Prichindei nazdravani 2008 (13)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Alina, sanatate Deliei ! Tu, ce mai faci?

Tatiana, bine ai venit la cafeluta ! Mi-am pus ca de-abia pot sa ma uit la tine, m-ai orbit....ce-ti mai stralucesc dintii . Haioasa esti cu dintzaru'...Io una am avut o mare placere cand mergeam la medicul gine cu care am nascut-o pe Bibilina mea...E un tip supermacho la vreo 52 de ani. M-am intalnit o data cu el pe plaja, era imbracat in alb...yuhuuu......si omu' cand l-a vazut mi-a spus "De-asta va duceti voi mereu la el (mai toate colegele mele merg la el)si stati cu picerele-n 'V' ". E un tip de nota 10 dpdv profesional, m-a ajutat foarte mult la nasterea printzesei. Hai ca m-am duuuuus...pe balarii .
Cand esti hotarata si ai timp sa-ncepi operatiunea descarcat poze dp CD, da-mi de stire...

Doinita, frumusica mocheta. Ti-e si mila sa calci pe ea, culoarea aia suava iti da impresia de ceva finut si moale . Pai ce mai asteptati, luati-i bucata .

Nyny !



Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Si ea este la fel,pune la suflet tot,se supara din orice,plange din orice,este foarte sensibila.Numai noapte vine in camera la mine de vreo 5 ori sa ma pupe de noapte buna.In schimb Iarina...o doare-n cot de toti si de toate.Ei sa-i fie bine,in rest...noapte-n Cuba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Iarina...super, cu siguranta e mult mai bine asa!
Cand o vad pe Teo cum da apa la soricei din orice...si tot timpul ma intreaba: esti fericita? esti suparata?...ce-o fi in capushorul ei...daca nu rad tot timpul ea crede ca nu-s fericita...
no...e complicat cu pitici sensibilosi!
Mariana vraeu si eu la dl dr in alb...ca tot trebuie sa ma caut, o a doua parere ma gandesc ca nu strica...si poate are si efect psiho-terapeutic
Ei...mocheta aia e la Suceava

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Si dintaru e la fel,finut din cale-afara.Eu l-am cunoscut acum multi ani ,pe vremea cand lucram,dupa cel-am chilarit,vorba vine,adica i-am recoltat o tar se sangre,mi-a lasat si un ciubuc substantial.Veni vremea sa ma duc la dintar,si stiam ca e unul langa cabinet,dau fuguta pana acolo,si cand am vazut ce dintar e,,m-am lipit.Si veni vremea sa-i dau si eu ciubuc..da.. mai avea putin si ma lua la bataie.Asa ca si in ziua de azi sunt lipita de al meu dintarTe anunt cand sunt pe pozitii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Tatiana, inteleg eu ca si dintaru tau e OK, chiar am nevoie si de el dupa desprinderea 'faliei'...da' vezi tu...nu e 52 ca 65 ...si Mariana-i colea la o aruncatura de bat de mine...
dar raman deschisa (...cu guritza)...si la dintar...numai sa mai fie printre noi pana ajung eu la Hunedoara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Apropos de mancare seara,ale mele mananca orice.Cereale cu lapte,sau salam cu piticei de branza,ardei,rosii,sau ciorbita,sau piticei cu dulceata cu lapte,sau zacusca,sau smantana cu paine(cu cereale)inventata de tati,in fine,ce am prin frigi.Si mananca pe la ora 19 si30.,ca la 20 sforaie deja

Mariana, martea e Grey la ora 21

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Ptiu,ptiu ,scuip in san,ca de nu mai e dintaru,o sa arat ca o baba fara dinti,ca eu la altu nu ma duc nici moarta.Plus ca el mi-a mai tras si niste operatii,si e super ok.Ce mi-i 52 ce mi-i 65 daca se tine bine???Sa-l tina tot asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Hai ca ma duc sa-i dau de mancare Iarinutei si sa o culc,nu de alta,da o iau si eu prin balarii,si poate mi se da sa ma duc sa-mi mai repar ceva dintirevin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Tatiana, m-ai zapacit cu piticeii...cine-s astia?...si ce salam?....
Pai si daca la 8 sforaie...cand se trezesc dimi?
Nyny, ai cumparat si tu ceva ieri?
Mai ce-am ras de piscotzica...ieri am scos-o putin din casa...si nu prea aveam nimic adecvat de incaltat...decat niste ghetute de la o prietena...am bagat-o in ele...dar afara saracu copil se chinuia sa-si tina picioarele in incaltari...si nu erau prea mari...erau marimea 25, adica teoretic tb sa-i vina. Azi ii pun si niste ciorapi grosi de lana...poate se tin mai bine.
As fi vrut sa salvez ceva banuti, dar se pare ca totusi tb sa-i cump. incaltari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

M-am intors.Doinita,ungi felia de pita cu ce ai la indemana si apoi o tai in patratele mici,capisci?Asa le-au ramas numele la noi,de piticei.Si dimineata la 7punct trezirea.Eu si cu Iarina as mai dormi pana la 9 da..vezi sa nu.Ne da Daria desteptarea.O imbrac,ii dau sa mance +fac pachete lsi..valea la gradi.

Mariana....sunt pe pozitii cu CD-ul introdus la locul lui.Ce urmeaza?Hai sa vad cate prostii mai fac si de data asta.Chestia e ca nu am instalat Wind.-ul corect,si-mi deschide ce vrea si cum vrea.Poate poate ii dau de cap cu ajutor.

Mergi la inceput