Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (44)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Lavinia, ce tort frumos ai avut si cu siguranta foarte gustos.Ai doi copilasi minunati ...Lucas este pe zi ce trece mai mare. De ca suta ce sa sp...a evoluat la maxim...imi place mult intrarea si viitorul acoperis care pare sa fie asa...pe o parte!
Pisuc, sunteti o familie tare frumosa,fericita si implinita! Micutul Petru este un superb si din cate am obs i s-a mai deschis culoarea parului si parca a mai ramas fara pleata, asa-i?

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

ally- nasol cu caldura insa acus vine toamna si ne va fi dor....asa ca profitati inca de soare
Teea e blonduta 100%...in poze cateodata in functie de lumina pare blond roscat dar nu e. eu mi-am dorit mereu culoarea ei la par dar nu mi-a iesit

yasmi- ia sa incerc sa vad daca vrea ce mai scrie Lucas pe laptop?

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

astept sa termine masina de spalat si fug sa dau comanada de turta..ca parca vad ca alerg de colo...poate ajung si prin kiabi...apoi la coafor pt vopsit,

Simo, mami tu ce faci? nu mai zici nimic? Gata pregatirile de scoala? Ai vb cu invatatoarea? Mami tau cum se mai simte?


Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ally multumim frumos. ai sters tu albumul tau?? a fost tortul..a avut compozitia noastra preferata: cafea, nuci, visine,stafide,straciattela si caramel

alexina eu ii dau uneori la masa de dupa masa fructe+cereale/branzica/iaurt.


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:


Madutz
, abia astept sa vad pozele de la nunta! Spor la ”treaba” pt cele propuse!
Simonelu, ce mai faci sexy mami? Mi-au placut la maxim pozele vostre...sunteti minunati!Tu arati ...superb si nu gasesc burta de care te tot ”plangi”.
Strumpitz, viitoare mireasa,cum a fost in week? Ii place piscotelei cu masina? Eduard nu prea mai are stare in masina...este agitat, maraie...eee, cred si eu la cati km a trebuit sa”indure”.

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:


Lavinia, Da, l-am sters eu sa nu se mai ”oboseasca altii”. S-a terminat canicula la voi?

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

daaa e multt mai bine!! in jur de 32 grade spunea mami meu ieri la tel ca in IT au fost zile si cu 52 de grade

merg sa pap...mi-am cumparat o salata de icre si un tiramisuu si apoi revin!!


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Citat:
citat din mesajul lui AlexinaA

ally- bine ai venit acasica mai e cald pe la voi?

mada- eu nu ajung la intalnireeee. sunt in Praga atunci

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)


pt fetele care nu ajung pe 24 la intalnire, propun o intalnire in decembrie la Londra
ce-ar mai fi?

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

ce misto ar fi....

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

ally multumim frumos. ai sters tu albumul tau?? a fost tortul..a avut compozitia noastra preferata: cafea, nuci, visine,stafide,straciattela si caramel

doar atat? oricum


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)



mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Intai sa clarific treaba. In pozele din Picasa, Maria este in jumperul de la Fisher Price despre care- i povesteam lui bb_yasmi, acum cateva capitole. Nu este premergator si nici nu am sa o pun in asa ceva. Sin in jumper o pun cateva minute, maxim 5 , atunci cand nu mai vrea in Bumbo si am eu de facut ceva urgent.

Ma duc sa citesc din urma.


Mamica de Andrei si Maria

Mergi la inceput