Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(107)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei!

LA MULTI ANI FERICITI alaturi de sotiorii vostri, Lorich si Mayane!

Roxx, va imbratisez cu drag!

Sunt fericita, Anais nu are infectie urinara. Am scapat de un mare stres. Am mers la Medlife astazi.
Mi-au spus si ei ca este micuta si slabuta...ei si? ce sa-i fac? Pai nimic doamna,asa este ea.Pai si ce pana mea ma tot frecati atat la ridiche...toti medicii imi spun ca-i slabuta. Si cand intreb ce sa fac, cica nimic. Pai atunci lasati-ma, inseamna ca-i ok si asa. ei dracie, chiar m-am enervat. Bine ca nu va fi toata viata intr-o cura de slabire ca maica-sa.

Am fost si la cumparaturi, ne-am grabit, i-am luat deja cadouri pt Mos Nicolae si Mos Craciun...

Acum vreau sa-i cumpar costum de craciunita ca se apropie serbarea de Craciun de la mami de la serviciu si asa vrem sa ne imbracam
A propos, ati vazut pe undeva? nu site...vreau sa pun mana inainte de a cumpara....mama ciudata

Va las, ma intorc la ale mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

la multi ani Mayane!!!!!!!

mama fetelor ce viteza aveti! sa nu va fie de deochi...

fi-mea a dormit de la 2 la 6 aproapeam prins si io o ora legat langa ea...parca ma simt si io mai bine...

va tuc

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

MULTI INAINTE LORI!!!!!

FELICITARI MAYANE

Carmen;metoda e belgiana..L-ai primit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Buna seara si de la noi!
La multi ani fericiti alaturi de sotii vosrti, Lori si Mayane!!!
La multi ani sarbatoritilor zilei!
Eu sunt cu nervii la pamant, pe la 17 avea febra 38.8, i-am dat Nurofen, peste o ora in loc sa scada a crescut la 39.5. Acum i-am dat supozitor de paracetamol si vad ca incepe sa-l lase usor usor febra. Daca pana acum nu am avut nimic vad ca incepem sa recuperam. Astept pana maine sa vad cum evolueaza lucrurile, daca persista febra o sa ma duc cu el la spital

Si o veste buna: am cumparat cadou mamicii mele

Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Lori si Mayane. multi ani inainte fericiti si cu multa iubire

eu nu stiu ce cadou sa iau pt craciuneala
am iesit si eu azi o ora jumate si zici ca eram din alta lumea..
deci nu am nici cea mai mica idee
cand se trimit cadourile?? sa stiu cat timp mai am de cautat

Deea sanatate multa buburuzei. de la ce sa urce asa febra?

Piscotel felicitari pt cele 4 ore de somn. viata nene. bv. sa o tineti asa

eu sunt prin zona,. am o stare de kko. am o groaza de facut si chef oha, nati nu a mancat mai nimic azi, mda..ce sa zic,,




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

Hello!
Piscotel mamica obosita!
Deea sper sa se faca bine, sa-i scada febra.
Intrasem doar sa salut!
Si eu sunt un pic in plop cu cadoul de craciuneala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Deea_sav;sanatate Raducului..sigur mai face febra peste noapte mai ales spre dimineata.Urmareste-l.Baga si sosetute cu otet sau frectii cu otet diluat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Multi ani inainte Mayane si Lori! sa fiti sanatoase si fericite alaturi de barbatii aleshi!!! casa de piatra in continuare!

azi am fost in plimbari,mall,targ..
nu am nimic interesant de pov.
restul ce scuza aveti ?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

mayane la multi ani impreuna si voua dragilor , sa fiti fericiti si sa va bucurati de dariusel frumusel
wudy pfiuuu [emoticon care-si sterge sudoarea de pe frunte] bine ca nu are infectie urinara !! e salbuta zici eh ? si al meu e ... luni ma duc sa il cantaresc ,ultima data , adik pe la 9,5 luni avea doar 7800g. dar de 2-3 sapt mananca foarte bine. daca nici acum nu a luat in greutate inseamna ca intoleranta asta e de vine. dar cat are buburuza ?
deea_sav multa sanatate piticului...urmareste-l peste noapte, sa nu il imbraci gros si baga sosete cu otet cum a zis si tunde. aveti grija !
bebelu nush cand se trimit cadourile , cred ca de ajun ... cred ! eu am scapat de stresul cadourilor, am luat pt mami , mai am pt bebe, dar la bebe e usor!
tundenu am primit, ti-am scris pe mess !

Slaba activitate !!!! Unde sunteeeeeeeeeeeeti ?!

angie,madalina,magnetism,irinuka,roxx... si stiti voi care mai sunteti absente !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

roxx absenta motivata .. adus aminte ca esti la petrecere...have fun !!!

Mergi la inceput