like/dislike care"tremura"

like/dislike care"tremura" | Autor: kariguld

Link direct la acest mesaj

am o dilema, de ce "tremura" iconita cand vreau sa dau like sau dislike? acum nu stiu daca m-am exprimat corect, eu sper ca m-am facut inteleasa totusi.



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

iconita simte ca ai dubii :))



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Si la mine face asa. Folosesc Mozzila ca browser si pe bune ca nu am dubii, dar am apasat aiurea din cauza tremuriciului.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Wow, folosesc si eu Mozilla si am vrut sa verific.

Asa e, dar numai la "dislike" face asa, probabil prin simpatie...daca esti de acord...e si el, daca nu - nu.

Dar e chiar haios...bine..pana nu devine enervant


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Si eu folosesc Mozilla si la mine e foarte sigura pe sine iconita nu tremura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Oana_B

Si eu folosesc Mozilla si la mine e foarte sigura pe sine iconita nu tremura.


Am vrut sa te "dezaprob" si nu am putut...asa tare imi topaie manuta


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:


Am facut si eu o proba, n-a tremurat...nu stiu de ce e asa:))
te-am dezaprobat mai sus pentru verificare, am vrut sa ma dezaprob pe mine sa nu te superi si zice ca e trist sa te votezi singur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

nemtii sunt de vina!!!! la mine inca tremura, nu stiu care-i cauza....de frig probabil.
acum serios, ce pot sa fac ca sa nu dau dislike cand nu-i cazul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JuliaSM spune:

Si la mine tremura dislike-ul, chiar si like-ul uneori, tot de la vreme sa fie?...



"I'd rather walk in the dark with God
Than go alone in the light;
I'd rather walk by faith with Him
Than go alone by sight."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

spirite...fantome...brrrr

Nina, 35s+,
AMR minim 22 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Am avut si eu o perioada ...de tremurat,am si semnalat pare-mi-se la un subiect,acum insa e ok!

Deci nu e de la frig,cu sigurantza!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput