Bazar umanitar (69)

Raspunsuri - Pagina 46

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Boticelina, please vrem si noi doua!
Am citit mica prezentare facuta de tine si se potriveste 80%, pentru Alexandra mea. Cu dislexia ei intampina dificultati la citire/dictare si un mic stimul cred ca ar incuraja-o sa faca progrese. Daca me poti ajuta da-mi de stire sa-ti dau detaliile.

_

Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.




Vale, mami de ALEXANDRA si ANDREI

cum creste Alexuta
cat de mare este Andu


Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


BAZAR DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mistral spune:

Citat:
citat din mesajul lui mikaeela

Buna seara tuturor,

fetelor,am repus la bazar -ac.bolero,ptr ca fata care a supralicitat,mi-a spus ca nu intelege cum a ajuns sa liciteze ea pana la 48 lei ca ea stie ca a supralicitat pana la 25 lei si probabil ca in loc de 25.00 lei ,ea a pus suma de 2500 lei, ,asa ca l-am repus din nou la bazar.





Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele







iti pusesem o intrebare la bolero,daca poti sa-i masori lungimea si distanta dintre umeri.multumesc




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mistral spune:

In baner-ul cu reclama la bazar,care apare sus pe pagina (sau jos) este o geanta alb cu negru.Aveti idee de unde e luata fotografia aia? Ca-mi place geanta de mor.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

DODO, TE ROG MAI AI CUMVA CHITANTA DE LA POSTA DE CAND AI TRIMIS COLETUL PENTRU MINE? MI-AR FI DE MARE FOLOS ACEL NR. DE PREZEMTARE PENTRU CA NICI ACUM NU AM PRIMIT AVIZ DE LA TINE SI STIU CA PACHETUL A FOST TRIMIS DE CEVA TIMP. MERCI!

_

Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.




Vale, mami de ALEXANDRA si ANDREI

cum creste Alexuta
cat de mare este Andu


Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


BAZAR DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor
azi am pregatit colete ptr.
anca16
asteryaro

am adaugat produse ptr. mihai darius

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=36486&n=papuci-casa-mar--38-39-NOI
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=36485&n=tenesi-mar28-NOI


va pup si va multumesc ca ne sunteti alaturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Fetelor, care dintre cazuri mai are nevoie de banuti mai urgent, asa? Vreau sa donez cateva lucrusoare...

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentina_22

DODO, TE ROG MAI AI CUMVA CHITANTA DE LA POSTA DE CAND AI TRIMIS COLETUL PENTRU MINE? MI-AR FI DE MARE FOLOS ACEL NR. DE PREZEMTARE PENTRU CA NICI ACUM NU AM PRIMIT AVIZ DE LA TINE SI STIU CA PACHETUL A FOST TRIMIS DE CEVA TIMP. MERCI!

Nu ,nu am caci am pus cu borderou Da e pus de multisor la posta...nik nu s-a intors..Ai incercat sa mergi la posta fara nr sa intrebi daca ai ceva de la Navodari?Oricum si eu am inceput sa primesc colete cu intarziere...si ma astept in aceasta perioada la multe "minuni"

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna seara.

Unii dintre voi ma cunosc de la actiunea cu portocale si am venit sa va arat ce fac copii mai mari de acolo si poate sunt doritori de asa cosuri ca sa reuseasca si ei singuri sa stranga niste banuti.

http://asociatiarobertcole.weebly.com/cosuri.html


Sper sa va placa si poate o sa aiba cautare.

Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

F frumoase, cosurile, asa rau imi pare ca nu am o casa, si in stil rustic ca le as lua pe toate.asa de mult imi plac.sunt ideale si de cadou acum, de decor cu flori uscate in ele,de tinut diverse in ele ,de dus coliva la biserica, si lampa e super......
Fa ceva si pune le la bazar repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Am incercat ceva sa fac daca nu e bine spuneti ca invat inca ceva nou

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=36512

Sper ca e bine.

Am editat pretul e pentru un cos daca nu e bine spuneti ca eu total pe dinafara dar vreau sa ajut.

Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput