Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (54)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

deci..... mi-am taiat pletele!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefyapost

deci..... mi-am taiat pletele!!!!!!!!!!!!!!!!

cea mai fericita de cea mai frumosa si sanatosa printesica Christina Gheorghia



9.03.2011




pozzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

yuhuuuuuuuu


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

In primul rand vreau sa multumesc pentru faptul ca am aparut si eu in listuta de pe prima pagina.Pana la urma tot am uitat sa dau toate datele: pitica mea s-a nascut la 40 de saptamani.
Astazi pitica nu a vrut sa pape piureul de legume cu carnita de nici o culoare. I-am dat cu chiu cu vai cateva lingurite dupa care i-am dat putin tzitzi si dupa a mai papat putin piure urland la greu. Dupa tot taraboiul m-am gandit sa o las sa se mai linisteasca putin si sa-i dai mai tarziu piureul, dar a adormit.

Acum nu stiu ce sa fac. Sa mai incerc sa-i mai dau piure cand se trezeste?

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut, eu tot fara net. Mi s-a stricat modemu de orange si astia mi l-au luat si mi l-au trimis la Bucuresti. Mai rau e ca nu mi-au dat nimic in schimb, am facut scandal dar n-am primit decat promisiuni. Romtelecomul de doua saptamani tot maine vine.

Acum sunt la lucru si dorm pe mine, nici nu pot gandi de somn, am fost azi noapte la concert Mircea Baniciu si am stat ca bufnita pana la 2 noaptea in club.

Yasmi felicitari pentru contract, cum stati cu casuta?

Yvyana imi pare rau de tine si fetita ta. Parca ma vad pe mine cu Daria. Sotul tau nu poate sa -si ia o zi libera cat sa-ti tragi sufletul un pic? Eu asa faceam cand eram epuizata rau, isi lua al meu liber si pleca cu "criza" de acasa ca sa pot dormi, ca altfel nu rezolvam nimic daca o auzeam ca urla in alta camera.

Miki ma bucur ca nu mai plange Vlad asa rau. Si Vic a inceput iar sa planga ca a avut vreo cateva zile pauza. Am facut greseala ca l-am luat intr-o zi la pranz ca am avut petrecere in familie si cu asta am stricat tot ca acum imi bauna ca vrea sa-l iau la pranz. Multumesc pentru poza cu copiii in carucior( am vazut-o mai demult dar n-am apucat sa scriu), m-a uns la suflet. Imi sunt tare dragi puiutii tai.

Stefyapost sa aveti un botez binecuvantat.

Strumphitza nu ma treci si pe mine in lista? Data nasterii la mine 22.01.1973, fetita e Ilinca Maria 18.04.2011 nastere cezariana 38 s , 3000g, apgar 10, 51 cm si surioara de multi frati. Multumesc

Sper sa rezolv si eu ceva cu netul asta ca ma seaca sa citesc si sa nu zic nimic.



Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada, ce branzica spuneai ca ii dau catalinei?? fagaras?? e cu smantana sau fara??
ma gandeam sa ii fac la junior la m,asa de la ora 18-19 paste cus-cus cu branzica (cumparata!)


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac

Miki ma bucur ca nu mai plange Vlad asa rau. Si Vic a inceput iar sa planga ca a avut vreo cateva zile pauza. Am facut greseala ca l-am luat intr-o zi la pranz ca am avut petrecere in familie si cu asta am stricat tot ca acum imi bauna ca vrea sa-l iau la pranz. Multumesc pentru poza cu copiii in carucior( am vazut-o mai demult dar n-am apucat sa scriu), m-a uns la suflet. Imi sunt tare dragi puiutii tai.


Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011


somleac, eu iti datorez mii de multumiri
vic e mai mare si a sesizat ca a plecat mai devreme, al meu nu cred ca are inca notiunea asta..el stie doar ca mami vine repede sa-l ia, repede poate insemna si inainte de somn si dupa..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele la noi sunt 7 grade! brr!
pe munte ninge

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

LAVI ce misto sta lucas in picioare

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Mai, ce-i cu linistea asta aici?


Pisuc Mic

Ce minune de la Dumnezeu! Mami de dragalas Petru Constantin (02.04.2011)

Mergi la inceput