Targoviste (13)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor.

Eu m-am intors in UK pe 4 si a fost zi cu ghinion pentru mine pentru ca mi-au pierdut una din valize si abia ieri mi-au adus-o seara tarziu.

La servici este o mare nebunie....

Cam astea sunt noutatile.

Flori eu stau in Bradford, langa Leeds. Cu mare placere va astept.

Va pupic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Da...cam departe Cristina....de Ely sau Exeter. Vreau sa aplic pt o bursa Comenius si in UK au doar in localitatilea astea cursurile.
Sau poate ma orientez spre Dublin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Am aplicat pentru Dublin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna si eu as pe seara.

Sa zic la multi ani Ionilor si Ioanelor + derivate.

Eu sunt bine. Pana peste cap in munci.

Maine imi vine soata in UK.

Flori iti doresc succes. Dublin este insa un oras foarte scump dar iti vor place irlandezii asa cum mi-au placut si mie si imi este dor de ei.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata!

Cristina stiu ca Dublin e un oras f scump, dar eu am ales cursul, nu orasul. Cursul asta se tine si la Madrid, dar, totusi, mi-a facut mai mult cu ochiul Dublin.

Getik nu mai zici nimic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori stiu ca te duci dupa curs dar iti spuneam sa stii la ce sa te astepti. Eu tin pumnii ca nu este dect o ora zbor intre Dublin si Leeds-Bradford la vreo £50 dus-intors LOL.

Chiar Getik nu mai zici nimic?

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetele am intrat la ceas de seara o fuguta de catel, v-am citit dar se scris ioc.

am inceput servicul si sunt terminata, acolo nu am net acasa deabia mai deschid pc,
ary se adapteaza din mers mai greu dar asta e trebuie
va pupik dulceeeeeeeeeeee

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Ce mai faceti voi?

Vad ca Getik are vesti bune ca a inceput serviciul. Unde esti acum mama? Ce iti mai face socrosenia?

Flori nu mai zici nimic?

Ah Getik am uitat sa-ti spun ca fiica-mea vrea si ea o pereche de cercei ca aia verzi care i-am luat eu dar roz... SE poate?

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Buna!

Eu profit de ultimele zile de concediu. De luni incep si eu serviciul, incepe si Edi gradinita....gata cu distractia.

Vad ca iarna se incapataneaza sa nu apara. Vreau si eu zapada! Pt Edi...ca mie nu-mi trebuie.

Week-end placut, fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor

Flori bine ai facut ca te-ai bucurat de ultimile zile de concediu. De acum la scoala...Cand este urmatoarea vacanta?

Getik nimic-nimic?

Eu ce sa va zic: am avut un weekend placut cu soata mea aici. Ieri a plecat si am ramas iar singura...

Pupici.

Mergi la inceput