Monica Columbeanu insarcinata iar...

Monica Columbeanu insarcinata iar... | Autor: Mariuk_18

Link direct la acest mesaj

Ati auzit marea veste?
Monica nu a pierdut timpul prin America si acum va ajuta la cresterea populatiei de origine chineza,pentru ca este iar,o vai,insarcinata.............

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

O vai! Vai! Ce mai murim de grija altora!

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trischa spune:

Si tu ai gasit un motiv de sarbatoare..cu ,o ,vai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

nimic fenomenal.Monica supravietuieste in stare ciclica...atat stie/poate...

E insarcinata?F.bine!Asta nu e motiv de barfa.



*Blackmoon Lady 18+cu un omuletz colocatar si lipistocul meu iubitRebecca
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns escu spune:

Ma bucur pentru ea. Iata ca Dumnezeu nu doarme!
Iti ia pe o parte, iti da pe alta. Totul este sa gandesti pozitiv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

nimic fenomenal.Monica supravietuieste in stare ciclica...atat stie/poate...

[


Am observat ca multa lume a considerat potrivit sa foloseasca aceste doua verbe,a sti si a putea la auzul acestei vesti.
Recunosc ca m-a facut curioasa.cum adica Atit stie/poate?Chiar nu va suna rautacios si nedrept?De unde stiti voi ca femeia aia doar atit stie si poate?
Face un al doilea copil.Asta inseamna ca atit stie si atit poate?
Dar sunt atitea femei in lume care au facut mai mult de doi copii,care inca fac mai mult de doi copii.Adica si ele fac copii tot pt ca atit stiu si atit pot?Sau cum sa intrepretam aceste concluzii despre Monica Gabor btw.

Mda,contribuie la cresterea populatiei chineze,ce sa zic .Uite ce ar trebui sa ne framante acum.Sunteti cumva "insarcinati" cu recensamantul chinezilor?

Eu nu vad aceste stiri si nevoia de a comenta pe marginea lor decit ca lipsa de ceva mai bun.Ca pe om in general il arde tare sa afle ce a mai facut cutarescu/easca,unde a mai fost,ce si-a mai luat...si ca apoi sa comenteze rautacios din diverse motive(invidie,ciuda,frustrare)

Si ce daca e Monica Gabor insarcinata?Ce ma intereseaza pe mine sau pe majoritatea romanilor?Cu ce ne ajuta?Ne relaxeaza macar cumva?(poate doar porcaitul ei pe net si prin ziare o fi un mod de a ne racori??)Ne baga un ban in portofel sau ne costa vreun ban din portofel?atenteaza cumva la linistea si fericirea noastra personala?Ne influenteaza vietile in vreun fel?
Da?Cum?

Nu?Da,asa zic si eu!

Daca e adevarat ,sa fie sanatoasa si sa aiba sarcina usoara si un bb sanatos.Pt. ca ar putea fi un membru DC (poate intr-o zi) si ca oricarui membru /mama ,nu ii poti dori decit ce este mai bun pt. ea si copil.Doar sub acest aspect ma intereseaza o astfel de stire.
Barfa ieftina si comentariile rautacioase...of,nu mai scapam de ele.

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Hannen...viitorul va demonstra clar aceste doua verbe, aplicate "in mod rautacios"!Nu ma mai scufund in afirmatii,explicatii...argumente...etc.

Atat mai spun:detest oamenii care fac copii pentru a-si "asigura viitorul"!Si din actele si faptele Monicai..nu rezulta altceva!

Subliniez...nu am nimic impotriva sarcinii ei-am specificat, nu-i motiv de barfa..insa in privinta modului sau de a actiona...oho...as avea multe de spus!



*Blackmoon Lady 18+cu un omuletz colocatar si lipistocul meu iubitRebecca
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

tot ce am putut eu sa-mi dau seama despre MG...este ca nu are scrupule..totul in viata ei este calculat... daca e sa fie insarcinata, asa cum s-a auzit..cred ca stie ea de ce a facut acest copil...din pacate pt copil..

Mamica lui JR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Nu am nimic altceva de zis decat ca va roade rau invidia...pacat:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Io una nu cred!

Mergi la inceput
Mergi la inceput