Sezatoarea canadiana (217)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Podeanu

Eu nu pot pe 17.

Born to shop, forced to work.



Eu stiu de ce nu poti tu pe 17!!!Da nu zic!

Pai hai pe 10 atunci! Fac si eu un efort, vin direct de la munca daca va intilniti mai pe seara, asa...dupa un 6.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:




pe 10 februarie:

Dana, Simi, Ana...

cine mai vine? Rox, Simo, Diana, Oana, Cristina, Iselin, Mihaela, Mihaela, Ktrinel, restul fetelor?

Selon ce que je pense de moi, je suis limitée ou illimitée, libre ou esclave


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Eu vin cu cea mai mare placere doar daca discutam despre orice altceva decat ce se-ntampla la sezatoare . Am primit o lovitura sub centura tocmai inainte de Craciun si pentru mine subiectul este inchis, cel putin pentru moment. Oricum le multumesc celor care mi-au dat-o pentru ca m-au trezit la realitate. Asa ca din partea mea nu mai merita nici macar efortul de a discuta ce se-ntampla pentru ca inca mai am gustul amar in gura si zau daca merita...

Daca vreti sa ne-ntalnim, sa ne vedem si sa vorbim despre orice altceva, vin cu mare drag. Numai ca voi veni si cu Seba pentru ca-l iau de la badminton la 17:35.

Citat:
citat din mesajul lui Ana Stroe




pe 10 februarie:

Dana, Simi, Ana...

cine mai vine? Rox, Simo, Diana, Oana, Cristina, Iselin, Mihaela, Mihaela, Ktrinel, restul fetelor?

Selon ce que je pense de moi, je suis limitée ou illimitée, libre ou esclave


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


Roxana cum vrei tu, mie imi face placere sa va vad, pe toate, inclusiv juniorii, mai ales ca n-am reusit sa ajungem de Craciun! vorbim despre ce vreti voi!
intilnire 10 februarie 2012 la Boccacino (sau cum s-o numi)

Simi, Dana, Roxana, Ana....poftiti doamnelor.

Selon ce que je pense de moi, je suis limitée ou illimitée, libre ou esclave


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Fetele, eu as prefera pe 17 si nu pe 10 febr.
Dar daca voi decideti pe 10, incerc sa vin si eu.

O seara buna,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonna spune:

Hei, io's picata din luna, tocmai ma gindeam ca am nevoie de sfaturi de orice fel si vin la voi, ca de obicei, intru si ta-dam: a inviat Sezatoarea! :))

Ca a inviat numa' ca sa zica ca intra in coma... asta e alta poveste.

10 februarie, alors, tre sa va propun un alt resto, la 5 min de bocacino, pe H Bourassa, da' sa mor si nu-s sa-i zic acum. Revin cu info si imi ziceti daca vi se pare peste mina. Daca vi se pare, Bocacino e perfect. (Are el mai multi C da' nu-s care dubleaza).

Amu', impreuna cu Dana, cred ca sintem singurele care am fost la intilnirea de pe Mont Royal care mai scriem aici... tre sa ciocnim pentru asta cind ne vedem! :)

Pentru mine Sezatoarea a fost mereu locul unde am gasit ajutor.

Am si dat ajutor, cum zice si Dana de multe ori n-a meritat sa ma strafoc, nu mi-am invatat lectia (ca si noi toate) prima data, a doua oara, a zecea oara - as putea da nume de nou-venite care au profitat, in sensul pur romanesc al cuvintului, fara rusine, de pe urma "veteranelor", dar le stim pe fetele cu pricina si nu de-asta scriu mesajul asta - insa daca apare altcineva care vrea info la care ma pricep o sa raspund din nou, asa vad eu Sezatoarea.

In rest, dincolo de ajutor, in ultima vreme o vad ca si locul unde cineva da adunarea si pe urma pot sa merg sa beau un vin cu fetele care-mi sint dragi si pe-ai caror copii, soti, catel si purcel ii cunosc de ani de zile.

Ladies, pe vineri 10 februarie

Simonna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

As veni si eu la intalnire, dar nu sunt sigura ca pot sa ajung... Pentru mine nu prea merge vinerea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

oh nu , not again...parca ne dam duhul asa vorbim .

stiu ca nici eu nu stralucesc prin prezenta, dar nici pe nu am participat la grupuri ( nici nu stiu despre ce vorbiti )

mama pleaca pe 9 feb ...cum sa fac sa ajung pe 10? o sa incerc sa ma organizez.Dar haideti sa ne strangem mai multe ok ?

roxdaca si tu primesti lovituri sub centura ...


dana , ma tin de 3 zile ( iti jur ) sa-ti scriu sa te intrebi ce faci, cum te simti..?

pup gasca.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ktrinel

oh nu , not again...parca ne dam duhul asa vorbim .

stiu ca nici eu nu stralucesc prin prezenta, dar nici pe nu am participat la grupuri ( nici nu stiu despre ce vorbiti )

mama pleaca pe 9 feb ...cum sa fac sa ajung pe 10? o sa incerc sa ma organizez.Dar haideti sa ne strangem mai multe ok ?

roxdaca si tu primesti lovituri sub centura ...


dana , ma tin de 3 zile ( iti jur ) sa-ti scriu sa te intrebi ce faci, cum te simti..?

pup gasca.



Ktrinel si Ana Julia (24.11.2006)



Cristina, vin-o la intilnire si ma vezi in carne si oase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


eu ca moara stricata , repet strigarea din cind in cind:

intilnire 10 februarie 2012 la Boccacino (sau cum s-o numi)


Simi, Dana, Roxana, Simona, Casandra, Cristina, Ktrinel, Ana....poftiti doamnelor, lista e deschisa cu placere

Oana, Diana, Iselin, Mihaelele...???

Selon ce que je pense de moi, je suis limitée ou illimitée, libre ou esclave


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput