Nunta lui Borcea cu Alina Vidican

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

pai lipsa de consideratie a inceput mai demult, nici nu divortase borcea de prima sotie, ca el avea deja data nuntii stabilita, avea nas (si asta mare figura, bisericos nevoie mare, dar cununa un om divortat, care si-a inselat sotia timp de 7 ani), anuntase peste tot, etc. o nunta de genul asta nu se organizeaza peste noapte, cat ai bate din palme, strict in cele cateva saptamani cate au trecut de la divort la nunta. eu cred ca borcea a negociat si stabilit foarte bine cu mihaela toti termenii divortului, relatia de dupa divort. nu degeaba au iesit tinandu-se de mana dupa divort, nu degeaba au mers impreuna cu copiii la mare (inainte de nunta), nu degeaba el s-a ferchezuit pentru nunta in salonul mihaelei. iar mihaela s-a retras strategic pe litoral, in alta tara, pentru a-si proteja copiii si a nu fi supusa presiunii mediatice. cred ca mihaela a fost cea mai eleganta/discreta in toata aceasta situatie.
se mai discutase la un moment dat ceva in legatura cu fostii soti borcea si am facut un mic calcul, din care reiese faptul ca borcea si-a inceput relatia cu alina imediat/la scurt timp dupa ce le-au murit copilasii(prima pereche de gemeni a cuplului, nu au supravietuit deoarece spitalul nu avea aparatura necesara - in speta e vb de maternitatea Giulesti; ulterior au facut donatii ptr aparatura si tot acolo s-a nascut a doua pereche de gemeni a fostilor soti borcea)

ah, si sa nu uitam : cum o fi ramas cu intoxicatia aceea cu mercur/metale grele, de care se tratau la un moment dat (borcea si mihaela)? ca el sustinea pe undeva ca medicii sunt pesimisti, ca nu-i mai dau mult de trait, ca i-a ajuns mercurul la creier, ca se retrage din fotbal si viata publica pentru a fi alaturi de familie si alte bazaconii d-astea.

cine e mihaela ceausescu ? si ce declaratie a facut ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Mi se pare totul de prost gust.
Mireasa arata oribil si era pacat de ea. Voalul imens, parul facut aiurea,rochia impopotonata, ce mai, era o sarmaluta. Ginerele in costum alb cu papion rosu " very important papagal" ca sa-l cites pe nasul de cununie

Revenind la ce s-a scris mai sus, a fost o nesimtire fata de fosta familie, fata de copii pe care Borcea ii are. Nunta anului? Poate marlania anului.
Orice ar fi fost intre ei Mihaela i-a daruit atatia ani din viata si copii si dupa atata timp te afisezi cu o pitipoanca uiti tot ce a fost in trecut.

Ok, nnu poti comanda inimii dar de putina decenta sau de putin bun simt puteau sa dea dovada.
M-a enervat mediatizarea intensa a acestei nunti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sileriki spune:

toate ziarele scriu despre acesta nunta ca nu ar fii costat mai mult dhttp://www.evz.ro/detalii/stiri/cristi-borcea-nunta-mai-ieftina-decat-cea-a-lui-adrian-mutu-943587.html#ixzz1WVMEydRGe 300 000 euro cica si Borcea a zis la Tv
http://www.evz.ro/detalii/stiri/foto-exclusiv-cum-s-a-facut-mamaliga-la-ceaun-la-nunta-lui-borcea-943679.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

Stiti miresele alea zombie din Casa Groazei? Asa si asta.
Dar deh, i s-a implinit visul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria.amana spune:

prea mult prost gust pentru o singura nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Mvaiii, m-am uitat si eu pe unul din link-urile de mai sus ... chiar ca sarmalele alea in capul ei au fost de prost gust si machiajul ingrozitor de strident ...totusi rochia mi-a placut. Incercati sa scoateti mireasa din rochie si cred ca o sa vedeti frumusetea ei .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Buflea, la rochii oricum fiecare are alte gusturi, dar nu putem scoate mireasa din rochie, ca noi comentam toata nunta.
Desigur daca privim doar rochia in sine poate nu ar parea atat de impopotanata, dar daca ne uitam si la rocghie si la machiaj, si la par, si la sala, si la tot, atunci avem 10000 d lucruri care ar trebui sa fie principalul punct de atractie, dar care toate impreuna arata jalnic.

**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

A aparut azi in ziar stirea ca ea este insarcinata in 2 saptamani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

am vazut si eu ...ce-i aia insarcinata in doua saptamani ? Ca n-am mai auzit asa ceva ... inteleg ca a avut ciclu acum doua saptamani sau cum ? ca sarcina se calculeaza 40 sapt incepand cu data ultimei menstruatii..

Ingrid si Cristi 8 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

presupun ca ar avea doua saptamani de cand trebuia sa aiba invazia .Si cum invazia nu mai venea , urmarea o stim.Mai frumos e ca va vedea si ea care sunt "avantajele" sarcinii, cum te transformi si nu mai esti asa trasa prin inel si cum dintr-o data sotul incepe sa priveasca si peste umar, ca doar e invatat din viata anterioara .Nu cred ca se va schimba acum .

Sper ca borcea sa nu aiba acum parte de inca o portie de mercur...daca nu se ridica la inaltimea asteptarilor.

Mergi la inceput