Praline belgiene (53)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenstefi spune:

Tania multi pt capitol nou!!,Barcelona????hhmmm frumos!!!abia astept sa ne vedem in gasca mare la urmatoarea intalnire
Cleo draguta ,ma lasi cu pofte la ce frumos scriisi ff amuzant,ma bucur ca gasesti ceea ce cauti si cu puiul galbem ,cum ziceau si fetele ,sunt la mag. mari si doar pretul e diferenta....dar mamaliga sa traiasca,ciuperci cu usturoi si branza de burduf(adusa de acasa)
Noi ff aglomerati am fost ,cu finii nostrii,fina m-a doborat la mersul cu bici!!!fie vremea rea sau buna bici e fost peste tot.....film la cinema,magazine,parcuri,Olanda,Plopsaindoor si trecu vremeaa.....ne preg de spect de Mos Neculae samb.,studio 100 sa traiasca!!
va pupacim si imbratisam toate cutiuta de pralinuteee

carmen si stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Diana, cand tu ai zis ca e balet la Kinepolis, am zis ca nu am inteles eu bine, ca eu stiam ca acolo e cinema! Acum pricepui! Te cred ca fost frumos, ca daca stiam ca e transmisie cu balerini de la mama lor, adica din Rusia, poate ma motivam si eu sa vin...dar sa mai creasca juniorul un pic, iar de la anul, cum nu voi mai lucra miercurile, sper sa am o agenda incarcata de activitati, care mai de care mai frumoasa! Tinem legatura, ca vad ca esti tot timpul informata! P.S. Tu credeai ca o pacalesti pe Adriana? Ha, ha...ea a priceput tot, destept copil aveti!

Ardeiash, spor la trebi!!! Cred ca muncesti cu drag si spor, ca doar e casuta voastra acum! Si sa stii ca nu zic nu la atelierul ala! Deja ma gandesc cu pofta la un sushi mic! Asteptam deci primavara si iarba verde...

Cleo, esti tare comica! Auzi la ea, era in stare sa ia si gaina vecinului, numai sa manance si ea un pui bun ca la mamaia ei...Si la noi sunt multe ratuste pe lac si recunosc, ca la inceputurile mele pe aici, gandeam la fel ca tine...adica ce buna ar fi una de asta pe varza! Acum m-am potolit, am ajuns la concluzia ca sunt frumoase pe lac! Oricum, sa dai de stire, daca gasesti puiul visurilor tale!

Carmen, tii, numai in vizite si plimbareli o tineti! Ia sa pui niste pozici, ca sa vedem si noi ce si cum! Si deci ne faci in ciuda cu branza de burduf...Lasa, lasa, ca vine si la mine tata de Sarbatori si ne va aduce si noua! Sac!
Distractie frumoasa sambata la spectacol!!!!

Fetelor, va pup, si daca nu ne mai auzim, va doresc sa aveti un we frumos!!!!

Roxana, fericita de Christian (23.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

ei, fac si io haz - is mai glumeata, nu ma luati in serior.
(si eu m-am uitat lung la ratze si la lebede )


Sa va arat cu ce imi umplu timpul si sunt tare mandra de unele.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Cleo, ai maini de aur! Foarte frumoase tricoturile, iar Mara vad ca e tare incantata de ceea ce ii faci! Pozeaza tare frumos si ma bucur tare mult ca am vazut-o! Ca pana acum nu ai mai pus poze cu ea si nici cu tine, de altminteri, si deci mi-a facut placere sa va cunosc!

Roxana, fericita de Christian (23.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui prixi

Cleo, ai maini de aur! Foarte frumoase tricoturile, iar Mara vad ca e tare incantata de ceea ce ii faci! Pozeaza tare frumos si ma bucur tare mult ca am vazut-o! Ca pana acum nu ai mai pus poze cu ea si nici cu tine, de altminteri, si deci mi-a facut placere sa va cunosc!

Roxana, fericita de Christian (23.01.2010)


am uitat sa pun.
pup pt complimente.
Sunt mandra de unele, mai ales ca am impresia ca evoluez, de la debutant la avancee



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Diana, felicitari pentru bebe-ea si sarcina usoara in continuare.

Mie mi-ar placea sa ne vedem la pranz intr-o zi, la Cosmopolitan sau in alta parte, daca pica intr-o zi in care sunt libera vin cu placere.

Tania, ai terminat cu portile deschise? Sa va fie de bine plimbarica in Barcelona, ce frumos.

Ardeiash, spor la renovari.

Cleo, ce maini dibace ai, felicitari. Fetita ta e dulcica foooc, si va sta foarte bine imbracate la fel cu jachetica aceea verde.

pupici la toate pralinele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaela1171 spune:

Tania multumim de capitol si sa va fie de bine Barcelona - super destinatie!!

Ardeiash success cu renovarile si rabdare multa - cand o sa fie gata gata o sa fie tare frumos; cat despre invitatie - super idea;

Diana - success cu sarcina si ai grija de tine; ce ati mai facut cu casa? Ati gasit ceva? Si eu am fost socata sa vad sala plina la Kinepolis la balet, chiar WE asta am vrut si noi, dar m-am trezit cu 3 zile inainte - cam cum eram obisnuita cu rezervarea la filme .

Carmen - plimbari la greu - bravo!!!

Pralinutze mai scriu si aici - just in case - pentru cine poate, ne vedem Vineri Dec 2 la kara, sa bem pentru noua mea varsta rotunda .

Pup toata cutia, M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenstefi spune:

LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CE POARTA NUMELE DE ANDREEA si ANDREI!!!!!!!!!!!
O ZI FRUMOASA VA DORESC SI MAI ALES CA ESTE SOAREEE!!!!!

Va imbratisez cu drag
carmen si stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

va felicit! ati rezistat peste veacuri. sa traiti , sa infloriti cat mai multi ani


multumesc tututror pt urarile de ziua ardeiashului meu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

fetelor, ati fost cuminti? A venit Saint Nicolas?

Mergi la inceput