Fluturasi si floricele de Mai-Iunie 2012 (12)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:


Am sa le las un post la ele la odisee, ca sa nu se supere totusi. E vorba de burticile lunii iulie.

Ylari am auzit ca la a doua sarcina simti mai devreme miscarile lui bb. Dar 10 saptamani, ar fi chiar fff devreme :D Vezi dc se mai repeta.

Onutza pup fotbalistul grasun si sanatos! Il trec in listuta? Si ffff tare bancul!!!

Alina ba da, sigur ca putem trece pe prima pagina spitalul si medicul. Dar doar cine vrea asta, zic eu. De ex, din Craiova, nu e nimeni, deci informatia mea nu cred ca e de folos. Plus ca, poate unele fete considera ca e o informatie personala.
Cine vrea, sa-mi spuna si eu ma apuc sa fac o listutza. Ok?

Tinutza fii optimista! Ai incredere ca o sa fie bine!

Revenind la lista, o sa fac o lista cu zilele de nastere in functie de luna. Asa stim lunar pe cine sarbatorim. E mai usor asa.
Si as vrea sa ne ocupam si de numerele de telefon. La fel, cine vrea sa-l lase pe adresa de e-mail comuna. Cred ca ne-ar folosi mult, mai incolo, atunci cand nu avem vesti despre o burticuta. Ce ziceti?





Elly 16+ cu Babyboom

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shoshonik spune:

Vreau si eu parola de la contul comun si picasa, va rog.
Pt lista cu medici si spitale si eu sunt de acord: Arcadia,Iasi, Dr. Magaleas-Agrigoroi Viorica, nr de telefon il trim acusi.

Mihaela13+ cu Eduard-Flavius (pana acum...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina04and spune:

super bancul. ce m-am amuzat .

[11+] In curand mamica si am o minune in burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina04and spune:

Multumim mult de tot Ellyshor!!! Nu stiu ce ne-am face fara tine.
Dr. Octavian Rotaru – Spitalul Elias.

Si trimit si nr. de telefon. Sper sa ma pricep ca data trecuta am vrut sa pun patul pt bebe si relatii despre el insa nu am stiut cum si din greseala l-am pus ca raspuns la mesajul cu uleiul de migdale.


pupici


[11+] In curand mamica si am o minune in burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maiiunie2012 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina04and

Multumim mult de tot Ellyshor!!! Nu stiu ce ne-am face fara tine.
Dr. Octavian Rotaru – Spitalul Elias.

Si trimit si nr. de telefon. Sper sa ma pricep ca data trecuta am vrut sa pun patul pt bebe si relatii despre el insa nu am stiut cum si din greseala l-am pus ca raspuns la mesajul cu uleiul de migdale.


pupici


[11+] In curand mamica si am o minune in burtica



Alina, cel mai simplu, e sa trimiti un mesaj din mailul comun, la aceeasi adresa de mail. Eu asa fac.

Cu placereee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shoshonik spune:

Multumesc Ellyshor pt parole.

Mihaela13+ cu Eduard-Flavius (pana acum...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Shoshonik

Multumesc Ellyshor pt parole.

Mihaela13+ cu Eduard-Flavius (pana acum...)


Cu placere!

Am facut si listuta cu medici si v-am trecut acolo.

Elly 16+ cu Babyboom

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutza83 spune:

vreau si eu parolele va rog.Ma doare capul de imi vine sa dau cu ciocanul in el.M-am saturat de masini de gaurit de 4 zile incoaceeee turuiala nu mai tace:))


Oana cu Bebe 16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutza83 spune:

ar fi comic ca la morfologia 3d sa imi zica ca e fata:))o fac fotbalista:)))))


Oana cu Bebe 16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shoshonik spune:

Ce frumoase sunteti toate! Am pus si eu cateva poze, sper ca am si reusit. Si pe mine ma dore capul, mai ales seara. Voi ce mai mancati? Eu am zile in care mai gust putin si din mancarea gatita de mami, am avut 4 zile fara varsaturi, apoi o zi urata si iar e ok de doua zile. Poate ma lasa greturile astea ca doar am crescut si noi putin.
Pupici la burtiki.

Mihaela13+ cu Eduard-Flavius (pana acum...)

Mergi la inceput