Targoviste (13)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Prima zi de gradi....nu a plans mititelul, dar greu s-a lasat dus cu dna educatoare. Am plecat pe furis...am mai stat vreo 5 min pe la parter...nu s-a auzit niciun planset....sper sa fie bine!

Peste 2 ore o sa iau in primire bobocei de cls I...alte emotii....

O zi buna si un an nou scolar asa cum vi-l doriti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,
Prima zi de scoala Flori si pentru noi. Roxy are si ea prima zi de scoala azi deci te inteleg perfect.

Eu azi am avut o intalnire la 9. Ieri am fost la British Science festival.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Cristina la ce scoala e Roxy?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Flori Roxy este la Sc. 1 langa parcul Chindia. Daca stiam ca tu iei clasa I o aduceam la tine... Asta este. Cum a fost ca fiica-mea este tare incantata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Ta-ta-ta-ta-ta-ta trezirea. Eu azi am avut parte de invioarae cu apa rece de la sala ca s-a stricat apa calda deci tottal revigorata dupa dusul asta - vom vedea cu ce urmari maine....Afara bate vantul de abia poti sa mergi si vremea este sucita ca de dimineata ploua si acum se chinuie sa sclipeasca un soare cu dinti.

Eu azi iar am o zi de stat in picoare langa un aparata care nu stie ce face sau ce trebuie sa faca iar eu ar trebui sa-l reapara hehe dar nu stiu cum.

In fine va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Cristina sc nr 1 e o scoala f buna. Multumesc, oricum, pentru votul de incredere!
Dar cum de nu ai dus-o la noi aici, la Matei Basarab (m 3)?

Getikariciul ce face? Cum e la cresa?

La noi a fost tragedie la gradinita...nu a mancat, nu a dormit, a plans, a plans si iar a plans....Ieri dupa-amiaza cand l-am luat s-a lipit de mine si cu greu l-am dat jos din brate. A tb sa ajung si la sedinta cu parintii la bobocii ceilalti...plecat iar pe furis...iubire mare cand m-a revazut.
Toata noaptea s-a trezit plangand .
Dar azi-dimineata surpriza mare. Am plecat de acasa ferm convinsa ca o sa fie durere mare....fetelor, mi-a facut cu mana 'pa'. Asta a fost cel putin dimineata...acum la 4 sa vedem cum a trecut peste zi.

La scoala...greu mi se pare adaptarea la noul program. Clasa i e f solicitanta si dupa o pauza de 3 ani o sa imi ia ceva sa imi reintru in ritm.

Schimbari pe toate planurile...

Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori, iubita care este Matei Basarab ca eu nu am habar. In fine in urma unor recomandari am dus-o pe Roxy acolo. Sper sa fie bine.

Cat despre Edi nu-ti face probleme ca se acomodeaza. Este normal sa vrea ceea ce ii place lui mai mult, adica sa stea cu tine.

Cat despre adaptataul la program lasa ca imediat iti intri in ritm. In doua saptamanai nici nu ai sa mai zici ca ai fost plecata.

Eu ce sa zic fac experimente esuate.
Azi din nou la sala am facut dus cu apa rece. Aseara am fost cu o prietena din Mexic la cinema si am vazut Jane Eyre. Super BBc production.

Pupici si o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Buna!

Cristina, Matei Basarab e scoala din micro 3,dupa casele din spatele blocului nostru.

Nimic schimbat la gradinita....

Week-end placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori acum stiu de care zici. Nu stiu de ce nu am dat-o acolo. Barbatul meu a aranjat lucrurile si la cat este el de tipicos cred ca a facut o treaba buna.

Eu azi nu am fost la sala ca pana la urma s-a inchis pentru ca apa s-a stricat de tot.

Aseara am fost la cina cu niste colegi si a fost super.

Azi sunt in microscopie pana peste cap.

Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neat va las o si fug la cresa cu ary, este bine nu plange dacat dimi si cand o iau in rest papa si se joaca
poop sper sa mai revin azi

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput