Pentru copii-hainute,lapte, cosmetice, etc.-29

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui davimih

imi cer scz, m-a luat valul pt ca nu ma asteptam ca lumea sa sara asa in ajutor mai ales fara sa te cunoasca personal...inca odata imi pare rau...


o sa te rog sa ne trimiti mie si Laurei cateva poze cu lucrurile primite de aici cand il imbraci pe bebeul tau si te mai rog sa scanezi si sa imi trimiti certif de nastere al copilului si al tau. multumesc de intelegere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Fetelor, va rog mult, ma puteti ajuta cu un site de povesti pentru copii?

Iulia nu are cum sa distreze copii si vreau sa ii listez niste povesti. Lui Mikita ii place sa stea sa asculte, dar nu au ce citi.

Eu basme nu am aici unde locuiesc.

Va rog, un link (dar sa nu fie scribd). sau, daca aveti salvate in PC pot primi pe adresa de pay-pal de la cazul Florinei.

Multumesc tare mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andreea_AS

Fetelor, va rog mult, ma puteti ajuta cu un site de povesti pentru copii?

Iulia nu are cum sa distreze copii si vreau sa ii listez niste povesti. Lui Mikita ii place sa stea sa asculte, dar nu au ce citi.

Eu basme nu am aici unde locuiesc.

Va rog, un link (dar sa nu fie scribd). sau, daca aveti salvate in PC pot primi pe adresa de pay-pal de la cazul Florinei.

Multumesc tare mult.



Mai jos un forum cu povesti pt copii,tot de pe acest forum am descarcat si muzica pt copii.



http://romania-inedit.3xforum.ro/post/54720/1/Povesti/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

stiti cumva daca e nevoie pe undeva de cizmulite 25 si 26, merg mai mult pt fetite !

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Citat:
citat din mesajul lui davimih

imi cer scz, m-a luat valul pt ca nu ma asteptam ca lumea sa sara asa in ajutor mai ales fara sa te cunoasca personal...inca odata imi pare rau...


o sa te rog sa ne trimiti mie si Laurei cateva poze cu lucrurile primite de aici cand il imbraci pe bebeul tau si te mai rog sa scanezi si sa imi trimiti certif de nastere al copilului si al tau. multumesc de intelegere!

_
Educatia nu masoara cat de mult ai memorat sau cat de multe stii, educatia reprezinta capacitatea de a face diferenta intre lucrurile pe care le stii si pe cele pe care nu le stii" - Anatole France



Mi se pare mie sau a disparut brusc?

----------------------------------------------
mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997 si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

imi cer inca odata scz nu am disparut am facut poze dar nu am avut timp sascanez si certificatele, pur si simplu nu mai am timpnici sa respir ca am inceput curatenia pt craciun si am fost plecati si cateva zile la socri mei la vaslui, unde am imbolnavit si copilul...inca odata mii de scz incerc sa-mi fac timp sa le incarc de pe telefon si am sa vi le trimit acum nu pot pt ca tre sa stau cu cel mic ca e tare marait si luni tre sa si-l botez nici nu stiu ce sa fac, daca o sa vrea preotul sa nu-l bage cu totul in cristelnita...promit ca va trimit pozele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

Buna fetelor! imi cer scuze ca nu am mai putut intra peforum:) Am vrut sa va urez sarbatori fericite,multa sanatate si iubire pentru voi si familiile voastre:)

iubesc si sunt iubita...prin urmare traiesc si sunt fericita.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Craciun fericit tuturor si pace in suflet.

----------------------------------------------
mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997 si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

cRACIUN FERICIT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

Craciun Fericit si Sarbatori Fericite tuturor alaturi de cei dragi,multa sanatate si fie ca visele voastre sa devina realizabile!

imi pare tare rau ca nu am mai intrat de foarte mult timp,dar nu am mai avut net aproape 2 ani,acum a reusit sotul sa aduca de la el de la servici;intre timp am petrecut multe,2 inmormantari(socrul si mamaia mea),situatii triste,dar am si o mare bucurie pe care vreau sa v-o impartasesc,am nascut pe 25.11.2011 un baietel sanatos de 3kg si 49cm;el a fost cel care ne-a adus fericirea si zambetul dupa incercarile grele cu andrei(primul copil) care stiti ca este bolnav(paralizie cerebrala si multe alte diagnostice),insa putem spune si putem multumi lui d-zeu ca tot ce ne-am dorit mai mult s-a intamplat;vom trai si noi experienta de a creste un copil sanatos,de a vedea cum se dezvolta un copil sanatos,desi mai avem o dorinta,aceea de al vedea si pe Andrei intr-o buna zi mergand si spunandu-mi "mama",dar cu incredere in d-zeu speram ca vom trai si minunea aceasta;
avem cateva pozici cu bebe daca vreti sa il vedeti
mai am o rugaminte la fete DANIELA si LAURA,dupa cum stiti eu am dat toate hainutele mici de la Andrei pe la fetele care au avut nevoie iar acum stam cam prost la capitolul hainute mici;am avut ptr prima luna si mai avem si ptr a 2a luna,mi-au dat niste vecine,dar de mai tarziu de la luna a3a nu mai avem,asa ca daca se poate sa il puneti si pe cel mic in prima pagina la ajutor,v-as fi tare recunoscatoare;in plus vreau sa va spun ca strang hainutele care ii raman mici bebe-ului si le voi da si eu mai departe celor care au nevoie,sunt hainute foarte bune,nu sunt uzate,deci cu siguranta inca un copil va putea creste cu ele;

va multumesc din suflet

POZE



cu fluturasul Andrei (23.08.2007)

Mergi la inceput