Cu dragoste din Iasi(103)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Da Oana, sunt tot la Iprochim. Nr meu de tel este 0723652525. Daca doriti sa confectionati e bine sa ma anuntati din timp s-o chem pe doamna sa ia masuri.

Incepand de pe 2 dec va invit la Moldova Mall unde va fi o expozitie cu lucrari ale copiilor de la Ion Holban in parteneriat cu fundatia Star of Hope. Va fi o expozitie cu vanzare, iar donatiile stranse vor fi pentru copiii de la Ion Holban, caci dupa cum stiti scoala are elevi cu deficiente fizice mai usoare sau mai accentuate. Lucrarile expuse sunt lucrate de ei si o sa vedeti ce minunatii sunt. Vor fi expuse multe felicitari si ornamente pentru sarbatori. Va astept cu drag si sa stiti ca pe 6 dec va fi si un spectacol la Moldova Mall , la parter cu participarea copiilor.

Pupici,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acvi spune:


Saluti,
Ne-am inscris si noi!!Multumim de atentionare!!
Poate facem si o cuconiada cu ocazia asta!!
Deci cine mai vine??
Zi frumoasa!!

LA MULTI ANI, celor care isi aniverseaza azi ziua numelui!!!

O zi superba de 1 Decembrieeeee!!!

Gabi

Citat:
citat din mesajul lui amironeanu

Salut!

Nu stiu daca ati vazut, dar uitati o initiativa draguta Despre Copii:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168658&nm=IASI-Eveniment-exclusiv-Desprecopii-Dentesse

Noi ne-am inscris, poate asa ne mai vedem si noi

Pupici,
Andrea de www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank">Stefania (13.08.2004) si Matei (04.09.2007)
Poze mai vechi si mai noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Ne-am inscris si noi, speram sa ne vedem. Mukltumesc si eu de anunt.
O zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

Multumim de anunt, ne-am inscris si noi! pierdem ceva activitati si cursuri dar va merita.
O zi buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Va ofer o felie de tort si
Va las si o fierbinte....
Si nu in ultimul rand urez si eu tuturor sarbatoritilor ce au fost si vor veni La multi ani!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

stefania La multi ani fericiti!



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Buna dimineata.

Cafeluta calda sau ceai verde pt. cine doreste.

La multi anisori, Stefania!
Sa cresti sanatoasa si sa ai copilaria fericita.


Lacramioara: vad ca si micuta ta a fost incantata de printesa altfel nici nu se putea
Fetita mea a fost ft. fericita si apoi cerea mereu tort printesa la orice ocazie(sotul a avut tort..printesa la ziua lui )

o saptamana placuta tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

mamici, aveti recomandari de gradinite/crese private care primesc copii de la 2 ani? m-ar interesa in zonele Gara, centru, Podu Ros, dar nu numai.



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana spune:

Ramonika, singura care imi vine acum in minte este gradinita Iris, pe Aleea Rozelor, cum mergi spre liceul Cantemir. Sigur or mai fi si altele, in aria propusa de tine.

Noi am fost duminica sa vedem figurile de ceara de la muzeul de stiinte naturale (sau cum s-o fi numind). Dezamagitor.

Ioana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

bonjour!

internii de la noi de la birou fac spectacol caritabil pentru copiii din adapostul de noapte.

cu ocazia asta se strang si hainute si papuci in stare buna, copiii sunt de la 3 la 15 ani. a, si jucarii, desigur.

si, desigur, sunteti invitate sa veniti la spectacolul care va fi la ateneu, pe 20 ianuarie, o sa pun eu detalii mai aproape.
intrarea va fi libera, vor fi doar urne mobile in care fiecare va dona cat va dori.

spectacolul va fi potrivit tuturor grupelor de varsta, de la pitici, la bunici.

Mergi la inceput