Fulgusorii inca sarbatoresc 2 anisori {2*}

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rody_ms spune:

buna fetele
Va multumesc pt cuvintele frumoase la adresa printesei mele. Din pacate intru prea rar aici pe forum. Dar azi am stat si am avut rabdare de la ultima postare sa citesc despre voi si comorile voastre.

Nu imi amintesc acuma cine a zis ca e coda la scutece si biberon. Nici printesa mea nu vrea inca sa se desparta de scutece. A inceput sa imi aduca olita si sa imi arate sa o dezbrac, dar din pacate o face cu alt scop si anume acela de a sta dezbracata, in fundelul gol, dar cateodata mai si face in olita si atunci o laud si batem amandoua din palme si spunem bravooooooo.

Lady, am votat si eu ambele poze.

LA MULTI ANI !!!1 si din partea noastra sarbatoritilor din zilele trecute.

De doua luni mergem si noi la cresa, asa ca Vias sa stii ca te inteleg foarte bine. Desi deja au trecut doua luni, eu una inca nu m-am obisnuit sa nu fie in preajma mea mica printesa si nu imi gasesc locul si nici nu am chef sa fac prea multe. Imi era foarte greu sa o las acolo in fiecare dimineata plangand, dar plecam cu sufletul ravasit si asteptam sa merg dupa ea. Acuma merge singurica in clasa cu sticluta intr-o mina si cu pampersii in ceealalta, dar trebuie sa inchid urgent usa dupa ea sa nu ma vada pe hol ca iarasi plange, Cand mergeam dupa ea sa o iau in momentul in care ma vedea incepea automat sa planga sa strige mama si sa fuga in brate la mine, asta ca sa cred eu ca ea toata ziua a plans. Acuma stiga doar mama si fuge la mine in brate.

Cu mancarea aveam si eu probleme, vesnic nu ii placea nimic, vesnic era la frigider sa isi akeaga ea ce sa manance, dar de cand mergem la cresa aud doar acelasi raspuns la intrebarea mea, adica a mancat. Pana acum a mancat tot ce a primit mai putin spanacul Cu spanacul are ea ce are demult, nu vrea nici macar sa il guste si basta. Si ma gandesc ca sibgurul motiv e ca e prea verde.

Pagina mea de pe FB cu poze se poate vizualiza doar de prieteni, daca mai e cineva care vrea sa vada poze si nu e in listuta de prieteni sa ma anunte. Pana nu demult erau publice pozele, dar le-am schimbat pt un singur motiv personal, exista o singura persoana in lumea asta care nu vreau sa le vada...... inca

sper ca nu v-am plictisit cu povestioara mea, stiu doar ca mai vroiam sa sciu una alta dar sunt cam uituca de felul meu.
pupici la toata lumea si in special comorilor voastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rody_ms spune:

An uitat sa va spun ca inca nu m-am intors la munca. O voi face pe 21 decembrie, a doua zi dupa ce face micuta 2 ani. Mai repede nu au vrut sa ma primeasca, asa ca stau si astept sa treaca timpul, iar dupa ce o sa ma reintorc la munca parca vad ca o sa imi fie dor de zilele astea cand nu imi spunea nimeni sa fac ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Rody, multumesc de vot...multumesc tuturor celor care m-au votat....fetele de aici si de la prietene....si multumesc si celor care nu m-au votat

Nu cred ca voi castiga...caci alte poze urca vertiginos din urma..insa a meritat si merita participarea.speranta moare ultima, chiar daca nu am caatigat in viata mea nimic

va pup si va urez o zi buna!

ps:Rody..tu esti prima persoana de la care aud ca nu vor s-o primeasca mai devreme la munca.E posibil?Pe alte mamici le cheama cu luni bune inainte...sau le preseaza pana se intorc!


Concurs "Amintiri de vacanta2011", un vot va rugam:www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=19" target="_blank">AICI pentru fotografiile my1 si my2.Va multumim

27+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rody_ms spune:

ca la mine la nimenea, din pacate firma si-a facut unele calcule. Restructurarea s-a facut cam in perioada cand am ramas gravida, asa ca s-au desfintat toate posturile posibile. In locul meu au chemat inapoi din somaj o colega din cele concediate, si automat i-au intrerupt somajul pt inlocuirea mea, iar eu am depus cere pt cresterea copilului pana la implinirea varstei de 2 ani. Cel putin asa mi-au spus. Acuma sper sa nu imi pregateasca o surpiza cand revin.
As intreba mamicile care s-au intors la vechiul loc de munca daca au trebuit sa isi faca toate analizele asa cum se cere la o angajare. Deja m-au anuntat ca inainte sa revin trebuie sa fac toate analizele. Din cate stiu am contractul suspendat si nu ma angajez la o alta firma. Da asta e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091
Nu cred ca voi castiga...caci alte poze urca vertiginos din urma..insa a meritat si merita participarea.speranta moare ultima, chiar daca nu am caatigat in viata mea nimic

Lady, am votat si noi pozele !
Cat despre castigat, mai gandeste-te... chiar nimic... ?!

_
Rares - clipe si zambete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui magdaz_ina

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091
Nu cred ca voi castiga...caci alte poze urca vertiginos din urma..insa a meritat si merita participarea.speranta moare ultima, chiar daca nu am caatigat in viata mea nimic

Lady, am votat si noi pozele !
Cat despre castigat, mai gandeste-te... chiar nimic... ?!

_
Rares - clipe si zambete


ma refeream la concursuri cu premii...din astea unde e vorba de noroc


Concurs "Amintiri de vacanta2011", un vot va rugam:www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=19" target="_blank">AICI pentru fotografiile my1 si my2.Va multumim

27+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

Lady, si eu te-am votat
in rest cu renovatul merge anevoios...azi in ziua mea "libera" de la 8 dimineata vopsesc de zor calorifere si geamuri...vad deja in patratele de la miros si stat aplecata...iar sotul reface de zor tencuiala si curentul unde am dat jos bucata de zid...



Cresterea in greutate
Perioadele de crestere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rody_ms spune:

buna dimineata fetele, astazi va ofer eu o cafeluta


http://i960.photobucket.com/albums/ae83/rody_ms/images6.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

LMA Dutzu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Concurs "Amintiri de vacanta2011", un vot va rugam:www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=19" target="_blank">AICI pentru fotografiile my1 si my2.Va multumim

27+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

LMA Dutzu !

_
Rares - clipe si zambete

Mergi la inceput