Toate forumurile Generatia 'Desprecopii.com' / Teme specializate  Magazine, Produse, Servicii - EVALUARI

CARUCIOR GEMENI SECOND HAND

Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 2

AMY2012
AMY2012

25 Mesaje

Link direct la acest mesaj  Arata profilul Adauga semn de carte la mesaj  Reply with Quote

CARUCIOR GEMENI SECOND HAND

Tot caut pe net un magazin online second pt ca m-ar interesa un carucior de gemeni second.Stiti cumva vreun magazin?Sau daca cunoasteti pe cineva in timisoara care are de vanzare ,anuntati-ma va rog.
      (0 aproba) (0 dezaproba) |

membru veteran ancadragoman

22108 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiancadragoman Adauga semn de carte la raspuns Trimite ancadragoman un Mesaj Privat  Reply with Quote
Poate gasesti ceva aici
http://bazar.desprecopii.com/catalog.asp?catid=731&n=Carucioare-si-Landouri

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2
Mergi la inceput

puisorul

3817 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite puisorul un Mesaj Privat  Reply with Quote
Amy, stiu eu pe cineva care are de vanzare un carucior pt gemeni, e roz. Daca te intereseaza, spune-mi si te pun in legatura cu persoana respectiva.

Ani de Stefana (23.01.2008)

Daca va plac pozele mele, un vot va rog www.desprecopii.com/POZECONCURS/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/pui1.jpg" target="_blank">pui1 si www.desprecopii.com/POZECONCURS/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/pui2.jpg" target="_blank">pui2

ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Mergi la inceput

puisorul

3817 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite puisorul un Mesaj Privat  Reply with Quote
Asta e https://www.facebook.com/photo.php?fbid=240668995987005&set=a.239341782786393.66703.238977219489516&type=1&theater

Ani de Stefana (23.01.2008)

Daca va plac pozele mele, un vot va rog www.desprecopii.com/POZECONCURS/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/pui1.jpg" target="_blank">pui1 si www.desprecopii.com/POZECONCURS/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/pui2.jpg" target="_blank">pui2

ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Mergi la inceput
AMY2012
AMY2012

25 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
puisorul mai e de vanzare caruciorul?daca da punema in tema cu pers respectiva sa pot vb despre detalii.
Mergi la inceput
genova77
genova77

1 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
mai esti interesata de carucior de gemeni? am eu unul in stare foarte buna
Mergi la inceput
victorin
victorin

2 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luivictorin Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Buna seara . Sunt tata de baieti (gemeni bineinteles) in varsta de 2 ani si 7 luni si peste 3 saptamani 'barza' le va aduce o surioara . Este cineva interesat de achizionarea uni carut pentru gemeni INGLESINA Domino TWIN (http://www.inglesina.ro/eshop/product.php?id_product=150)? Este un carut pe care l-am achizitionat de nou de la inglesina (unul dintre cei mai buni producatori de carucioare): sasiu+2 landouri (care se transforma in scaune sport) + 2 scaune auto + 2 baze pentru scaunele auto + 2 umbrelute + 2 seturi de salteluta+pernuta antisufocare + 2 plase de tantari + + 2 huse de ploaie . Carutul este ca si nou, a fost foarte bine intretinut si nu l-am folosit decat un an (noi am renuntat la carut cand au inceput copiii sa mearga) . va multumesc . 0730113532. vic
Mergi la inceput
MrCristi
MrCristi

1 Mesaje
Buna ziua, mai este de vanzare caruciorul ,m-ar interesa la ce pret este si ce culoare (eu astept 2 fete ). ms
Mergi la inceput
mihai542
mihai542

1 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimihai542 Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
are cineva un carucior pentru gemeni de vanzare? astept un raspuns. ms
Mergi la inceput
dana_gurgu
dana_gurgu

1 Mesaje
mai este valabila oferta pentru caruciorul de la inglesina? astept doi baieteti in decembrie si m-ar interesa.
Mergi la inceput

ariadna33

2355 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiariadna33 Adauga semn de carte la raspuns Trimite ariadna33 un Mesaj Privat  Reply with Quote
am eu un carucior de vanzare pt gemeni marca BabyJogger
asa arata http://www.youtube.com/watch?v=ZDzwb8zHGC0
cine e interesat, lasati mesaj.

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor fi realitate*****************
Mergi la inceput
Pag. din 2 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate - 20 | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com