Cu dragoste din Iasi(103)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

La multi ani! de Sf. Ioan

La multi anisori, David!
sa cresti sanatos.

La multi ani, Cristina(Palmyrah2002)!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

La multi ani tuturor si un an nou cu bucurie !
La multi ani si sarbatoritilor lunii ian.,tuturor copilutilor si adultilor!

Anca, ti-ai petrecut revelionul in spital in 2004..

Ce ati facut in vacanta aceasta? Eu m-am plictisit de stat in casa in ultimile zile,unde gasesc activitati interesante ptr Catalina?Sau pentru mine..:))?

Am o cunostinta ce vrea organizeaza aniversarea unui pui de trei anisori si doreste teatru de papusi ,acasa.Stiu ca Dana avea o legatura,a adus la ziua Catalinei doua persoane ce au facut un spectacol frumos si au antrenat copiii ,incerc sa iau legatura cu ea ,mai stiti si pe altcineva?

Gabi,pe unde te-ai plimbat? Ai fost la zapada?

Gabi-arama imi pare rau sa aud vesti ..mai putin bune.Iti doresc multa sanatate, putere de munca si succes.

Gabi-acvi,mult succes cu inscrierea Timeei.
Nu stiu multe amanunte,stiu doar ca la Waldorf va fi clasa 0 din toamna.

V-am pupat..revin mai tarziu..




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

hehehehe...Adi, chiar ma gandeam sa te sun si o sa o fac pana deseara. Si chiar si eu mi-am stors creierii azi unde sa scot baietii sa-i rup de calculator, tv, etc...Si sa fie si ieftin....sau fara bani...
Adi, voiam sa te intreb de-o placinta cu dovleac, de fapt voiam sa intreb cum se poate dovleacul face sa fie mai moale...ca intr-un an stiu c-am bodoganit cat am incercat sa-l tai bucati mai mici sa le pun in blender.

Pupici si o saptamana frumoasa,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Am citit din urma..v-ati mai intalnit in decembrie?
Unde ati dus jucarii si hainute pana la urma?
Cativa copii din clasa Catalinei au strans jucarii din toata scoala si care le-au dus la spitalul de copii ,in decembrie.
Gabi, de ce nu m-ai sunat si pe mine sa vin a BCU si la cealalta intalnire (den..numaistiucum).MAi baga cate unn bip si la mine cand mai ai informatii de acest gen..te rog.

Poti sa folosesti dovleac copt ptr placinte insa dureaza ceva mai mult.
Dovleacul de placinte,cel din kaufland nu e tare deloc.Se curata si taie foarte bine si e si dulce la gust.
Eu am terminat fursecurile si praji de pe al rev si ma gandeam sa fac o placinta cu mere caci am cateva(mai multe) mere ce s-au stafidit de ciuda ca nu le-am bagat in seama de sarbatori..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

bonsoir!

la euroed se fac cursuri gratuite de receptionere si de comunicare.

noi nu prea am iesit cu M in vacanta asta, ne-am intalnit cu amici in cerc restrans. au tot fost diverse epidemii si n-am avut chef sa riscam.
acum e la bunici, pana vineri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Adriana: teatrul de marionete Aschiuta. Daca vrei iti trimit numarul domnului Petrariu(actor). La gradinita sunt mereu asteptati; la serbare, craciunitele fac o introducere frumoasa inainte sa vina mosul; etc...

Anca: iarasi epidemii ..... Vrea la cinema, la filmul cu pinguini........... of.

Nu cunosc locuri pt. copii, am evitat aglomeratia. Am mers prin parcuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Ia uite ce am descoperit eu de dimineata, bantuind pe net:
http://www.redutti.ro/cumpar/48301.html

e voucher de 20 lei pt carrefour Era " Doar 20 RON in loc de 50 RON pentru 2 ore si jumatate la Atelierul de Creatie pentru copii "Vacanta la Polul Nord" organizat de Studio Fun BONUS: -10% la achizitionare unui abonament + 10% reducere din costul unei petreceri aniversare pentru copii"

Ce ziceti, incercam? Si poate bem si noi o cafea sau ceai cu ocazia asta.

Pupici,

Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Buna dimineata!
Oare ninge azi?

Daria , mersi,poti sa-mi dai nr de tel.?
Despre asta era vorba,mi-a dat nr Dana aseara,as vrea sa stiu daca e acelasi nr,Dana zicea ca n-a mai luat legatura cu ei de multisor.

Gabi cand vrei sa mergi la Era?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Fetele, maine, 12 ian la ora 16 ne strangem la carrefour era cu copiii la atelierul cu polul nord. Daca vreti si puteti sa veniti va astept, stau copiii 2 ore jumate, noi depanam povesti si poate bem si-un ceai pe acolo pe undeva....Lista este:

Gabi
Adi69
Eu, plus vecina, plus colegul de banca al lui Matei
Oana, CarmenL, carmenp, etc....

Deci facem gasca.

Va astept cu drag sa ne revedem si sun sa fac rezervari.
Nr meu e 0723652525, daca vreti mai multe detalii

EDIT: sau daca va convine mai mult ora 16,30....spuneti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Adriana: ti-am trimis pm.

distractie placuta pt. maine.
Noi nu putem veni, sincer imi este frica. Poate o sa reusim candva ....

Mergi la inceput