Pentru copii-hainute,lapte, cosmetice, etc.-29

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adda_lili spune:

Craciun fericit tuturor Mamagiuliei nu am ridicat inca pachetul ca am avut ceva probleme am ajuns si pe la spital acum fac tratament injectabil la domiciliu, ma duc maine dimineata la posta Orcum nu cred ca e tarziu pt ca miercuri nu era ajuns joi nu am avut tim sa ma duc ca am gasit si io o zi de munca iar vineri ma rapus boala si nam mai reusit sa ajung la posta. Acum sunt bine mai am 3 zile de antibiotic si termin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui andru_mami

Craciun Fericit si Sarbatori Fericite tuturor alaturi de cei dragi,multa sanatate si fie ca visele voastre sa devina realizabile!

imi pare tare rau ca nu am mai intrat de foarte mult timp,dar nu am mai avut net aproape 2 ani,acum a reusit sotul sa aduca de la el de la servici;intre timp am petrecut multe,2 inmormantari(socrul si mamaia mea),situatii triste,dar am si o mare bucurie pe care vreau sa v-o impartasesc,am nascut pe 25.11.2011 un baietel sanatos de 3kg si 49cm;el a fost cel care ne-a adus fericirea si zambetul dupa incercarile grele cu andrei(primul copil) care stiti ca este bolnav(paralizie cerebrala si multe alte diagnostice),insa putem spune si putem multumi lui d-zeu ca tot ce ne-am dorit mai mult s-a intamplat;vom trai si noi experienta de a creste un copil sanatos,de a vedea cum se dezvolta un copil sanatos,desi mai avem o dorinta,aceea de al vedea si pe Andrei intr-o buna zi mergand si spunandu-mi "mama",dar cu incredere in d-zeu speram ca vom trai si minunea aceasta;
avem cateva pozici cu bebe daca vreti sa il vedeti
mai am o rugaminte la fete DANIELA si LAURA,dupa cum stiti eu am dat toate hainutele mici de la Andrei pe la fetele care au avut nevoie iar acum stam cam prost la capitolul hainute mici;am avut ptr prima luna si mai avem si ptr a 2a luna,mi-au dat niste vecine,dar de mai tarziu de la luna a3a nu mai avem,asa ca daca se poate sa il puneti si pe cel mic in prima pagina la ajutor,v-as fi tare recunoscatoare;in plus vreau sa va spun ca strang hainutele care ii raman mici bebe-ului si le voi da si eu mai departe celor care au nevoie,sunt hainute foarte bune,nu sunt uzate,deci cu siguranta inca un copil va putea creste cu ele;

va multumesc din suflet

POZE



cu fluturasul Andrei (23.08.2007)


Sa va traiasca micutul si sa fie sanatos!
trimite-mi pe PM inca odata adresa ta completa si numarul de telefon si dimensiunile celui mic, te rog!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

daniela si lauranicole, fetele mele dragi. vreau sa va spun ca apreciez munca si implicarea voastra. un brat de ptr tot ce faceti. si celelalte fete care se implica si ajuta, un brat de . si un an nou cu mai multe reusite, cu sanatate maxima si tot ce va doriti sa vi se implineasca!


La multi ani! sa ramaneti la fel de inimoase si sufletiste cum va stiu!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Kari, o imbratisare si un pup dulce dulce!

----------------------------------------------
mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997 si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda_lili spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

Adda, s a rezolvat. Coletul pleaca maine.
Problema e ca din Bors (BH) face intre 3 si 7 zile :(((
Sper sa ajunga cu bine.

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
Nu stiu ce se intampla nu a ajuns inca sigur ai scris adresa corecta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

daniela si lauranicole, fetele mele dragi. vreau sa va spun ca apreciez munca si implicarea voastra. un brat de ptr tot ce faceti. si celelalte fete care se implica si ajuta, un brat de . si un an nou cu mai multe reusite, cu sanatate maxima si tot ce va doriti sa vi se implineasca!


La multi ani! sa ramaneti la fel de inimoase si sufletiste cum va stiu!


Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!



Kari, multumim mult de tot de urari si iti dorim si tie numai bine si An Nou fericit si prosper!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

AncaDRAGOMAN,daca inca nu ai pus coletul pentru mine cu hainutele alea de bebe,poti sa il trimiti lui ANDRU?_MAMI.Are mai multa nevoie de ele,are un baietel bolnav,probabil e cumplit.Fetita de care va spuneam eu e sanatoasa si grasunica si fericita..si i-am mai facut rostde acte ceva..Femaia asta chiar are nevoie de ele......



Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ada, coletul a plecat pe 16.12.2011.
nr factura 8376638, are 1400 g.
Am primit adresa pe pm de la Danielac, deci nu cred sa nu fie corecta.


_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

E cumpana dintre ani! Sa privim inapoi cu iertare, inainte cu speranta, in jos cu intelegere, si in sus cu recunostinta! Un An Nou plin de bucurii si impliniri! La multi ani! Diana si Alex

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

La multi ani!PETRECERE FRUMOASA!

Mergi la inceput