Prietene la bine si la greu - 145

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Geo La multi ani

Paula La multi ani



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Salutari!


La Multi Ani PAULA GABRIELA

La Multi Ani GEORGE STEFAN

Dana, sanatate puiului!

Raluci, multam de

sanatate muciosilor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

La Multi Ani PAULA GABRIELA

La Multi Ani GEORGE STEFAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:


La multi ani Geo!!!

La multi ani Paula!!!

Mami fericita de Mariuta
si de samburel de 6 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiviaG spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei!

Dana tare rau o trageti si voi! Multa putere si rabdare iti doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Ziua buna

Puii dorm si eu am atatea de scris pe forum/ blog si atatea de facut in casa de ma invart ca o curca si nu fac nimic

Shtephy, ca o consecinta a tandemului Mihnea nu mai mananca mai nimic altceva ceea ce ma ingrijoreaza oarecum. Ieri insa am sarit masa la san ceruta de el ( a cerut inaite de ora mesei si am refuzat spunandu-i ca papa titi dupa ce papa mancarea din farfurie) si nu a mai cerut deloc san pana acum... habar n -am ce ma fac eu cu asa program haotic pt ca si sanii sunt "zapaciti": ba par goi ( par doar ca lapte mai e pt un copil.) ba zici ca explodeaza....

Multumesc tuturor pentru urari!!!

Pup copilutii bolnaviori... offf... greu e sa-ti vezi copilul asa....

George si Paula

Uff mai Dana... pupam copilutul! Urat cu antibioticul asta... la voi nu-l ia, la Licu a primit puiul o singura zi!!!!..... cine mai intelege ce si cum?!?!



Mami fericita de Mihnea si de Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rgagapie spune:

La multi ani Geo!!!

La multi ani Paula!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marijan90 spune:

LA MULTI ANI! PAULA GABRIELA
LA MULTI ANI! GEORGE STEFAN
Sa fiti sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rgagapie spune:

Fetelor ma puteti ajuta si pe mine cu un raspuns: la noi la firma se fac reduceri de personal 30%, eu m-am intors mai repede din CIC cu 2 luni jumate(joi face Maya 2 ani) pot fi data afara????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

hello everybody

Of ce de-a copilasi bolnavi, a venit frigul cam tare peste noi... Si Iulian avea ieri nasul infundat, de maine bagam niste Colargol - ca azi nu am gasit la nici o farmacie

Raluci e cam tot asa la job, incerc sa ajung la zi cu chestiile care s-au schimbat, doar ca acum cand plec acasa nu ma mai gandesc zi lumina la treburi de serviciu ca inainte. Insa ma prinde disperarea cand realizez ca nu voi mai avea niciodata timp liber, timp in care sa fac diverse lucruri pe care mi le-as dori... nici macar timp de stat suficient cu copilul nu exista, asa ca de restul nici nu mai zic. Imi trec prin cap diverse idei de la a-mi lasa jobul pana la o solutie de reducere a timpul de lucru, dar tot la stadiul de proiecte sunt. Daca am renunta la ideea de a ne muta la curte, probabil ca ne-am descurca si cu un singur salariu o vreme. Intrebarea cheie este cum as mai reusi sa ma angajez undeva daca as mai sta acasa 2-3 ani, cu creerul neutilizat . Asteptam de la tine vestile bune ca ti-ai rezolvat CCC2 si ma bucur mult ca lui Remus incepe sa-i placa la gradinita .

Smarandita cate zile ai pus Colargol? Multa sanatate!

Licurici imi pare rau de necazul cu caldura, este intradevar foarte deprimant sa stai in frig. Iar sa mai fii si cu copiii bolnavi, no comment... . Multa sanatate!

Dana tine-te tare acuma la sfarsit! Ce ai facut cu antibioticul? Ai reusit sa-l convingi pe pitic?

Ramonika tu ce faci mami?

Tina multumim de tratatie . Joaca placuta lui Geo de ziua lui!

Ali spor la maselute!

Dymomo cum merge terapia? A lui Danut I mean, ca de soacra nu te mai intreb

Shtephy te gandesti la al-3lea bb?

Monica felicitari!

Alexa multa sanatate si voua!

Many tot e bine daca e liniste

Ragapie din pacate da, te poate da afara dupa CCC, in conditii care sunt specificate clar in lege. Scrie-ne daca stii ceva mai concret sa vedem ce si cum. Bafta sa nu fie cazul tau






Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput