Pentru copii-hainute,lapte, cosmetice, etc.-29

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dulcica27 spune:

andru_mami, daca fetele sunt de acord, ti le pot trimite. da-mi un mesaj cu adresa ta si le pun prin posta.
cat are bebelusul tau? poate mai iti trimit si niste hainute, te-ar ajuta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

dulcica adresa o sa ti-o trimita fetele care administreaza topicul,DANIELA sau LAURA;
bebelusul meu are 2 luni si ne-ar prinde bine si niste hainute ca pana acum am avut,dar bb s-a marit si stam cam prost la capitolul hainute;
multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

Laura,Daniela asteptam aprobarea voastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

dulcica activeaza-ti si tu PM ca nu ai activat


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

dulcica am vorbit cu LAURA ,este de acord sa imi trimiti coletul,dar nu pot sa iti trimit PM cu adresa ca nu ai tu activat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcica27 spune:

andru_mami ti-am trimis mesaj acum. imi cer scuze, nu am mai avut timp sa intru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Dulcica,lapticul tau ne trebuie noua,daca mai e valabil si daca ni se permite,desigur,il combinam cu cutia pe care o avem acum sa il mai inmultim si sa avem o perioada mai maricica cat de cat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Citat:
citat din mesajul lui Neli_ra

Mai aveam azi doar o jumatate de cutie de lapte(din pacate,mult slab calitativ fata de ceea ce ai trimis tu,il terminaseram si pe cel de la Lorikay si cumparasem apoi altceva)pana luni cand pot cumpara iar,asa ca,telepatia a functionat perfect,parca ai presimtit ca ar fi mai mult decat necesar in acest moment,mai ales ca Iarina e intr-o perioada cand nu vrea mancare deloc de cand au aparut problemele de sanatate mai sus mentionate,abia a inceput sa isi revina cat de cat cu pofta de mancare,dar doar lapte momentan,a fost o perioada cand nu voia nimic,nici macar apa,lapte sau suc de fructe.

Neli, acum am citit mesajul tau si nu pot trece cu vederea..., cand ai atata nevoie
de lapte praf pt. fetita ta.
ce lp ti-a recomandat dr.sa-i dai?

Sanatate si numai bine!!


_

mami si minunea Mihnea


_

"Nu merge in spatele meu,s-ar putea sa nu conduc.Nu merge in fata mea,s-ar putea sa nu te urmez.Mergi langa mine si fii prietenul meu" ( Albert Camus)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcica27 spune:

Neli, daca fetele sunt de acord,eu pot sa o trimit prin posta daca imi dai adresa ta prin PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcica27

Neli, daca fetele sunt de acord,eu pot sa o trimit prin posta daca imi dai adresa ta prin PM.


Multumim mult,adresa ti-o vor da fetele cand si daca isi vor da acordul.Sper sa nu supar pe nimeni ,imi pare rau ca apelez iar la voi,sa dea DD sa treaca si asta si sa se mai reglementeze treburile si la noi! Va pupam,sanatate multa!


Mergi la inceput