INSEMINARE 81

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana84 spune:

Multumesc fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_dom spune:

Draga mea ANDRA-cred ca ai fost supusa la toate incercarile posibilesi ai reusit sa treci peste ele .Doar nu oi fi tu mama ghinioanelor sa faci si varicela.SA dea D-ZEU sa fie totul bine .Te pup si-ti doresc numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina.ela spune:


Andra_C multa sanatate iti doresc! Sper sa reusesti sa-ti realizezi visul.

Dankutza, eu am ratat si a treia IA. Proba sotului slaba...
Acum face tratamentul pe care l-a facut sotul tau. Deja Spermotrend lua de vreo 2 sapt, acum am adaugat tot ce ai scris tu ca a luat sotul tau. Poate va da rezultate si la noi. Oricum un an sau doi nu mai putem incerca nimic din motive financiare. Asa ca vom astepta sa vedem daca se va intampla natural. Sper sa fie totul in regula la mine...pentru anticorpii antispermatici iau Aspenter in continuare #351;i Medrol...o sa iau si teste de ovulatie ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Cris sper sa aveti si voi rezultate. Acum, eu nu ma imbat cu apa rece. Luna viitoare poate fi mai prost dar poate fi si mai bine. Ideea e ca el spune ca se vede imbunatatirea. Mi-a zis ca proba pt IA, era mai multa "apa" decat vascoasa. Un fel de apa chioara. Mi-a zis ca acum, sperma e mai vascoasa. adica si ochiometric se vede imbunatatirea. Eu sper ca peste 3 luni sa fie cel putin la fel, daca nu si mai bine de atat. Sa faceti o "numaratoarea" dupa o luna, si pt curiozitate dar si pt ca uneori barnca poate face prostii pe acolo.

Are cineva idee cat timp se poate lua barnca ursului? Doar 3 luni? Sau minim 3 luni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:




INSEMINARE 82 !
Capitol nou cu bebei noi !





de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (IAD1 nereusita, IAD2 avort menstrual)
Povestea Giei - nasterea stelutei noastre norocoase
Atat sunt de mare !
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!
www.pethelp.ro/" target="_blank"> Carucioare pentru animalute

Nu exista decat un singur copil perfect pe lumea asta si fiecare mama il are.
Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta.
Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

Mergi la inceput