Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(100)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

gabiu..ce bucuram ca acum esti bine si tu si Rebecca

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Neata!!

Sunt iar cu amandoi, singura pana maine seara, amandoi bolnavei! Robert o tine si el cu febra de sambata dupa-amiaza, vad in dimineata asta ca i-au aparut niste bubite ciudate in zona chilotului (o fi tot un exantem de ala sau n-o fi avut roseola atunci..staiu asa si nu stiu la ce sa ma astept), iar Ana - la 24 de ore dupa Robert a inceput si ea cu febra, acum e doar un pic febrila, dar f maraita (o doare si dintele ala care a facut gaura acolo), mai agatata de tzatza [desi nu credeam ca e posibil]. Bine macar ca au dormit amandoi noaptea, iar Robert nu ami putea de foame dimineata. Ciudat virus si asta!
Inca o paranteza mica - parca ma bucur ca nu au tuse, muci si tot tacuamul asta, care desi e un tacam usor, m-am saturat de el!! Parca vad ca ne pocneste vreo varicela ceva ...din palme s anu ma mai vad!!!

Ana s-a diversificat ieri cu somon, a papat ceva, dar pt ca i-am scos somnul d edimineata..la 12,30 era ff obo si desi vedema ca-i place, nu a papat tot, iar eu zgarcita cum m-am facut i-am pus la frigider si dupa amiaza am pus bolul la cuptor si i l-am dat, un fiasco total, a ras tot!!!

Gabiu chiar ieri ma gandeam la tine, nu stiu ce-mi veni...ce ati mai facut cu balaurul ala mic, banueisc ca ati scapat!!! Sanatate multa si serviciu usor!


Mirela muuuci???NUUUUU!!! Sanatate !!!

Aditaof,cand incepea si el sa pape bine..tuse!! Sanatate!!

Sunt in zona cu picii!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Angie..ai grija cand alegi masinuta,i-am luat eu Cameliei acu vreo 4 ani..una electrica,gen jeep,mare..vreo 12 mil am dat atunci pe ea. a mers fix 3 zile. cica sunt sper pretentioase si poate sa nu traga motorelul ala. nici nu mi-au primit-o la garantie,au zis ca ei nu garanteaza functionalitatea motorului.

Ma gandeam pentru Edi sa iau un laptop pt copii,cu mouse,tot ce trebe. au tot felul de animatii,cantecele,litere,cifre pe ele. Si cami a avut,insa in cateva luni era laptopul in curte pe la gaini,in noroi

Orice ii iau lui Edi ma intreaba: ''asa am avut si eu cand eram mica?''
da,a avut muuulte,poate mult mai multe...a uitat,iar acum se uita crucis la jucariile lui Edi,la leagan,orga si restul..are totusi 10 ani imediat




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Neatza si de la mine

Eu am spalat niste vase si acum ma invart pe aici fara rost. Tati si-a luat concediu sa facem trebutza in casa. Avem o lene amandooooi (el nu recunoaste).
Astept sa se trezeasca Darius (inca doarme...)



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

neata

tunde..am vz ca spuneai ca au avut produse sebamed daca mai aduc te uiti te rog daca au crema de zi pt ten sensibil ? mersi mult

lori..mom nu avem prb cu mancarea , sper sa fie ok desi gatul lui e destul de rosu

mirela..sanatate prichindelului

eu am avut o noapte buna , s.a tz la 2 a papat apoi la 7 a papat si apoi la 8.15 trezirea finala . Acum doarme iar.

Vroiam sa va intreb pt gat rosu voi ce le dati copiilor?




D-zeu, Fecioara Maria , Sf Nectarie si Sf Spiridon m-au binecuvantat cu
aditza ..mami fericita de pui scump Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Simo..asta e o sa ne incercam noroculdaca se strica macar are pedale..sa munceasca si eli-am luat laptop si in afara ca baga mouse-ul in gura si se joaca fix 5 minute dupa care il arunca
fug..ca urlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

niste banculete, pt inceput de saptamana:

Cercetatorii britanici afirma: "Pana in 2050 vom fi 10 miliarde". Ce tampenie, cine are nevoie de 10 miliarde de cercetatori britanici?!

Cand Dumnezeu a creat casatoria, i-a promis femeii, ca va gasi un barbat ideal in orice colt al Pamantului. Apoi, Dumnezeu a f#259;cut Pamantul..rotund

Anglia este de acord sa lupte cu Libia pana la ultimul francez.

Un marinar roman naufragiat de ani de zile pe o insula pustie,vede intr-o zi o nava in departare si o barca apropiindu-se de tarm. Nu dupa mult timp barca ajunge la tarm iar unul din ofiteri ii inmaneaza bietului naufragiat un teanc de ziare si-i spune:
- Capitanul vrea sa citesti toate ziarele astea si apoi sa ne anunti daca mai vrei sa fii salvat..

- Ionut, eu voi pleca cateva zile de acasa, spuse tatal baietelului sau. In absenta mea, tu vei fi barbatul in casa.
- Bine tata, dar intoarce-te repede, nu-mi place sa spal vasele

Elefantul il intreaba pe dinozaur:
- Ti-a dat Noe add?
- Nu.
- Naspa!

Oamenii si delfinii sunt singurele fiinte care fac sex de placere.
... mda, acum se explica de ce Flipper zambea tot timpul...

- De ce rochia de mireasa este alba?
- Asta e culoarea standard la toate electrocasnice


no' gata!
va pup!

multa sanatate la puiutii muciosi!!




never play leapfrog with a unicorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocutza2011 spune:

Buna dimi si de la noi! Noi avem soare si vreme frumoasa, sper ca asa este si la voi.

Am vazut ca bebeii vostri dorm ca lumea noaptea, ce fain! Noi abia azi noapte am dormit de la 8:30 la 4, si dupa titi pana la 6. Deci este record mondial ptr noi. Sper sa o mai tina, ca suntem varza dupa cele nemiluitele treziri din 2 in 2 ore.

Simo, eu am vazut niste cutii imense cu tot felul de biz brizuri de facut margele, inele, bratarici pentru fetitze, sa isi faca ea singura. Acuma sa ii si placa. Sau poate niste fimo:), mai greu cu aragazul.

Cadou la bebe noi ii luam cam ce a-ti recomandat voi, ante premergator de ala vtech parca. Si as vrea ceva, nu stiu inca ce de care sa se ataseze sa devina jucaria preferata, poate dormind cu ea va dormi mai bine si mai mult. Ai vostrii bebei au jucarii preferate?

O saptamana minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

'neata!

La multe lunite bebeilor de 6 si de 7!!!

Cadou de Craciun / de 1 an: cred ca-i iau un balansoar, d-ala tip catel/magarus/omida din plus. L-am pus ieri intr-unul si i-a placut la nebunie.

Am inceput sa ma uit si eu dupa scaune de masina, ca nu ne mai incap piciorusele in scoica, dar mi se pare complicat sa gasesti ceva sigur si cu un pret decent.



Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput