Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (71)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Hai Mada, cum sa radem de ea, ce naiba suntem femei in toata firea. Eu sunt sigura ca se vor rezolva problemele. Si Rares are o pb f mica la o urechiusa, o parte din zgarciul de sus al urechiusii nu e asa indoit, dar e de cum a stat in burtica. Sunt sigura ca se va rezolva, nu iti face griji, Catalina e o minunatie de fetita, o frumoasa.


E f frumoasa Catalina si are si ea niste sunculite si tzatzicile m-au dat pe spate.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

miki are si Andra super bulanase, imi plac maxim.

Noi am fost la plimbare, a fost o zi superba si acum al 3 lea somn pe ziua de azi, dar am 2 checuri ;la cuptor, tre sa le scot si apoi nani cu Buda al meu

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

mada si miki, ce fete cucuiete si pulpanate aveti! Arsenie are si el o urechiusa clapauga...si mereu sta pe ea, intoarsa, intotdeauna il verific cand doarme pe o parte sa nu fie indoita...si el nu are posibilitatea sa le ascunda in par. Dar nu-mi fac probleme prea mari.
Miki, Vissnici eu nu sunt de acord cu prea multe aluaturi, nici cu biscuiti sau tot ce are grasimi hidrogenate. Intr-adevar moderatia e cheia pt orice. O spun eu care nu prea am notiunea asta la mancare. O felie de paine integrala cu unt insa mi se pare superok la un copil.
Mandreea, supervremea, ne-am plimbat si noi, am inteles ca maine ar mai fi frumos apoi se strica vremea...

Multumim de urari fetelor care ne-au mai urat La Multi ANi!

Acum vreau sa va intreb daca cunoasteti un dermatolog bun. AS vrea sa merg cu David. Are de cateva luni un punct negru pe nas,cand i-a aparut am crezut ca iese dc apas putin, dar nu a iesit...Acum parca e mai mare, mai umflat si s-a maronit...As vrea sa-l vada un dr..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

simona stiu ca e medicul giurcaneanu
care activeaza la municipal si la un cabineyt particular
e si profesoir parca
mie nu mi-a creat super impresie ca pt ce aveam eu nu mi-a pus diagnostic
dar sotul merge la el cu alunite
si e multumit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-mandreac- 2 checuri? asta este chiar dezmattttttttttttttt.........eu propun - care vine la stat cu bebicii, care la facut dulciuri????
-ps- dc nu ma enervez si fac eu maine noapte dupa 22 - 2 checuri..ce comica sunt- maine dupa 23, adica dupa dus si mancat,o sa ma fac ca ploua
-cami- nu am supar- si pe mine ma enerveaza atatea pareri...sau ca treb sa iau eu o decizie la final.pai eu de-aia am cerut o parere/sfat, ca sa iau eu decizia?as vrea si eu cateodata sa mai ia si altul decizia..
- apropo-si miroase in casa a chec? trimte-mi si mie niste vapori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

viss

simona oricum sfat
NU ZGAMAIA ACOLO DELOC
NU UMBLA
daca e alkunita nu ai voie sa faci nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami_antonia

viss

simona oricum sfat
NU ZGAMAIA ACOLO DELOC
NU UMBLA
daca e alkunita nu ai voie sa faci nimic

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)




Mersi mult Cami, ai si un tel de la cab particular sau pot gasi pe net?? Stiu ca nu trebuie zgarmat, de aceea nici nu mi-am permis sa-l storc ca nu stiam ce e, am intins putin pielea am apasat putin doar...nu stiam ce e....Nici acum nu-s convinsa ca e alunitza, de aceea as vrea sa merg la cineva sa-l vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonacip

mada si miki, ce fete cucuiete si pulpanate aveti! Arsenie are si el o urechiusa clapauga...si mereu sta pe ea, intoarsa, intotdeauna il verific cand doarme pe o parte sa nu fie indoita...si el nu are posibilitatea sa le ascunda in par. Dar nu-mi fac probleme prea mari.
Miki, Vissnici eu nu sunt de acord cu prea multe aluaturi, nici cu biscuiti sau tot ce are grasimi hidrogenate. Intr-adevar moderatia e cheia pt orice. O spun eu care nu prea am notiunea asta la mancare. O felie de paine integrala cu unt insa mi se pare superok la un copil.
Mandreea, supervremea, ne-am plimbat si noi, am inteles ca maine ar mai fi frumos apoi se strica vremea...

Multumim de urari fetelor care ne-au mai urat La Multi ANi!

Acum vreau sa va intreb daca cunoasteti un dermatolog bun. AS vrea sa merg cu David. Are de cateva luni un punct negru pe nas,cand i-a aparut am crezut ca iese dc apas putin, dar nu a iesit...Acum parca e mai mare, mai umflat si s-a maronit...As vrea sa-l vada un dr..

Simona, mami de baieti David, Matei si Vlad Arsenie
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"


dr nedelcu ioan..dar nu e special de copii..si cam piperat la buzunar..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

salutare fetele!

la multe lunite Vlad Arsenie de simona.sa fii sanatos si papacios!

am trecut sa va salut, sa spun la multi ani si sa o strig pe strumph la apel...in rest tot pe fuga, tre sa ma duc sa ii dau papa lui gogo
incerc sa intru mai tarziu

pentru toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:


Buna seara mamici!

Este asa o vreme urata aici,ploua de azi dimineata non stop,asa marunt-marunt si nu avem incotro si stam in casa.Ne-am jucat toata ziua,am dormit si ne-am uitat la o suuuuuper comedie....eeeee,program de leneveala pe capul meu.Mai devreme mi-au venit si mie nesuferitii dar nu ma plang cu nimic,sunt chiar o norocoasa ca nu ma doare nimic in perioada asta,sunt doar mai irascibila.

La multe lunite Arsenie!!! Sa fii sanatos si voios!

Strumpitz
,esti suparata pe noi?? De ce nu ai mai intrat?

Mergi la inceput