Sebastian Minunea mea

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valy27 spune:

cutremuratoare povestea ta,am citit cu lacrimi in ochi...nu stiu ce sa spun,decat ca esti o lupatatoare si ca meriti minunea pe care o poti tine acum in brate.
mersi mult pt sfaturi.

_
fiv 1 reusit-promed, tratament sarcina:cetebe2/zi,femibion,acid folic,magneB6,fraxiparina0.3,acum 0.4.utrogestan200mg 4/zi.
MTHFR A1289C-HETROZIGOT,PAI 1 -HETROZIGOT.
+10 sapt, doamne ajuta in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

multam fian ,valy.
important e sa nu iti pierzi niciodata increderea in Dumnezeu si in tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theo_2004 spune:

Nu cred ca sunt cuvinte care pot explica sentimentele ce le traiesc acum.
Te felicit si va doresc doar bine!
Nici nu stiu ce sa scriu. Imi curg lacrimi pe obraji, ma uit la copii mei si ii multumesc lui Dumnezeu pentru ei, pentru minunile mele.
Te admir. Jos palaria. Drum lin va doresc. Iti multumesc ca ai scris aceasta poveste a ta. E o lectie de viata!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Tocmai ce am citit povestea ta, povestea voastra...Impresionanta!Esti o luptatoare!De fapt, asa suntem noi, mamele!Sa va traiasca puisorul si sa va aduca numai bucurii!

Primavara incepe cu tine!

Un nou inceput!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

va multumesc.
stiit, ma gandeam ca strumf este prematur,adica esenta tare. de fapt e esenta f tare, pentru ca in el cuprinde tot Universul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anisoara901 spune:

Cutremuratoare poveste!!!! va doresc in continuare sa aveti parte doar de bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

am plans cum n-am plans decat acum 2 ani si 5 luni exact cand a inceput povestea noastra(tot prematur,la aproape 35 saptamani)..cand mi-am tinut si eu minunea in brate ptr.prima oara....cineva acolo sus iubeste aceste esente tari,cum bine zici...DD sa va ocroteasca in continuare!!! Esti o mamica extraordinara!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valy27 spune:

LA MULTI ANI histamina-o primavara frumoasa

_
fiv 1 reusit-promed, tratament sarcina:cetebe2/zi,femibion,acid folic,magneB6,fraxiparina0.4.utrogestan200mg 3/zi.
MTHFR A1289C-HETROZIGOT,PAI 1 -HETROZIGOT.
+17 sapt, doamne ajuta in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

multumesc mult.

minunea mea este un strumf pe care il iubesc mai presus de orice si oricine.
cand il aud cum imi spune mami mea, ma topesc toata.

abia acum m-am uitat peste actele din timpul sarcinii.cand l-am nascut,dupa masurataorile corpului, era de 28-29 de sapt, craniu de 31 de sapt, iar sarcina avea 33 de sapt.

e intr-adevar o minune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_ana spune:

Ce poveste,ce calatorie!
M-a impresionat foarte tare,pentru ca stiu ce inseamna sa te agati de o farama de speranta,sa lupti ,sa uiti de somn si ca in afara de micuta farama de viata pe care ai creat-o mai exista si altceva.
Strumf e un luptator si un baietel de la care cu toti avem de invatat cate ceva...un adevarat leu!
Si puisorul meu este tot leu,trebuia sa fie balanta,dar temperamentul lui se potriveste mai bine unui leu....si ne-am regasit in povestea ta.
Va dorim multa sanatate si clipe minunate petrecute impreuna,pentru ca meritati si desi a fost greu intotdeauna dupa o furtuna se arata soarele....si frigul si ceata si norii dispar ca prin vis!

Mergi la inceput