Nord Americancele slabesc/se mentin 11

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Buna seara fetelor,
N-am mai dat demult pe-aici, am avut o luna aprilie urita rau, am avut un accident de masina ( eu n-am avut nimic, masina e pierduta), la o saptamina dupa, sotul meu a facut rujeola, in timpul asta eram si cu casa cu fundu-n sus ca renovam. Asadar, de la 62kg cite aveam la 1 aprilie am ajuns acum la 56 kg din cauza stresului.

Ideea e ca nici o dieta nu-i mai buna ca stressul, din pacate
Merg la gym in continuare, cam de 4-5 ori pe saptamina, acum ca nu mai am masina merg pe jos cam 5-6 km/zi, asa ca sint in plina forma, n-am mai avut asemenea abdomen de la 20 de ani

Cu mincatul, e drept ca nu pun gura pe dulce, piine, fainoase, maninc multe legume, fructe, cit mai putin gatit, cit mai putina carne, beau un pahar de kefir cu chia in fiecare seara, asta ma ajuta sa merg la buda dimineata. Apa nu prea beau, recunosc!
Cam asta cu mine.
Va pup si va urez o vara minunata!

Simona

Felicitari mi-ro! Wow 12 kg, e ceva, nu gluma! Bravo, imi dau seama ce bine te simti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Simi, imi pare rau de accident.
Bine ca tu esti ok, si ca sotul tau a scapat de rujeola.

Mi-ro, felicitari ptr slabit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

Simona of bine ca tu esti bine.

Rujeola se face si la virsta noastra??

Eu plec in sud in 2 saptamini, ma invirt la 65-66, sper sa nu pun prea mult acolo. Si ce-i mai important (avind in vedere experienta de anul trecut) sper sa ma intorc sanatoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Multumesc de ginduri, fetelor!

Dana, vacanta placuta si cum spui, sa te intorci sanatoasa si cu multe multe poze! Lasa, ca chiar daca iei un kil sau doua,se duc ele dupa!

Ce ziceti de vremea asta, azi frig, miine cald si asa mai departe?
Poate-o veni vara si pe-aici...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiion spune:

Simi , imi pare rau cu masina!Bine ca tu nu ai patit nimic .


Eu ieri am tremurat in parc . Logic ca Marc transpira de cat alerga..... E deja localnic el.

Cu greutatea nu pot decat sa ma ascund sub birou.....


By



Mergi la inceput