Pentru copii-hainute,lapte, cosmetice, etc.-29

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

am pregatit coletul pt Giuliaelena, pantofii sunt donati de Ralcat

mai am la mine, tot donate de Ralcat o pereche incaltari tip sport si o pereche de bocanci, masura 37

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Laura trimite-mi si mie pe mail ultima lista cu adrese actualizata te rog!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Laura mi-am adus aminte de regulamentul facut de noi pe prima pagina, punctul 6) si de raspunsul pe care l-am postat eu dupa ce am primit retur la un colet...trimis de mine pe banii mei...
din pacate nu am lut nici o masura atunci...nu am primi nici macar un raspuns...ce mai stim de cazul asta?



Citat:
citat din mesajul lui danielac

Laura, asta seara am patit ceva foarte neplacut...am primit un aviz de la posta...am mers acolo, am stat la rand o jumate de ora si cand colo ce sa vezi... aveam retur de la coletul de la Ploiesti...neridicat dupa 10 zile de stat acolo, si inca 2 aici, asa ca am platit si taxele de magazinaj in afara de ce am platit initial... ca sa pot ridica coletul... stii cumva ce s-a intamplat? nu am mai patit niciodata asa ceva... sunt destul de suparata...


davimih, astept adresa ta pe pm sau mail!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Daniela, te rog sa ma ierti dar nu am primit mesajul asta.Despre care din cazurile din Ploiesti e vorba? Daca e vorba de Raluca, a fost data afara de parinti si a stat la familia tatalui o perioada. Acum e iar la maica-sa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Laura trimite-mi si mie pe mail ultima lista cu adrese actualizata te rog!



_
Educatia nu masoara cat de mult ai memorat sau cat de multe stii, educatia reprezinta capacitatea de a face diferenta intre lucrurile pe care le stii si pe cele pe care nu le stii" - Anatole France



Daniela, iti trimit lista diseara sau maine seara daca ajung azi prea tarziu acasa,ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliaelena spune:

Fetelor,daca se intampla sa va fi ramas ceva incaltaminte de fetita nr.25,salvati-ma si pe mine.Ceva de primavara -vara.Giulia are 3 perechi de pantofiori si cand am incercat ieri sa vad care sa-i ia la serbare am vazut ca nu-i mai vine nici o pereche.In concluzie daca edte vreo fata care are nevoie de pantofiori fetita 23-24 ii trimit eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Vreau si eu adresa lui Neli

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Anca, ai primit adresa?

Diseara sau maine deschidem capitol nou daca Daniela e de acord.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

O gasisem intre timp,mersi mult.

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

Buna fetele:) Nu am mai scris demult:)Noi suntem bine:) ne mai descurcam de cand avem patutul de la Selene:)am vrut sa va zic ca, o sa fac si eu curatenia de primavara daca stiti pe cineva cu baietel pana intr un an si 2-3 luni am sa adun si eu ceva incaltaminte si hainute mai bune o gecuta de primavara ceva pantalonasi, bluzite si o paturica nu sunt multe dar sunt in stare buna si vreau sa ajut si eu la randul meu ,pentru ca mai pot fi purtate. Si daca puteti v as ruga tare mult daca m ati putea ajuta cu ceva hainute pentru bebe de exterior i ar trebui ceva pantalonasi,bluzite si incaltaminte doar o pereche de primavara doar daca se poate ,am cam ramas doar cu ghetute si o pereche de adidasi vre o 3 perechi de pantalonasi si cateva bluzite restul trebuie sa le dau mai departe ne au ramas micute si nici nu le am purtat mult :) si va mai rog ceva o metoda mai buna de a l invata sa faca la olita nu stiti? cu cel mare nu am avut probleme a stat pe olita si l am invatat foarte repede dar cel mic e teroare;))nu vrea sa stea deloc,nu de alta dar ma cam chinui cu scutecele de unica folosinta .Va multumesc frumos:)

iubesc si sunt iubita...prin urmare traiesc si sunt fericita.........

Mergi la inceput