Dansez pt tine-sezonul 12

Dansez pt tine-sezonul 12 | Autor: mihaela77O

Link direct la acest mesaj

Buna seara...a inceput editia de toamna...cine mi se alatura?

primul caz,este impresionant!am plans deja!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Eu ma uit...imi pare rau ca a iesit Solcanu...si nush fatuca aia ce era cu ea pana la urma. Voia sa ii ajute pe fratii ei,dar ei nu doreau...cam ciudat cazul ei. Sa vedem saptamana asta cine iese. Imi place cum danseaza Pepe cu Andreea,dar na, ea este intr-adevar foarte buna si se vede munca pe corpul ei. Tie cine iti place,ce echipa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Andreea si pepe...danseaza si bine si ambii sunt tare carismatici...plus ca ea are un caz destul de ..greu..

..din pacate toate cazurile sunt cam la fel..

Votati-ne www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/vi1.jpg" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

eu sunt fan pepe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

tocmai ce a fost primul dans cu pepe....e dat naibii baiatul asta:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

da si mie imi place Pepe,dar daca ar fi sa ma iau dupa gavitatea cazului,ii prefer de departe pe Jojo si Ionut,baiatul ala,a avut o viata mult grea!si am un feeling,ca va castiga!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=17" target="_blank">Avem poze in concurs,daca va plac,votati-ne!mh1 si mh2!multumim!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

MIe, sincera sa fiu, imi placeau parca mai multe primele sezoane de dansez, cand concurentii nu stiau deja sa super danseze, cand nu se facea atat show, cand exista un crescendo, nu se dadea 10 din prima emisiune.

Acum sunt toti parca prea bine pregatiti si nu se mai vede evolutia la fel de bine.


Da si Jojo imi place. E impresionant
Cand a povestit de baietelul ei, am plans si eu cu ea
ca sa nu mai zic ca si ea si catrinel zici ca nici n-au nascut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

MI se pare ciudat ca, la cat lobby si-a facut andreea- direct sau indirect, prin diverse actiuni (bloguri, facebook, mailuri la brd- a lucrat acolo o perioada, etc), a iesit ea din concurs.
Mai ales ca Paul, partenerul ei dansa si tare bine.
Nu o plang, doar mi se pare ciudat, pentru ca, de obicei lumea voteaza "vedeta"- atunci cand cazuri sunt apropiate, cum a fost si aici, in cazul de fata.
Iar Daniel, nu e foarte cunoscut, mai ales,in comparatie cu Andrrea.

Ciudat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

din pacate,am ratat editia de vinerea asta...am vazut doar cine a iesit din concurs si cine a intrat la duel!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=17" target="_blank">Avem poze in concurs,daca va plac,votati-ne!mh1 si mh2!multumim!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O

da si mie imi place Pepe,dar daca ar fi sa ma iau dupa gavitatea cazului,ii prefer de departe pe Jojo si Ionut,baiatul ala,a avut o viata mult grea!si am un feeling,ca va castiga!



Ai avut un feeling tare bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O

da si mie imi place Pepe,dar daca ar fi sa ma iau dupa gavitatea cazului,ii prefer de departe pe Jojo si Ionut,baiatul ala,a avut o viata mult grea!si am un feeling,ca va castiga!



Ai avut un feeling tare bun!

--------------------






da!!si ma bucur enorm pt acest copil,chiar daca poate dupa ultimele note date de juriu nu ar fi meritat!a fost un suflet mult prea chinuit!
sper sa aiba parte numai de reusite de acum inainte in viata!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=17" target="_blank">Avem poze in concurs,daca va plac,votati-ne!mh1 si mh2!multumim!




Mergi la inceput