Nunta lui Borcea cu Alina Vidican

Nunta lui Borcea cu Alina Vidican | Autor: Mariuk_18

Link direct la acest mesaj

Cum v-i s-a parut nunta lui Borcea cu Alina Vidican? Mie mi s-a parut rochia ei mult prea incarcata, si pieptanatura o nepotrivita pentru rochie.Voi ce parere aveti de nunta aceasta mega-celebra???

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Rochia mi s-a parut mult prea impopotonata, ca si tot aspectul general al miresei. Parul lasat pe fata nu a pus deloc in valoare nici fata ei, nici rochia. Mai multa simplitate ar fi dat mai bine, vezi printesa Kate.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

nu mi-au placut nici rochia, nici modul in care ii statea infoiat voalul pe cap si cum i-l batea vantul peste fata, trena nu se face la voal ci mai degraba la rochie, parura ii statea ca o placinta pe frunte...
la cati bani au cheltuit pe nunta, putea sa arate fata asta de milioane...asa mi s-a parut oarecum banala si prea inzorzonata..dar daca ei i-a placut si toata lumea i-o fi zis ca e prea-minunata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 29B_ella spune:

La cati bani a costat nunta asta,putea sa dea bani pe un voal de calitate.
Asta pe care il avea era de ala foarte teapan si arata groaznic in bataia vantului.
Oricum si rochia era de un tzopism ingrozitor.
Ce pretentii poti avea????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:


chiar asa, ce pretentii sa ai ? la asa nas, asa fini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Un kitch mediatic. Bleah!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

nunta - cred ca ceva tipic balcanic ( si participantii erau toti/toate pline de sclipici, nu am vazut din pozele de la ziar nici un invitat stilat) dar din costumatia ei mi-a placut doar chesatia aia de metal de pe cap.daca te uiti la rochia lui kate si a printesei de monaco- iti dai seama ce inseamna sa faci bani munciti si sa traiesti intr-o societate in care 1 euro e respectat si nu celebra fraza- ce e la ei......euro? genul asta de nunta - sunt emisiuni aici despre tiganii englezi- si la fel- se imbraca de-ti strica retina, asculta muzica adecvata si fac galagie, cat m multa galagie etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Voi chiar credeti ca s-au cheltuit cu nunta sumele vehiculate?
Eu ma indoiesc si indoiala imi este intarita de discordanta intre sumele aruncate in presa, reclama desantata bazata pe surse "din culise", fata de imaginile penibile care demonstrau o nunta fara gust si fara staif.
Adi Minune s-a incadrat perfect in acest gen de petrecere.

In alta ordine de idei,nu am auzit niciun comentariu pe la tv-urile cazute in admiratie totala pt.ceea ce numeau ei "nunta anului", despre cum s-au simtit cei 3 copii ai lui Borcea vis-a-vis de paranghelia tatalui lor!
O nunta discreta, fara tam-tam, ar fi protejat simtamintele copiilor si cred ca aveau intaietate in fata fatucai cu dintisori ce necesita urgent un aparat dentar de corectare a prognatismului care ii stica aspectul si vorbirea si al carui pret nu cred ca depaseste resursele sotului actual!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

gurile rele sustin ca rochia miresei face parte din colectia de anul trecut, a celebrului designer libanez...o fi luat-o la reduceri
cat despre sumele vehiculate, si eu cred ca sunt mult umflate, de dragul de a epata multimea cazuta in admiratie si pentru a demonstra ce bine o duc nasul si finul dpdv financiar, chiar daca a trecut criza peste toti si avutiile au scazut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

CorinaDani,este de asa prost gust toata afacerea incat nu m-as mira sa fi buflat si miri si nasi pe banii participantilor la festin!

Ce ma revolta pe mine si nu intamplator ma exprim aici, este lipsa de consideratie pt. fosta familie a lui Borcea.
Nu as fi crezut ca prostul gust poate atinge asemenea cote, dar ma asociez declaratiei spontane si fara echivoc pe care a facut-o cu ceva timp in urma Mihaela Ceausescu legata de persoana lui Borcea, dar asa este cum a spus ea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Pe mine m-au uimit in sensul rau urmatoarele:
-freza
-voalul
-machiajul
-T O R T U L
-muzica.


Sa le iau pe rand...
-freza-- bucle facute absolut oribil, macar daca le facea in stilul acela romantic, natural, astea parca erau celebrele "sarmalute" reloaded. In nici un caz nu este o freza pt. mirese, nici pt. iesit undeva, este absolut kitsch.
-voalul--la asa o rochie incarcata si-a mai luat si ditamai voalul ala care nici macar nu avea o textura usoara si finuta
-machiajul---e pt. prima oara cand un ten bronzat mi se pare oribil, dar se poate (extrem de posibil) sa fie din cauza frezei
-tortul mi s-a parut pur si simplu oribil...dupa ce ma tot uit la Cake Boss, ma asteptam la ceva fantasmagoric din partea lor, cand colo a aparut chestia aia care e pur si simplu urata, fara sens, fara forma, fara pic de simbolism...
-muzica...muzica...tinand cont de faptul ca e vorba de Borcea si de Becali, nu ma mir, dar ooo, Doamne!!!!!!!!!

**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput