Toate forumurile Generatia 'Desprecopii.com' / Teme specializate  Magazine, Produse, Servicii - EVALUARI

CARUCIOR GEMENI SECOND HAND

Pagina precedenta

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 2
valiang
valiang

2 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui valiang Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
ma intereseaza, daca mai este valabil....da-mi un mesaj!
Mergi la inceput

ariadna33

2355 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiariadna33 Adauga semn de carte la raspuns Trimite ariadna33 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui valiang

ma intereseaza, daca mai este valabil....da-mi un mesaj!

am vrut sa-ti trimit PM dar nu il ai activat, ti-am scris la celalalt subiect adresa mea de mail. mai este valabil anuntul.

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor fi realitate*****************
Mergi la inceput
dana_r
dana_r

222 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luidana_r Adauga semn de carte la raspuns Trimite dana_r un Mesaj Privat  Reply with Quote
ma intereseaza si pe mine daca mai are cineva un carucior pt gemeni, pe care sa-l putem folosi de la nastere pana pe la 2-3 ani!
Multumesc!

IA 1 - iunie 2012 nereusita, IA 2 - iulie 2012 nereusita, FIV august 2012 - Cu ajutorul bunului Dumnezeu 12+
Mergi la inceput
marincam
marincam

1 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Vand carucior de gemeni ABC Design, (genul de pus un copil in fata celuilalt) format din: sasiu cu 2 landouri (unul portocaliu si unul maro),2 "scaunele" sport (ambele maro), inaltatoare pentru scaunele sport (astfel copii stau cu fata unul la celalalt), huse de picioare impotriva frigului. Caruciorul este in stare buna (noi l-am folosit pana la 1 an, pt ca la un an am primit cadou unul sport mai micut).
Mergi la inceput
2minime
2minime

1 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Mai este valabila oferta pentru caruciorul de gemeni ABC Design?Daca da, la ce pret si daca se pot vedea niste poze.
Multumesc.
Mergi la inceput

Raza de soare

4149 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Raza de soare un Mesaj Privat  Reply with Quote
Mamici si tatici! Am un grup de vanzari pe facebook, cu mamici care vand carucioare pentru gemeni, sterilizatoare, baby-phone, pompe de san, hainute si altele de genul, la preturi mai mult decat rezonabile. Va astept!

www.facebook.com/groups/369896643087518/" target="_blank">Grup de vanzari MAMI VINDE IEFTIN... Vino si tu, mami!

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.
Mergi la inceput
Pag. din 2 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate - 20 | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com