Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (71)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetele?

am fost si noi afara si chiar frumos a fost. dar se face un frig dupa ora 16.... noi acum stam cam 2 ore sau chiar 1,5. gata cu 3-4 ore ca inghetam

viss ce comica ai fost...te faci ca ploua dupa ora 23. esti viteaza acum...ca faci tu 2 checuri...stai sa te vezi diseara dupa ce esti gata de somn cine mai sta sa le faca
ca bine zici...era fain sa stam aproape una de alta, noi toate, una sa faca praji, una mai sta cu bebeii, una mai face ceva de papa bun bun....eee

cami chiar ca-s culmea doctorii. nici nu stii pe cine sa mai crezi. eu zic ca daca scrie si pe prospect asa.... inseamna ca se poate da.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ally ce relax pe capul tau abia astept si eu maine si poimaine sa stam toti 3 sa ne jucam, sa dormim, sa iesim la plimbare....
in timpul saptamanii stam mai mult seara dupa 17 cand vine si tati.

ioanna



Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Lavinia,nu am prea facut poze in ultimul timp...sa treaca week.-ul si descarc ce am mai nou. Este fenomenala Yasminutza cu discursurile ei...stie sa de.a un raspuns, bravo ei.
Simonelu,nu stiu sa-ti raspund la intrebarea cu dermatologul.scumpa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

simona cum mai papa Arsenie? san ii mai dai si ziua? sau numai noaptea? Anastasia papa san dimineata, seara si pe timpul zilei de vreo 2 ori, atat. de obicei inainte de somnic sau asa cand mai vrea ea.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

fetele care o stiti pe Lia , azi a nascut

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonacip

Citat:
citat din mesajul lui cami_antonia

viss

simona oricum sfat
NU ZGAMAIA ACOLO DELOC
NU UMBLA
daca e alkunita nu ai voie sa faci nimic

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)




Mersi mult Cami, ai si un tel de la cab particular sau pot gasi pe net?? Stiu ca nu trebuie zgarmat, de aceea nici nu mi-am permis sa-l storc ca nu stiam ce e, am intins putin pielea am apasat putin doar...nu stiam ce e....Nici acum nu-s convinsa ca e alunitza, de aceea as vrea sa merg la cineva sa-l vada

Simona, mami de baieti David, Matei si Vlad Arsenie
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"


uite aici http://www.sanador.ro/menu/echipe-medici?page=2
il gasesti pe dr toropoc ionel
Un super om, cu experienta ...
Eu am apelat cu incredere la el la recomandarea altui medic de la spitalil militar. Acolo a activat la un moment dat. Acum il gaseti la sanador. Mi-a scos 4 alunite la el...in ani si perioade diferite..nu se arunca cu capu inainte daca nu e cazul.
Il recomand cu mare caldura!

Fetele, sunt in graba mare..poate sciru maine una alta referitor la ce ati mai vb. Am fost plecata la cumparaturi gatit, una alta...

Pupici...aaaaaaaa abia am ajuns cu cititul la zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

ufff am scris si eu un mes si cand sa il trimit s-a intrerupt curentu
mada iti zic si eu ca si celelalte fete nu iti mai fa griji pt urechiuse. catalina are frumusetea ei naturala. eu cred ca fiecare om are frumusetea lui. cred ca daca nu avea urechiusele asa nu mai era la fel de frumoasa dar intradevar copii din ziua dde azi sunt rai si e posibil sa rada de ea.
roxi, miky si mada ce bulanase frumusele si tztuci au de iti vine sa le smotocesti toata ziua.
la multe lunite vlad arsenie de simona

mamica fericita cu de zambaret Cristian Andrei21.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

viss imi place ca ai simtul umorului. offf te cred ca ai o pofta mareeee. dar poate sta sotu cu copii in wekend si faci 2 checuri

vrea sa va intreb cea mai asa.
offf nu stiu cum dar de fiecare data cand vrem si noi sacritian se trezeste plangand cu toate ca nu facem galagie.parca stie ceva parca face anumit. vi se intampla si voua??

mamica fericita cu de zambaret Cristian Andrei21.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyadyazuza
[br

vrea sa va intreb cea mai asa.
offf nu stiu cum dar de fiecare data cand vrem si noi sacritian se trezeste plangand cu toate ca nu facem galagie.parca stie ceva parca face anumit. vi se intampla si voua??

mamica fericita cu de zambaret Cristian Andrei21.03.2011


nu, in schimb cand era Cristi mic nu reuseam sa mancam niciodata impreuna. faceam mancare, puneam masa, ne asezam si pana sa luam prima gura de mancare incepea sa planga.

Chiar nu stiu ce sfat sa-ti dau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Miki, Catank, va multumesc tare. Mi-am notat. Am sa ma ghidez dupa apropierea de mine in final, fiind toti recomandati de voi cred ca toti sunt buni.
Ally multumesc si tie oricumNoi am avut o zi frumoasa dar cred ca ploaia de la voi vine la noi in curandAsteptam pozici cu DUracellul voinicelul.
Roxy, Arsenie mi-a luat doar 2-3 linguritze de mar cu cereale, supa deloc si acum seara vreo 150 gr iaurt. Atat azi. Restul tzitzi, am avut si un program mai aiurit azi, mai haotic...E vina mea
Dya, noua nu ni s-a intamplat, e adevarat ca ar trebui s-o si facem. Sfatul meu e sa cautati sa faceti si voi in prima parte a somnicului lui, atunci doarme mai profund


Mergi la inceput