Fulgusorii inca sarbatoresc 2 anisori {2*}

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Busy spor la treaba..si te astept cu o cinste mai sanatoasa asa

Sun sper ca JR al tau sa-si revina repede-repejor

Votati-ne www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/vi1.jpg" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

buna iubitele mele mamici si piticii lor
In primul rand vreau sa va multumesc mult pentru urarile pentru fetita mea.
Vreau sa multumesc lui Lady pentru ca va mai spune vesti de la noi
Eu sunt cam nesimtita si nu mai intru dar va rog sa ma credeti ca nu am timp cateodata sa ma duc la toaleta..... imi vine dimineata sa ma duc si abia seara imi aduc aminte ca eu nu am fost de dimineata.
Copii sunt bine Andrei la Scoala ii merge destul de bine educatoarea a zis ca ii place ft mult sa citeasca desi abia invata sa o faca lui ii palce ft mult si este foarte receptiv
Elisa ..... ea este clovnul casei ea ne face sa radem cat sa ne oprim din respirat la cat de comica este mai ales cand danseaza este mortala.creste invata sa vorbeasca face si obraznicii ... oooo la ele il intrece pe andrei.:)))
Eu :) .... sunt bine mai am momente in care racesc la burta si ma doare ft rau burta in special operatia dar in rest sunt bine..... as mai ramane inca o data gravida daca as sti ca ramn cu gemeni ni-as dori sa am gemeni. dar cine stie asta oricum nu se va intampla de curand va mai dura ceva timp.
Sotul ...la el e scurt si la obiact munca si casa. :)) saracul.
si cam astea sunt la noi
Imi pare rau ca nu mai intru mai des as vrea dar nu am timp.
pe data de 8 am avut examen pentru cetateie canadiana si am fost in ultimul timp ft ft agitata si culcat tarziu si tot asa acum ca atrecut examenul alt stres pana o sa vina rezultatele si asa merge viata.
eu va pup dulce pe toate mamicutele mele scumpe si frumoase si nu in ultimul timp pe copilasii lor si fratiorii/surioalele care sunt in drum spre ei.sarcini usoare la burticutele noastre.
cu siguranta nu am sa am tmpu sa recuperez din urma dar cu siguranta am sa mai intru
pup si noapte buna la voi.
fug sa il iau pe andrei de la scoala.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

aa si vroiam sa va mai spun ca am cam uitat cum se pune poze la semnatura ......daca vreti sa vedeti poze cu noi toti pe FACEBOOK.
numele este Alexandra Adoamnei numai sa imi lasati un MP ca sa stiu cine imi trimite ca sa va stiu numele pentru ca eu nu dau accept la ori si cine numai ca sa am lista plina de prieteni sper sa ma intelegeti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui vias

Katy
nu a fost cu intentie, sunt eu cu capu'

Mamica lui JR

Votati-ne www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/vi1.jpg" target="_blank">aici


Hhmmm sa te iert sau nu ??????????
Trebuie sa ma gandesc bine. :)))))
stai linistita daca am avea numai astea pe cap bine ar fi dar sunt atat de multe lucruri bagate intr-un creier atat de mic.:))
merci mult pentru urari.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

Neatza.

Cred ca nu mai serbam vineri nimic... Ieri toata dupa-amiaza Dutzu a varsat de zor... si s-a si deranjat la burtica... Va dati seama ca cei cu copii nu vor sa vina, sa nu fie ceva contagios... iar eu nu stiu ce sa fac, ca nu o sa pot sa-i arat tortul si sa-i spun ca nu are voie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

Buna dimineata
Busy te inteleg f bine...ca asta am patit si noi. noi ne-am dres cu ceai de menta+fenicul, morcovi si orez fiert si banane la greu.
Cat despre tort exista posibilitati...ceva tot cu banane, blatul e cat de cat ok, fara prea mult zahar (gen cozonac) sau muffin, un fel de tiramisu de fructe pe baza de biscuti integrali, branza normala dulce de vaca si banane...evident, nu sunt prjiturile normale ce ni le-am dori de onomastica dar nici nu poti lasa copilul nesarbatorit...
Insanatosire grabnica!



Cresterea in greutate
Perioadele de crestere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

Sun, nu o sa-l las nesarbatorit, o sa serbam doar noi 4 in familie... numai ca nu o sa mai aiba party cu copii... si speram sa se simta si el bine, sa nu fie blegut in pat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

OOOOOOOOOOOOOOFFFFFFFFF, RUXI!

Katy...succes cu obitinerea cetateniei!

Sun..cum merge cu renovarea?


Vias...mi-ai pocit numele fetei in lista de sarbatoriti...e Ayanna cu a nu cu e

va doresc o zi buna!


Concurs "Amintiri de vacanta2011", un vot va rugam:www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=19" target="_blank">AICI pentru fotografiile my1 si my2.Va multumim

27+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Citat:
citat din mesajul lui busymummy

Neatza.

Cred ca nu mai serbam vineri nimic... Ieri toata dupa-amiaza Dutzu a varsat de zor... si s-a si deranjat la burtica... Va dati seama ca cei cu copii nu vor sa vina, sa nu fie ceva contagios... iar eu nu stiu ce sa fac, ca nu o sa pot sa-i arat tortul si sa-i spun ca nu are voie

de Vlad - 11.11.2009 si Andi - 6 ani.

POZE NOI si POVESTEA LUI VLAD

AM PRODUSE LA BAZAR !





A fost si Stefan odata asa,deranjat la burtica,doctorita homeopata la care mergem noi mi-a dat sa-i dau " Aloe " - un tubulet cu granule homeopate.Trebuia sa-i dau cate o doza dupa fiecare scaun prost.Si nu a trebuit sa-i tin regim,a mancat normal,chiar si iaurt.I-a trecut foarte repede.Da-i si din tortul pe care i l-ai pregatit fara nici o problema.

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

la Brasov plouaaaaaaaaa

Lady imi cer scuze, dar daca te rog eu mult de tot, faci tu rectificarea???? pls..pls..pls

Katy ma bucur ca te-am revazut printre noi...chiar si asa...la zile de nastere ..bafta la examen!

Busy imi pare tare rau sa aud asta..sper sa-si revina puiul mic repede-repede ...cine stie, poate chiar reusiti sa-i faceti petrecerea sambata..duminica??????

azi am reusit sa-mi fac si eu primul control ginecologic dupa nastere ..totul pare in regula...am facut si testul Papanicolau, acum sa vedem rezultatele

pupici, o zi faina!




Votati-ne www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/vi1.jpg" target="_blank">aici

Mergi la inceput