Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (82)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui yvyana

Hello, mamici!




Fetelor nu-mi raspunde si mie nimeni... mai exista contul de Picasa? S-a schimbat userul/parola? Vreau si eu pls!


Revin ca L roade cablul de la priza


de ieri ti-am trimis noua parola, dupa al 2 lea mesaj al tau dupa amiaza, deci check your inbox

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

strumph am incercat sa iti trimit un pm si nu ma lasa
oare de ce???????????????
cand dau pe ioconul de pm ma trimite in pagina principala a forumurilor toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

`na seara !

ce fac fetele ?

eu acum o ora am intrat in casa, am fost pe afara la ceva shopping de scoverzi pentru dieta, dar vad ca am ajuns in casa si citesc de orez cu lapte si mare si alte cele bunataturi, voi cred ca vreti bataie nu ? pai cum sa tin eu dieta cu atatea tentaiuni pe aici , tot felul de bunataturi... eh ?

piscoata mea a supt tzata si am lasat-o dormind in pat, m=am dus pana jos sa termin de pus la loc chestiile de le-am cumparat ca nu am apucat ca se maraia si am venit sa ii dau sa suga si sa doarma ca nu stiu de ce nu a vrut sa doarma afara in carut, doar vreo 3 ore am fost pe afara si ea nimic a adormit la tzata si numa bine am plecat de langa ea si s-a si trezit, a dormit 30 min si dimi o ora si asta e tot somnul ei pe azi am observat ca de vreo 2 sapt nu prea mai doarme pe zi, vreo 3 somnicuri de juma de ora , max unul de o ora ... in rest joaca si saltat in sus ca mingea in patut

Alexina multumim de capitol nou si hai cu temele

Cami hai ca or sa fie bune rezultatele la analize , nu te ingrijora cat despre PM ul ala mai bine nu imi spuneai ca vrei sa scrii unul, ca asa ma faci sa astept cu gura cascata hai ca ma roade curiozitatea

Yasmi cum e Lucas ?

Persi, periute de dinti ?

Miki cum mai sunt puiutii tai ? ai mai fost la dr cu ei ? tu cum te simti ?

Ailed, maine iesiti la restaurant la sarbatorit?

Pisuc tu nu ne mai spui nimic de voi? foarte ocupata trebuie sa fii sa nu mai spui chiar nimic asteptam vesti si povesti cu si despre `ntelectualu` Petru

ups nu mai stiu cine si ce a scris, am si uitat, prind repede si uit degraba batranetile ma chinuiesc, batranetile ma rascolesc... lalalala

ma duc sa pun pe gratar niste file de curcan, si sa fac o salata, v-ams pus, gata ... am intrat cu dieta in linie dreapta , astept viscolul de acum , roxy ... aviz amatoarelor hai ca deja vorbesc prostii,(nu numai acum ) ma duc sa fac de papa ..

O seara buna

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

si-a scos sosetele fiica mea si bate cu gherutele in calorifer, nu stiam eu de ce a inceput sa stranute... asta-i engelzoiaca 1000%, nu ii plac de nici o culoare sosetele, ea tre` sa fie desculta

cami vezi ca ti-am trimis PM ca voiam sa vad daca de la mine la tine merge si vad ca a mers, l-ai primit? ai acum astept si eu PM ul mult promis nu ma mai tine pe jar te rog incearca sa te deloghezi si apoi te loghezi la loc, poate asa merge

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

ia incearca sa imi trimiti tu mie sa vedem merge?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

gqata strumphule
am livrat pm


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami_antonia

gqata strumphule
am livrat pm


de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)




Am raspuns

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

buna mamici.
am pus pozici cu ghetutele de 45 ron in albumul meu de picasa.
daca vreti sa gasiti ghetute mai ieftine eu zic sa cautati la magazinele de cartier. eu le-am luat dintr-un magazin simplu din cartier cu hainute si incaltaminte. clar este o diferenta intre astea si sele luate de manreeac dar si diferenta de pret e mare si sincer nu vad rostu sa dati atatia bani pe ghetute. dar faceti cum stiti eu doar mi-am spus parerea

mamica fericita cu de zambaret Cristian Andrei21.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele .... ce mai discutatzi voi... e liniste ca la biblioteca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyadyazuza

buna mamici.
am pus pozici cu ghetutele de 45 ron in albumul meu de picasa.
daca vreti sa gasiti ghetute mai ieftine eu zic sa cautati la magazinele de cartier. eu le-am luat dintr-un magazin simplu din cartier cu hainute si incaltaminte. clar este o diferenta intre astea si sele luate de manreeac dar si diferenta de pret e mare si sincer nu vad rostu sa dati atatia bani pe ghetute. dar faceti cum stiti eu doar mi-am spus parerea

mamica fericita cu de zambaret Cristian Andrei21.03.2011

super ghete... asa e .. eu azi cand am vazut la mag mari ghete la 80 de euro si le-am gasit pe astea tot in centru dar nu intr-o firma

Mergi la inceput