care o dor groaznic. Stiti vreun produs pt aftele din gurita, noua ne-a dat glicerina boraxata dar nu are cine stie ce efect. Am mai avut un spray la un moment dat in casa, dar nu mai stiu cum se numeste si nici reteta nu o mai gasesc. Sunt cheauna, am dormit cate 3-4 ore fara exagerare si la lucru a trebuit sa anunt ca plec si au tot insistat sa raman si discutii peste discutii sa raman totusi, a fost "perfect".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

La multi ani de ziua noastra, a romanilor!

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput