Mamici inimoase de Constanta***155***

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


La multi ani tuturor sarbatoritilor de nume


Fetelor, ce parere aveti, daca Sebi poarta ochelari pot sa-l mai dau la handbal sau baschet, sunt sanse sa nu-i distruga in timpul antrenamentelor.

Georgi: cum merge treaba? Ati reusit sa va mutati?

Mie chiar imi este dor de multe din fetele absente, chiar sa ne fi uitat de tot, sa nu mai dea nici un semn


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Simona, sa stii ca la baschet sunt cel putin 2-3 copilasi cu ochelari. nu vad un impediment asa mare, ce dioptrie are?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Roxana: are -0.50 la un ochi si -0.75 la altul, ma bucur ca mi-ai zis ca mai sunt ca el, deci pot sa-l inscriu linistita.


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani sarbatoritelor/sarbatoritilor zilei!

Noi cu bolile noastre . Zilele trecute a fost randul Mariei, iar cu Vladimir aventura continua. Daca l-ati vedea cum arata , zici ca are toate bolile copilariei la un loc . Se pare ca e o viroza eruptiva combinata cu o reactie alergica. Nu ii mai decat antialergice, nimic altceva, nu mananca nimic posibil alergen, il spal doar cu apa... sper sa ii treaca repede.. te apuca plansul sau rasul cand te uiti la el. Asa ca se anunta inca o saptamana intarziere inceperea cresei. Incep sa cred ca e calculata boala asta .

Va pup. Sper sa va mai scriu si de bine .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Cornelia, pupam bolnaviii...si noi amanam inceperea gradinitzei.
Luca si-a programat niste muci, luati de la mine, plus ca vreau sa profit de vremea buna si implicit de bunica si sa il las sa mai bantuie zilnic la plaja.inca merge dimineatza cu bunica-sa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

La multi ani tuturor celor ce-si serbeaza astazi onomastica!

Noi ne-am intors de la controlul programat la oftalmolog...asteptam sa sune croitoreasa ca sa completam uniforma.Bogdi e foarte nerabdator sa inceapa cursurile...eu nu prea

Insanatosire grabnica bolnaviorilor..

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Neata... ce de bolnaviori acilea... ori voi vreti sa chiuliti de fapt? Sanatate maxima de la noi!

La multi ani cu intarziere Mariilor si Marinilor!

Simo nu am reusit.. am terminat de pus parchetul si azi si maine voi monta un sifonier, aduc si patul si ce mai am pe la bloc, bag si canapeaua in dormitor sa putem dormii cu totii intr-o camera... si abia atunci voi putea sa dorm acolo si sa mi le mai asez pe rand. Trebuie putin smotru si la casa, putin mai mult si la bloc... luni incepem scoala si am emotii cu santierul nostru si naveta... Lu Teo nu i-am facut exudatul ca nu am cu ce... Mie in perioada asta mi-ar fi trebuit o luna de concediu sa mi le fac pe toate...

Referitor la ochelari... avand dioptrie asa micuta nu poate renunta la ei in timpul antrenamentelor?

Va pana data viitoare!



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

mneatza,
treceti la raport

eu inca am mucii lungi, lui Luca i-au trecut in 3 zile, pur si simplu, si la cat de infundat si rau se simtea miercuri am zis ca il prinde si saptamana viitoare bolnav.si-a facut efectul plimbarile zilnice la plaja.

geo, sa inteleg ca v-ati mutat in casuta voastra la Valu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

'neata, fetelor! m-am reintors si eu de 3 zile in campul muncii, bleax... gata concediul, gata vacanta, gata vara

am citit pe diagonala, bineinteles ca ma astepta o groaza de treaba la servici, ca si acasa.

happy, sa fie sanatoasa samburica, lasa ca e mai bine cu 2 fete cucuiete, insa sa stii ca miruna mea era baiat pana sa se nasca, asa ca poate mai aveti parte de vreo surpriza

georgi, spor la mutat/curatenie, lasa ca pe rand se rezolva toate

cornelia, sanatate bolnaviorilor! imi pare rau ca ati ratat concediul.

al nostru a fost f relaxant, dupa tura de balaceala din bulgaria, am fost 1 saptamana la olanesti, am avut o cazare excelenta si am facut cura de ape+injectii, dar ne-am si plimbarit, e o zona f frumoasa.

acu' sa vad cum ne impartim luni, vlad incepe pregatitoarea in alta grupa, cu doamne noi, miru isi face debutul in viata de licean si e cam stresata, trebuie sa ii insotim pe amandoi. succes tuturor scolareilor/ gradinarilor si in special boboceilor!

La multi ani intarziati de Sf. Maria, dar si celor care isi serbeaza azi onomastica de Sf. Ana!


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
Angi, waw noi cu emotiile de clasa I dar si voi cu a IX-a.... va tinem pumnii luni!!! chiar, Miruna mai vrea sa veniti cu voi in prima zi? (bai voi ati facut injectii in vacanta???? , steti de la familia Addams???)
Cornelia, sanatate multa lui Vlad! s-a stabilit la ce are alergia principala?
Simona, sa stii ca eu am facut atletism de performanta si purtam ochelari, pe care ii lasam in vestiar. pana in -1 nu e asa tragedie (eu am avut si -1,25). vezi cum se descurca, si cu si fara.
va urez o zi frumoasa!

Mergi la inceput