Bazar umanitar (68)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Fetelor, curea de pantalonasi nu are nimeni? Avem mare nevoie, avem pantalonasi care ne sunt buni ca lungime, dar in talie, pica de pe noi...

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!








Selene, e esarfa in talei arata mult mai bine si e mai usor de purtat decit o curea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Poi nush daca merge esarfa cu materialul pantalonilor...

Da' zau ca am mare nevoie, ca nu mai putem purta pantalonasii, si is faini...

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Pe mine ma intereseaza daca are cineva un costumas dragut pentru mers la o nunta, pentru un baietel de doi ani. Acum are cca 85 cm inaltime,iar nunta e peste doua luni,cred ca nu va depasi cu mult inaltimea asta pana atunci ... Doar ca parca n-as vrea sa fie negru,as prefera ceva pe bej, de exemplu.
Ah si daca aveti ceva oferta si de rochita de "mireasa mica" pentru mandra mea de 116 cm ar fi si mai si.

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

ieri am ridicat coletul de la Katteryna. hainutele sunt superbe, ne sunt bune, multumesc mult si pentru bonus .
tot ieri am pus coletul la posta pentru Ada_h .

mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina si Andreea Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Selene ma bucur din tot sufletul

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Aka ma bucur!
Sa fie purtate cu sanatate!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

www.youtube.com/watch?v=RaEsz-p1E0M" target="_blank">Lasati copiii sa vina la Mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

BUNA FETELOR.
ANA AM PUS LA BAZAR O CUREA PTR. COPIL
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=30605

LUNI IL VOI TRIMITE PE SOTUL MEU CU COLETE PTR.

simonapro
madyrizi
anca 16
valentina22
ellinia

va multumim!

VA PUP O ZI BUNA

MAMA UNUI INGER MIHAITA DARIUS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Am finalizat si eu o prima parte din ce promisesem...

Chestii dragute si micute, unele noi, doar spalate.
Nu ma mai tin curelele sa pun linkuri, dar ma bucur ca am avut spor, daca mergea bazarul la fel ca azi si in zilele recute mai puneam inca pe atata, dar acum am de tras pe-acasa. poate mi reusesc ceva luni-marti


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!
Sa o ajutam pe Georgi sa mearga
Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Buna!
Am ridicat azi de la posta asa:
a) 2 bratari absolut superbe, le ador de la Aticia. Felicit pe cine le-a donat, mai astept si altele :) si ma felicit ca le-am licitat si castigat.
b) Dianaalex hainutele de la tine sunt foarte frumoase si imi vin toate, pana si pantalonii albi care arata impecabil (aveam emotii cu ei,, speram sa nu fie imensi dar nu...chiar sunt prea stramti). Astept restanta :)).
c) Kateryna foarte frumoase hainutele, nu am nimic de reprosat chiar daca nu-mi vin toate . Am sa-ti dau un link cu cele care nu-mi vin si le poti pune la bazar iar cand le va licita cineva ma anunti si le livrez eu...daca vrei bineinteles.
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=29986
asta este superba, imi mangaie pielea maneca care acopera dar...desi sunt slaba moarta si cu cercel in buric parca nu mai sunt de bluze din astea. Pentru cineva tanar care merge in club e perfecta!

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=29988
Acest sarafan chiar este pentru o fetita de 12 ani. Chiar daca pare mai mare croiala este facuta in asa fel sa vina unui copil nu unei femei. Mi-e mic si scurt si-mi pare rau ca aveam nevoie de asa ceva sa ies repede din casa.

Repet pentru a nu se intelege gresit; imi plac de placut dar nu-mi sunt utile asa ca le repunem la bazar. Nu trebuie sa te gandesti la dat banii inapoi ori mai stiu eu ce...e ca si cum ar fi donatia mea acum pentru Raisa .
Bluza rosie din bumbac, Couleurs d'ete este divina. La fel felicit donatorul .
Si acum vad ca mi-ai pus si un bonus, de fapt realizez ca maieul/bluzita kaki este bonus. Iti multumesc! Imi vine perfect.

d) Mari,, pentru bonus...initial m-am gandit ca poate l-ai trimis ca sa ma prind cum se poarta bluzita care este intr-adevar deosebita si am o multime de maieute cu care sa o port. Multumesc!

Am mai licitat niste pantofiori de care aveam nevoie ieri si pe care nu i-am primit. Nici nu-mi mai trebuie...stiu ca suna aiurea dar am anuntat donatorul care va fi situatia. Aveam nevoie de o tinuta sambata dimineata. Nu eram sigura daca acesti pantofi imi vor veni bine, si de aceea i-am platit repede de cum i-am castigat ca sa am timp sa-mi cumpar altii in caz de ceva asa ca oricum imi rezervasem 2 ore de mers la cumparaturi. Dar chiar si asa nu mi-a trecut prin cap ca motivul ar fi nelivrarea lor. Sorry dar eu asa sunt!!! Ca donatoare am livrat imediat ce s-a platit, ca licitatoare am platit imediat ce am castigat, cu mici exceptii si chiar si alea si mai mici.

Ca tot sunt la acest capitol am sa spun ca este ultima data cand mai licitez de la Ancadragoman. Am inteles ca se intampla o data de doua ori dar nici asa. Pe bune! Stiu, suntem aici sa ajutam dar hai sa nu ramanem doar la stadiul asta de vorbe in vant ca mie asta incepe sa-mi semene cu situatia aceea "facerea de bine..."

Vorba cuiva de aici de pe forum, parca Nushulica a zis, daca e vorba doar de donat atunci de ce ne mai pierdem timpul cu bazarul? Cu mersul la posta, la banca, impachetat si stat pe net?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Citat:
citat din mesajul lui carminabulina

Buna!
Am ridicat azi de la posta asa:
a) 2 bratari absolut superbe, le ador de la Aticia. Felicit pe cine le-a donat, mai astept si altele :) si ma felicit ca le-am licitat si castigat.
b) Dianaalex hainutele de la tine sunt foarte frumoase si imi vin toate, pana si pantalonii albi care arata impecabil (aveam emotii cu ei,, speram sa nu fie imensi dar nu...chiar sunt prea stramti). Astept restanta :)).
c) Kateryna foarte frumoase hainutele, nu am nimic de reprosat chiar daca nu-mi vin toate . Am sa-ti dau un link cu cele care nu-mi vin si le poti pune la bazar iar cand le va licita cineva ma anunti si le livrez eu...daca vrei bineinteles.
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=29986
asta este superba, imi mangaie pielea maneca care acopera dar...desi sunt slaba moarta si cu cercel in buric parca nu mai sunt de bluze din astea. Pentru cineva tanar care merge in club e perfecta!

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=29988
Acest sarafan chiar este pentru o fetita de 12 ani. Chiar daca pare mai mare croiala este facuta in asa fel sa vina unui copil nu unei femei. Mi-e mic si scurt si-mi pare rau ca aveam nevoie de asa ceva sa ies repede din casa.

Repet pentru a nu se intelege gresit; imi plac de placut dar nu-mi sunt utile asa ca le repunem la bazar. Nu trebuie sa te gandesti la dat banii inapoi ori mai stiu eu ce...e ca si cum ar fi donatia mea acum pentru Raisa .
Bluza rosie din bumbac, Couleurs d'ete este divina. La fel felicit donatorul .
Si acum vad ca mi-ai pus si un bonus, de fapt realizez ca maieul/bluzita kaki este bonus. Iti multumesc! Imi vine perfect.

d) Mari,, pentru bonus...initial m-am gandit ca poate l-ai trimis ca sa ma prind cum se poarta bluzita care este intr-adevar deosebita si am o multime de maieute cu care sa o port. Multumesc!

Am mai licitat niste pantofiori de care aveam nevoie ieri si pe care nu i-am primit. Nici nu-mi mai trebuie...stiu ca suna aiurea dar am anuntat donatorul care va fi situatia. Aveam nevoie de o tinuta sambata dimineata. Nu eram sigura daca acesti pantofi imi vor veni bine, si de aceea i-am platit repede de cum i-am castigat ca sa am timp sa-mi cumpar altii in caz de ceva asa ca oricum imi rezervasem 2 ore de mers la cumparaturi. Dar chiar si asa nu mi-a trecut prin cap ca motivul ar fi nelivrarea lor. Sorry dar eu asa sunt!!! Ca donatoare am livrat imediat ce s-a platit, ca licitatoare am platit imediat ce am castigat, cu mici exceptii si chiar si alea si mai mici.

Ca tot sunt la acest capitol am sa spun ca este ultima data cand mai licitez de la Ancadragoman. Am inteles ca se intampla o data de doua ori dar nici asa. Pe bune! Stiu, suntem aici sa ajutam dar hai sa nu ramanem doar la stadiul asta de vorbe in vant ca mie asta incepe sa-mi semene cu situatia aceea "facerea de bine..."

Vorba cuiva de aici de pe forum, parca Nushulica a zis, daca e vorba doar de donat atunci de ce ne mai pierdem timpul cu bazarul? Cu mersul la posta, la banca, impachetat si stat pe net?



Mihnea 15 mai 2006; Irina 10 august 2008 si Nadia 3 decembrie 2009
www.dropshots.com/carminabulina#albums/2008" target="_blank">Poze cu noi

www.flickr.com/photos/45416274@N06/?saved=1" target="_blank">Cei 3


Ma bucur ca iti plac sa le porti sanatoasa. Maine trimit si restanta. Multumim ca sunteti alaturi de noi.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput