Nord Americancele slabesc/se mentin 11

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:

deocamdata eu va citesc din umbra si-mi tot propun sa pun CD cu pillates pe care l-am cumparat din iarna si care zice ca pentru inceput sunt bune si 15' de trei ori pe sapt sau zilnic, da' uite ca nici pe alea nu's in stare sa le fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

14km...se suis trop contente. Am reusit sa plec pt. o ora jumate de efort fizic. Si am reusit sa ma intorc nu foarte obosita, avnd in vedere ca mai am 7km pana la 21. E incurajator, parca incep sa vad ca nu va fii extrem de greu.

Mariuco, am vazut cei 7km ai tai. Bravo, un grand exploit!

Eu sincer, nu cred ca as reusi sa fac pilates. Eu ma plictisesc repede daca nu e antrenant. Cand alerg am muzica de discoteca in urechi! Asa tin ritmul mai bine.

Si azi mi-am luat si touchpad...abia astept sa-l primesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmençita spune:

De unde l-ai luat si cat ai dat pe el? Ti-ai luat HP?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Citat:
citat din mesajul lui delphin

14km...se suis trop contente. Am reusit sa plec pt. o ora jumate de efort fizic. Si am reusit sa ma intorc nu foarte obosita, avnd in vedere ca mai am 7km pana la 21. E incurajator, parca incep sa vad ca nu va fii extrem de greu.

Mariuco, am vazut cei 7km ai tai. Bravo, un grand exploit!

Eu sincer, nu cred ca as reusi sa fac pilates. Eu ma plictisesc repede daca nu e antrenant. Cand alerg am muzica de discoteca in urechi! Asa tin ritmul mai bine.

Si azi mi-am luat si touchpad...abia astept sa-l primesc.

Felicitari delphin! super! extraordinar!
nu stiu daca am scris, dar in 2 saptamani se pare ca am sa alerg 20 k, de la Niagara pana la Niagara on the lake... e trail si se poate alerga, bicicli, orice...
Deja ma ia cu emotii... azi am sa incerc un pic mai mult de 7 k, incet incet sa ajung la 10, macar pana la alergarea de 20k

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iselin spune:

Hai Maru! Hai Delphin!

Ce e cu atata alergatura pe aici? NU poate sa stea si fata ( adica
eu)in fotoliu?

Bucurati-va de corpul vostru intreg! Bucurati-va de durerile de muschi, caci ei exista deci! Orice miscare posibila voua e un dar de Sus! Doar la pierderea capacitati poti aprecia intr-adevar toate beneficiile unei vieti ``plictisitoare`` (cum zicea cineva pe aici).

Pupu all

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmençita spune:

Iselin, sper ca esti OK, tu esti deja slabatura, mai vrei inca sa mai dai jos? S-a intamplat ceva?
Bravo la fetele fugarete, poate asa ma motivez si eu sa ma prind de eliptica mea ca pe afara nu ma vad alergand si nici la sala.
Carmencita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

delphin, multa bafta maine!
te astept cu impresii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

AM venit!!! AM terminat...printre ultimii dar l-am terminat! Nu am abandonat si nu am suferit enorm...
Sunt bine! O realizare personala de care sunt super incantata! Au fost doar 4 femei din 900 participanti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:

Felicitari Delphin!

Eu am facut azi un pic de pilattes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Delphin, congrats!
esti eroina mea!
chapeau bas!

Mergi la inceput