Targoviste (13)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Buna, pe ziua de azi!

Urmatoarea vacanta abia in aprilie.

Am avut o zi buna...sunt mai fresh decat ma asteptam.

Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori mama pana in aprilie mai este o groaza...Eu sper sa ai un semestru mai linistit, ca lui Edi ii va veni mai usor la gradi si tot asa.

Eu nimic special: servici, sala, acasa. Joi merg la film cu o amica dar nu stiu ce voi vedea.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Buna!

Cristina ca zici de Edi...azi abia l-am scos din casa sa mergem la gradi...el voia sa se uite la desene..."merg mai tarziu la gradi, acum ma uit la desene"....s-a lasat cu taraboi. Cand m-am dus sa-l iau la 13, m-a anuntat ca maine nu se duce la gradi...sa nu-mi fac sperante ca il duc.
In rest, numai de bine!

Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

Flori ce sa zic...doamne-doamne si cu copilasii astia...Lasa ca poate o sa-i placa din nou cu colegii si uita.

Getik nu mai zici nimic?

As stiga din nou dupa Miha sa ne faca macar capitol nou dar cred ca strig degeaba...

Cat despre mine: sala de dimineata (am facut prima alergare de azi), toata ziua la servici cu o firma si inca la servici acum.

Mai tarziu om mai vedea.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

La mine nu prea buna ca eu sunt turmentata rau dupa doua nopti de nesomn aproape deloc. Nu ma ia somnul. Nu am probleme, nu am griji dar nu stiu ce am.

In rest toate bune si frumoase, aici o vreme de kko ca ploua si asta ma face si mai deprimata.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata.

Pai nimeni, nimeni?

Eu ce sa va zic: weekend placut. Eu maine ma duc la o nunta.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata!

Cum te-ai distrat la nunta, Cristina?

Noi am avut o saptamana fara virusi, un week-end linistit si un copil dornic sa mearga la gradinita .

Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:



ma mai tineti minte?? este ff greu sa mai ajung sa si scriu chiar daca va citesc, pe telefon nu pot scrie ff bine asa ca ma las pagubasaa

suntem bine ary sa adaptat ff bine eu la fel, lucrez la un centru de varstnici si este bine pentru moment

va pupic dulceee

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori doamne ajuta ca nu ati avut virusi si ca Edi vrea sa mearga la gradi fara tam-tam. Super-duper

Getik cum sa nu te tinem minte mama. Eu chiar ma intrebam ce ai patit. Bine ca sunteti bine si bine ca iti place unde esti ca te vaitati in dec ca nu este nici un post pe acolo.

Eu aceea si rutina: sala, srvici, casa.

Sambata am fost la o nunta si a fost frumos. Am sa pun pozici pe FB.

Va pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Cristina te-am admirat in pozele de la nunta! Si mireasa a fost f frumoasa...locatia ...

Azi am o zi mai usoara...in schimb, maine , zi luuuungaaaaaaaa.

O zi buna, fetelor!

Mergi la inceput