BrumN-D97- Bv denisa! Hai Bea, Oana, Paula!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns firicel spune:

Da Diana,firicel junior aka Tomas.acum alaptez si scriu tare prost de pe mobil cu o mana invinetita de la branula.
Va pup sper sa va scriu de acasa maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madabout2003 spune:

Moniqq Felicitari! Ce nastere rapida ai avut! Sa fie sanatos sa va bucurati unul de altul!

Firicel imi pare rau ca a'ti avut probleme! Sa te refaci repede si sa ne povestesti mai multe despre Tomas!

MADA mamica de www.comboost.com/Gallery/GalleryDisplay.aspx?r=7359578&ab=1&n=0" target="_blank">Emily 07/08/07 si 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wildorchid spune:

Felicitari, Moniqq, refacere usoara, sa va traiasca bebe si sa va umple viata de tot ce e mai frumos!

Corina, eu stau de la 24 de saptamani in pat, asa ca m-am cam obisnuit.Nu ma plictisesc sau nu ma gandesc la asta, mai stau cu voi, mai lucrez, citesc, ma uit la tv, ma bucur de fiecare brumarel si poveste impartasita, fac planuri.Si vorbesc cu mititica mea sa mai stea si ea la caldurica macar o saptamana jumatate :). Sunt bine astazi, multumesc, esti draguta.

Firicel, multa sanatate, refacere usoara. De abia asteptam sa iti auzim povestea si sa vedem poze cu piticul




Emma 35 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

wow...ce fain!!!! in fiecare zi un nou sufletel paseste in lumea noastra...

Am uitat ieri sa va scriu si mesajul ce l-am trimis tuturor pe tel dupa nastere...So...

"Dupa 9 luni de calatorie, azi la 04:02 am coborat din corabie cu un bagaj de 2,7 kg si am primit nota 10 la ancorare. Sunt Brianna Bunea si vreau sa te cunosc!"
...asta l-am scris si mi l-am salvat in tel prin sapt 36...statea noaptea si ma gandeam cum va fi la nastere...etc..etc

POZE...POZULICI

puiutul meu, Erik si minunea mea, Brianna


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianalaura spune:

Foarte frumos mesajul Ramo!

diana34+ Calin Gabriel si mami de Ianis Stefan 14 mai 2007 AMR in formula 2 in 1

www.lumeadianei.blogspot.com" target="_blank">http://www.lumeadianei.blogspot.com

Buburuzul
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca77 spune:

wow, 2 bebelusi rapizi azi!!

Felicitari Deea pt Raul! bine ai venit Raul!!



Felicitari Moniqq pt Alex! bine ai venit Alex!




Sa cresteti mari, sanatosi si voiosi!!

Firicel, recuperare cat mai rapida si sa va intorceti cu bine acasa!

Mada, am uitat sa iti spun ca imi place f mult Gabriel ca nume. De fapt am o slabiciune pt toate numele de arhangheli...

Diana multumim de capitol. Vad ca m-ai trecut la incurajari . Avem nevoie ...

Anita, parca tu azi faci 40+. Cand mai mergi la dr? ati facut vreun plan/ strategie pt sapt viitoare?

eu azi merg la dr pt monitorizare si planuri de viitor...Emma ce ti-as mai da eu cateva zile de la mine




39+ cu Anna Eden

www.psychosomatics.be

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wildorchid spune:

Bianca, saru-mana, le primesc cu mare drag!

Emma 35 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_s spune:

firicel imi pare rau ca ati trecut prin asta
te asteptam cu vesti bune si sanatosi

emma niste zile iti donez si eu
ca tot avem acelasi nr de sapt

de celelalte fete care au nascut mai stiti ceva? georgia, blackcat?

35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

Bravo deea, bun venit Raul!
bravo MoniQQ!!!


firicel , sper ca totul e bine acum si va lasa cat mai repede acasa!


38+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anita_a spune:


Felicitari DEEA! Bine ai venit Raul!
Felicitari Moniqq! Bine ai venit Alex!


Da, Bianca, eu am implinit azi fix 40s. Si sunt tot in asteptare . Am fost de dimineata la medic; dupa un control pe masa a spus ca am colul scurtat si ca probabil o sa se declanseze nasterea in urmatoarele 2-3 zile. Daca nu, mai merg luni la monitorizare si vedem atunci... dar a spus ca pana dupa 41 de sapt implinite nu ar lua nici o masura de a declansa nasterea. Eu azi m-am plimbat o gramada, poate ma ajuta gravitatia, nu stiu, da deocamdata tot nu vad/simt nici un semn... Spune dupa ce vii de la medic ce planuri ati facut

40+

Mergi la inceput