Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (200)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Multumesc mult dragele mele pt cuvintele de incurajare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Ylari, te felicit si aici si ma bucur mult ca ai scris. Sa ne mai scrii, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

salutare!

am ajuns iar pe pagina 2

Simonix, am inteles, e o evolutie...atunci succes si ...la mai mare!

Aly, cum sunteti? te mai bat pantofii?

Ylari, ma bucur ca ti-ai calcat pe inima te mai asteptam...

Doloress, bietul Patrick...asa m-a induiosat ce ai scris!!!
sper sa se acomodeze totusi repede!!! au fost schimbari multe pt el in lunile astea! bafta in continuare!

hai, hai, indrazniti sa scrieti...ca in ritmul asta, in curand n-o sa mai gasim subiectul

Va pup!

Lumi si zulufina Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=733a9f9f274d6633afc942&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

alysh condoleante!

ylari te felicit si aici si iti doresc o sarcina usoara si pana la capat.

lorich de ce esti trista? Mi-a placut poza de pe fb cu tine si cu Ana in sling.

simonix felicitari pt noul post.

luminel vad ca tu esti prezenta pe-aici si scoti mereu forumul de pe pagina 2 Bravo! Cand plecati in Germania si unde anume?

Cam asta a fost telegrama cu raspunsuri ce mi-am amintit.
Eu nu am mai scris pt ca saptamana asta am tras cu o viroza urata cu febra mare, apoi cu mastita, acum am si herpes la gura si mai tusesc, deci a fost o intreag adistractie Partea buna e ca nici un copil nu a luat viroza, de fapt cred ca eu am luat de la Victor care a tusit 2 zile.Si alta parte buna e ca am mai slabit si in sfarsit am ajuns sub 60 kg.Trebuie sa mai dau jos ca sa am ce pune la loc de craciun
Alte noutati: astazi tati a vorbit cu educatoarea la gradinita care a laudat-o pe Julia ca stie f multe si din ce in ce mai bine germana, se implica in toate jocurile, activitatile, ii place sa picteze, iar la matematica e extraordinara (cra cra cra, si uite-asa ma umflu eu in pene ) Inca stau cu putina teama cum va reactiona la inot, ca luni cica a plans, saptamana trecuta nu vroia sa stea la dans pana la sfarsit.Eu nu as fi dat-o la 3 optionale, dar vroiam neaparat inotul si gradinita a oferit 2 optionale(am ales dans si pictura) in contul taxei marite, asa ca va mai trece putin timp pana se va obisnui Julia cu programul.

Nu mai pot scrie ca am treaba pana doarme cel mic.
Weekend placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Lilly, ce sa fac, daca am timpi morti la sv...bantui pe forum

felicitari pentru o asa fetita desteapta!!!

in zona Frankfurt o sa stam si avem in plan sa plecam in ianuarie dupa sarbatori, asta daca reusim sa lasam baiatul stabilit undeva in gazda...daca nu...amanam. Eu sper sa rezolvam pana in sarbatori cu baiatul. Doamne ajuta!

sanatate multa!


Lumi si zulufina Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=733a9f9f274d6633afc942&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Acasa nu mai am calculator (s-a virusat) asa ca va spun week-end placut si sa ne "citim" cu bine luni!

Lumi si zulufina Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=733a9f9f274d6633afc942&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

bai, scrieti ceva pe acii ca va omoara LUMI luni cand vine si nu are ce ceti la
treaba, voastra, eu v-am spus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorich

bai, scrieti ceva pe acii ca va omoara LUMI luni cand vine si nu are ce ceti la
treaba, voastra, eu v-am spus!




noi suntem la o noua viroza, Robert mai tare, dar fiind mai mare duce mai bine, Ana doar muci.
Am ras acum 2 sapt de o mamica in parc ca zicea ca baiatul ei a venit de la gradinita cu laringita si "din laringita a dat in raceala"; am ras de exprimare. Ei bine, baiatul ei e coleg de gradi cu Robert, in alta grupa si sapt asta au fost amestecati, ca le-a lipsit alora educatoarea. Cum s-o fi perpetuat virusul intre ei sau cine stie, joi dimineata avea Robert o laringita urata, rau, rau,m rau, nu am vazut asa ceva la el, o ragusela amaxima, o tuse ca un latrat de caine....apoi, vb mamicii aleia "a dat-o in raceala". Trebuia sa nu rad, cred ca ametita a vrut sa zica "dupa larngita a dat-o in tonme de muci si tuse". Nah, am ras..acus am aflat cum e sa ai raceala dupa laringita.

cam atat despre noi, sapt ce-a trecut am fost ff suparata cu gradi, ca plangea Robert toata ziua, deci 4 ore non stop, l-am luat 2 zile desfigurat, nu stiau nicia lea ce sa-i mai faca, mi-au zis sa fac eu ceva ca s eimbolnaveste. Am stat pe langa gradinita miercuri cu gandul s amerg rapid la el cum da sa planga, sa-l inteb direct si imediat de ce, s aincerc sa fac sa treaca. Culmea, mieruci m-am plimbat 3 re pe strazo si el nu a plans. DE joi a inceput viroza, deci am sistat operatiunea gradinita.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Of ma omoara iphonele asta iar am apasat pe raporteaza la moderator in loc de quote scuzeee, nici nu stiu ce am raportat scuzeeee
Vroiam sa zic ca am murit de ras la postarea lui Lorich, ca ne omoara Lumi luni
Noi suntem la o petrecere de pitici

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE
Mami de Eva scumpa

http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png


Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

www.fertilityfriend.com/home/2ba005/

Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Fete dragi, ce greu mai apuc sa dau pe la voi!

In primul rand trebuie sa o imbratisez tare pe
Ali stiu cat de greu trebuie sa-i fie, cat tinea la soacra ei, si mai ales, un astfel de eveniment e trist pentru toata lumea.
Yllari felicitari din toata inima! Sa dea Dumnezeu sa fie totul bine sa va bucurati de amandoi copiii!
Lori imi pare rau de raceala lui Rob, si noi o tinem numai asa cu Ilinca, i-am dat si antibiotic, degeaba probabil, am bagat si dexa...ma da peste cap de fiecare data. Slava DOmnului macar ca Mirci e ok!
Simonix sa stii ca si eu mi-am schimbat serviciul.
Noi umblam de colo colo, azi am luat mobila Ilincai, un dormitor superb, roz cu floricele, de la KIKA.Nu mai avem bani si pentru Mirci.

Mergi la inceput