Asp.(735)Felicitari mamicile Walkiria si Ioana!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Sa dea Dumnezeu, Mihaela, sa avem toate bucuria asta in decembrie, perioada asta frumoasa, magica ce vine.
Noapte buna, fetelor!


Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot
2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm

pentru

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

noapte buna si de la mine fetelor!!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumph
bobocel de 6 luni
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:

'neata fetele
n-ati mai scris nimic?
eu sunt f matinala azi


Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kimmy spune:

Buna dimineata fetelor!
Scuzati absenta,am fost prinsa cu serviciul si una-alta.Ieri a venit si mama la mine,si am stat la povesti.
Eu nu declar nimic,luna asta e un mare mister la mine,nici n-am prestat decat de doua ori,z11 si z13,si in afara de testele de ovulatie nu am avut nici un semn.Ieri am simtit ceva in ovarul drept,si iar nu stiu ce sa cred.E posibil oare sa fi ovulat abia ieri?Plus ca luna asta e sahara down there in afara de doua zile putiiin umede.
Nici nu siu cand ar trebui sa ma testez,asa ca probabil o sa astept pana la sfarsitul lunii.

_

Mamica mandra

Povestea noastra

http://www.fertilityfriend.com/home/19d912

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

neatza, am iesit si eu la apel!

monique ma bucurca esti asha de matinala si optimista, eu sper k cel tarziu maine dimineata daca nu diseara sa ne anunti k cele II au prins contur!!!


kimmy
nu conteaza de cate ori ai prestat , important sa fi prins momentul, deci fii degajata, nu iti face prea multe ganduri si paote se prind niste ochisori si la tine!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumph
bobocel de 6 luni
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marci1418 spune:

buna dimineata fetelor!!! sa aveti o duminica frumoasa si cu mult soare!!! si bine vam gasit in casuta noua... Sa de-a DD sa venim cu cate mai multe vesti bune si cu liniute duble...
-MIHA merci de raspuns, stiu ca lafiecare e diferit, dar oricum te incurajezi cand auzi ceva nou :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black

neatza, am iesit si eu la apel!

monique ma bucurca esti asha de matinala si optimista, eu sper k cel tarziu maine dimineata daca nu diseara sa ne anunti k cele II au prins contur!!!


kimmy
nu conteaza de cate ori ai prestat , important sa fi prins momentul, deci fii degajata, nu iti face prea multe ganduri si paote se prind niste ochisori si la tine!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumph
bobocel de 6 luni
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!




pai optimista sunt pt luna ce vine
acum tre sa vina ciclul
il astept
teste n-am deci nu am cum sa fac
dar sigur diseara apare


Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

monique!!!!


odat ce nu ai inca simptome si te bazezi pe faptul ca treb sa vina, noi facem galerie pt II


kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumph
bobocel de 6 luni
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Da Alex, si eu va propun acelasi lucru, bateti-va care sa faceti lista ca eu una am ramas cand am facut-o! E drept, din a doua incercare. As face listuta cu draga inima dar sunt rupta de oboseala si din pacate nici cu timpul nu stau prea bine. V-am zis ca se intoarce sotul vineri si nu mai pleaca? Dragul de el, l-am zapacit cat m-am jelit...
Sa stiti ca va citesc cu mare drag! Va pup.

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE
Mami de Eva scumpa

bebedoiu
Trombofilie, Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia73 spune:

va multumesc fetelor ca ati fost langa noi
VA DORESC SA AVETI ACEEASI FERICIRE PE CARE YO O AM ACUM
DUMNEZEU ARE GRIJA DE FIECARE IN PARTE
SPERANTA NU MOARE


Mergi la inceput